28 Nisan , 2024, 15:11:49

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

doktordan kötü haberle geldim :(

Başlatan HASRET!M S@N@, 24 Mayıs , 2011, 15:33:34

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

kızlar gittim doktora yumurtalarım gelişmemiş
bu ayda olmadı doktor ilaç verdi serophane diye adetinin 3.günü basla
5 gün iç bittikten 3 gün sonra gel dedi
esimede gelecek ay tamam derim inş demiş
cok kötüyüm kızlar ister istemez moralim bozuldu
doktor teselli etti korkmayın sorun yok gelecek ay olur diye
en azından simdiden öğrendim adet olacagımı
ama yinede aglamadan duramıyorum ya

derbeder

canancim uzulme, iyi kotu hepimizin basinda. doktor sorun yok diyorsa sevinmeniz gerekir bence. nice insana kesin olarak olmaz diyorlar ama herseye ragmen genede umitlerini yitirmiyorlar. metin olmak gerekir.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

gülay t.

Canım bu kadar yıpratma kendini tek sorun yumurtaların gelişmemesi olsun. Verdiği ilaç sanırım yumurta büyütücü bir ilaç. İlaçla büyütüp sonra belki iğne verecektir çatlaması için. Bu kolay bir tedavi ve genelde olumlu sonuçlar alınıyor. Ben de hemen hemen aynı tedaviyi uyguladım. Yumurtalarım gelişmiyordu. İlaçlardan sonra kendiliğinden gelişti ve çok şükür bir kızım oldu. Üzülme eminim ki Rabbim sana da bir evlat verecektir en hayırlı zamanda.

Nezo

Yapma Yavrum Neden Ağlıyorsun Ya. Bi Kullan Bakalım İlacı Hemen Karalar Bağlama Adam Kesin Bişi Dememiş Ki İlacı Kullan Gel Demiş. Üzülme Rabbim Ne Zaman Hayırlıysa O Zaman Versin. Öpüyorum Seni Telefonun Kapandı Çekmiyor Sanırım.

HASRET!M S@N@

öyle kızlarda insan yinede üzülüyor elde değil asla isyan etmiyorum umudumuda yitirmedim ama
yinede insanoğlu işte dayanamıyor

...ŞehzadEfe...

üzme kendini canım ne şekillerde hiç olmayacak demelerle dönenler var doktorlardan allahtan olmayacak keslikle demiyolar inş olucak umudunu kaybetme üzülmede hayırlısıyla o da olur
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

Aytii

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 24 Mayıs , 2011, 15:33:34
kızlar gittim doktora yumurtalarım gelişmemiş
bu ayda olmadı doktor ilaç verdi serophane diye adetinin 3.günü basla
5 gün iç bittikten 3 gün sonra gel dedi
esimede gelecek ay tamam derim inş demiş
cok kötüyüm kızlar ister istemez moralim bozuldu
doktor teselli etti korkmayın sorun yok gelecek ay olur diye
en azından simdiden öğrendim adet olacagımı
ama yinede aglamadan duramıyorum ya

canim aglama  :opucuk: dua edelim bol bol. artik tip çok ilerledi biliyosun. insallah Rabbim bu ilaçlarin sifasini gösterir sana ve birdahaki aya olur gelir melegin  :amin: :amin: bende bol dua ediyorum senin için   ;) sende hep et Rabbim kimsenin duasini geri çevirmez  :love9:

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 24 Mayıs , 2011, 15:42:26
Yapma Yavrum Neden Ağlıyorsun Ya. Bi Kullan Bakalım İlacı Hemen Karalar Bağlama Adam Kesin Bişi Dememiş Ki İlacı Kullan Gel Demiş. Üzülme Rabbim Ne Zaman Hayırlıysa O Zaman Versin. Öpüyorum Seni Telefonun Kapandı Çekmiyor Sanırım.
evet tatlım cekmiyor ben seni müsait olunca caldırırım güzelim
öyle tabi ama işte insan cok kötü oluyor biranda asla umudumu yitirmedim
ben cok duygusal bir insanım işte yıpranıyorum
esimede demiş doktor ona destek ol hiç kolay değil gelip burda muayene olması
bile ona agır geliyordur hersey bayana demiş
onun yerine kendini koy ve ona destek ol demiş
cok heyecanlı gitmiştim doktora birazda o yüzden böyle oldum
demiş zaten gelecek ay inş güzel haber vericem size üzülmeyin sakın demiş
evlilik yıldönümümüze geliyor oda inş o zaman gelir en güzel hediye olur meleğim

