kelebeğim arkadaşımız için dua edelim arkdaşlar

Başlatan ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥, 23 Mayıs , 2011, 19:28:12

« önceki - sonraki »

kelebegimm

Alıntı yapılan: gulum22 - 25 Mayıs , 2011, 18:54:10
cnm ayaklarini sicak tut ince giyinme burda hava günesli ama kalin giyiniyom mecbur  :sad1: bide kirmizi seyler ye kanin azalmasin  :opucuk:
canim bende oleyim kalin giyiniyorum corap patik felan benim hic kanamam yok normalmi sende varmi ameliyatta cok kan kaybetmisim dokdorda korkmus 7 saat felan serum verdiler oda kesdi galiba yarin dus alcam bakalim ins. olmas kanamam ama cok acio canim yaa

]

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kelebegimm - 26 Mayıs , 2011, 02:36:09
cnm ayaklarini sicak tut ince giyinme burda hava günesli ama kalin giyiniyom mecbur  :sad1: bide kirmizi seyler ye kanin azalmasin  :opucuk:
canim bende oleyim kalin giyiniyorum corap patik felan benim hic kanamam yok normalmi sende varmi ameliyatta cok kan kaybetmisim dokdorda korkmus 7 saat felan serum verdiler oda kesdi galiba yarin dus alcam bakalim ins. olmas kanamam ama cok acio canim yaa
cnm bende öyle yapiyom kalin giyiyom kiz benim bi hafta kanamam oldu ilkindede olmustu  :-\  bende narkozdan cikinca cok serum yedim cok agrim sancim vardi  :sad1: ama eve gelince agrim yoktu öyle  :dontknow:
:nazar: :nazar:

kelebegimm

Alıntı yapılan: gulum22 - 26 Mayıs , 2011, 03:00:39
Alıntı yapılan: kelebegimm - 26 Mayıs , 2011, 02:36:09
cnm bende öyle yapiyom kalin giyiyom kiz benim bi hafta kanamam oldu ilkindede olmustu  :-\  bende narkozdan cikinca cok serum yedim cok agrim sancim vardi  :sad1: ama eve gelince agrim yoktu öyle  :dontknow:
canim hic agrim sancim yok ama orda acima var oturamiyorum silemiyorum egilemiyorum kanamamda hic yok kalmadi heralde kan :y25:

]

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

cnm kanin kalmistir ya deme öyle  :-\ benim serüm icin delik actiklari yer var ya elinin üstü mor kalmisti bi hafta igne yeri  :y25:

kelebegimm

Alıntı yapılan: gulum22 - 26 Mayıs , 2011, 03:05:41
cnm kanin kalmistir ya deme öyle  :-\ benim serüm icin delik actiklari yer var ya elinin üstü mor kalmisti bi hafta igne yeri  :y25:
benimde morardi bide ilkinde girdi damari bulamadi sonra bi igne daha ikiside kolumda dierini bantladi oburunu sona cikartti iki kolumda bantliydi cikinca baya urasmmisla benle saolsunlar napalim bunlarda varmis kaderimizde ins. ucuncude kucagimiza aliriz :amin: :amin:

]

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kelebegimm - 26 Mayıs , 2011, 03:09:08
benimde morardi bide ilkinde girdi damari bulamadi sonra bi igne daha ikiside kolumda dierini bantladi oburunu sona cikartti iki kolumda bantliydi cikinca baya urasmmisla benle saolsunlar napalim bunlarda varmis kaderimizde ins. ucuncude kucagimiza aliriz :amin: :amin:
amin kader arkadasim  :amin: :amin: benim bu ikinci düsük cok zoruma gitmisti hastanedeki hemsireler zor tuttu beni sandilarki bastan korkuyom dedim ben korkmuom alistim biliom zoruma gidiyo dedim ikinciyi yasamak o kadar agladimki gözlerimi acamiyodum sislikten  :y25:  esim bile nasil aglamisti hic unutamiyom onu böyle aglarken hic görmedim acidim ona  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:  ins bu son acimiz olurda bunlari kafamizdan sileriz  :amin: :amin: :amin:

kelebegimm

Alıntı yapılan: gulum22 - 26 Mayıs , 2011, 03:13:19
Alıntı yapılan: kelebegimm - 26 Mayıs , 2011, 03:09:08
amin kader arkadasim  :amin: :amin: benim bu ikinci düsük cok zoruma gitmisti hastanedeki hemsireler zor tuttu beni sandilarki bastan korkuyom dedim ben korkmuom alistim biliom zoruma gidiyo dedim ikinciyi yasamak o kadar agladimki gözlerimi acamiyodum sislikten  :y25:  esim bile nasil aglamisti hic unutamiyom onu böyle aglarken hic görmedim acidim ona  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:  ins bu son acimiz olurda bunlari kafamizdan sileriz  :amin: :amin: :amin:
gitmezmi canim ben dokdorun odadan bi cikdim yerden yere vurdum kendimi esim askim tmm bi cikalim sakin ol felan dedi ama tutamadim kendimi evde duramadim hep arabayla gezdirdi esim bagira bagira agladim.. esim anneme soylerken aglamis ben gormedim ama cok harap oldu onuda mahvettim yeni yeni aklim basima gelio ablam enistem ve kizi geldi yanima cok teselli verdiler daha gucluyum sabahlari ve gece uyurkken kotu oluyorum ama esim yanimdayken iyiyim hep benimle kalsa bugun gezdirdi eglendirdi herseyi unutturdu ya onlarda kötü olsaydi suclasalardi cahil olsalardi cok sukurki her daim yanimizdalar

]

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

saat kac olmus uyuyamiyom  :sad1: günler cabuk gecsin istiyom  :-\

kelebegimm

her serde bi hayir vardi bugun gezdirirkende hep konusdu herseyde vardir bi hayir askim dio belki zamani deildi belki bakamicakdik ayri eve cikamicakdik simdi hayellerimizi gerceklestirir arastirir ole dusunuruz hic canini SIKMa dio ilk zamanlar hic konusamadi teselli veremedi agliyodum kendini tutmaya calisiodu ama simdi hep teselli verio allah razi olsun ondan

]

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

aynen cnm bende esim yanimdan ayrilsin istemedim  :sad1: benim icin 2gün izin aldi sonra öglenciydi evde kaldim tek annemler geldi öyle sonra dedim kimse gelmesin evime sonra daha kötü oluyom yanliz kalayim dedim  :y25:

kelebegimm

Alıntı yapılan: gulum22 - 26 Mayıs , 2011, 03:17:21
saat kac olmus uyuyamiyom  :sad1: günler cabuk gecsin istiyom  :-\
aynen canim 11 de yattim esimin uyumasini istemiom yanliz kalmak istemiom laptopu actim kapatti 12 de dalmisim birde geri uyandim actim bende uyuyamiom simdi

]

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kelebegimm - 26 Mayıs , 2011, 03:19:10
her serde bi hayir vardi bugun gezdirirkende hep konusdu herseyde vardir bi hayir askim dio belki zamani deildi belki bakamicakdik ayri eve cikamicakdik simdi hayellerimizi gerceklestirir arastirir ole dusunuruz hic canini SIKMa dio ilk zamanlar hic konusamadi teselli veremedi agliyodum kendini tutmaya calisiodu ama simdi hep teselli verio allah razi olsun ondan
benimkide öyle valla saolsunlar onlar olmasa atlatamazdik   :love3: gene sükrediyom esim ailem yanimda sen arastrmalari türkiyedemi yaptircan cnm  ???

kelebegimm

Alıntı yapılan: gulum22 - 26 Mayıs , 2011, 03:20:10
aynen cnm bende esim yanimdan ayrilsin istemedim  :sad1: benim icin 2gün izin aldi sonra öglenciydi evde kaldim tek annemler geldi öyle sonra dedim kimse gelmesin evime sonra daha kötü oluyom yanliz kalayim dedim  :y25:
cok zor ya artik aglamak istemiyorum ben gucluyum bu hayata inat herseye inat dimdik durcam gulcem eglencem ne kadar icim yansada buda gececek rabbim baska aci vermesin cuma gunu frankfurta ablama gitmeyi planliyoruz deisiklik icin bakalim ins. gideriz

]

kelebegimm

Alıntı yapılan: gulum22 - 26 Mayıs , 2011, 03:21:52
Alıntı yapılan: kelebegimm - 26 Mayıs , 2011, 03:19:10
benimkide öyle valla saolsunlar onlar olmasa atlatamazdik   :love3: gene sükrediyom esim