Nezo

HASRET!M S@N@

ediyorum aytencim ama dediğim gibi insan üzülüyor ya elde değil biraz sabrım tükendi bu ay cok ugrasmıstım inş gelecek ay olacak
nagihancım umudumu yitirmedim güzelimde yinede dediğim gibi aglamamk elde değil yine hayal kırıklıgı
rabbimin her serrinde bir hayır vardır hiç süphesiz
kimseyi cevresindekilerden geri koymasın allahım evlat yokluguyla sınamasın

Aytii

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 24 Mayıs , 2011, 15:47:14
ediyorum aytencim ama dediğim gibi insan üzülüyor ya elde değil biraz sabrım tükendi bu ay cok ugrasmıstım inş gelecek ay olacak
nagihancım umudumu yitirmedim güzelimde yinede dediğim gibi aglamamk elde değil yine hayal kırıklıgı
rabbimin her serrinde bir hayır vardır hiç süphesiz
kimseyi cevresindekilerden geri koymasın allahım evlat yokluguyla sınamasın

seni çok iyi anliyorum. ablam tam 5 sene bekledi hiç ummadigi bir anda tamamen kafasindan attigi bir anda hamile kaldi çok sükür simdi oglu 8 yasinda masallah  :nazar: insallah seninde olacak tatlim ümidini kesme hiç birzaman  :opucuk:

derbeder

24 Mayıs , 2011, 15:49:51 #11 Son düzenlenme: 24 Mayıs , 2011, 15:51:39 derbeder
canancim yanlis anlama ama doktor nasil bu sekilde kesin konusmuski? ben doktor olsam cesaret edemezdim boyle konusmaya..hormon tedavisi cogu kadinda ise yariyor, ama yaramayadabilir ilk ayda. eger oyle olursa dozunu arttirirlar canim. demekki doktor olumlu gordu senin durumunu diye dusunuyorum.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: derbeder - 24 Mayıs , 2011, 15:49:51
canancim yanlis anlama ama doktor nasil bu sekilde kesin konusmuski? ben doktor olsan cesaret edemezdim boyle konusmaya..hormon tedavisi cogu kadinda ise yariyor, ama yaramayadabilir ilk ayda. eger oyle olursa dozunu arttirirlar canim. demekki doktor olumlu gordu senin durumunu diye dusunuyorum.
evet canım zaten gecen ay demişti yumurtaların cok iyi
ben doğal yolla denicem ilk ay diye tahlillerin falanda olumlu sen catır catır dogurursun diye
işte esiminde spermleri biraz azmıs doktora göre iyiyde dedi az yinede gebeliği hızlandırmak için dikkat et kendine
sigarayı bırak bu kızıda daha fazla yorma demiş tatlım ilaçla inş gelecek ay tamam derim demiş esime korkmayın büyük bir sorununuz yok demiş
halledilir ilaçla diye

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

CANIM BENİM HAYIRLISI OLSUN SAGLIKLI SIHATLI OLSUN RABBİMİN Bİ BİLDİĞİ VARDIR ELBETTE DUA ETMEKTEN BASKA CAREMİZ YOK CANIM İNŞ ÖTEKİ AYA SAGLIKLICA BEBİŞİN GELİR SENİNDE CANIM ARKADASIM  :opucuk: :love9: İNANKİ HEP DUALARIMDASIN  :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 24 Mayıs , 2011, 15:52:57
CANIM BENİM HAYIRLISI OLSUN SAGLIKLI SIHATLI OLSUN RABBİMİN Bİ BİLDİĞİ VARDIR ELBETTE DUA ETMEKTEN BASKA CAREMİZ YOK CANIM İNŞ ÖTEKİ AYA SAGLIKLICA BEBİŞİN GELİR SENİNDE CANIM ARKADASIM  :opucuk: :love9: İNANKİ HEP DUALARIMDASIN  :amin:
sağol cnm benm inş inş gelir tam ikinci yılımızda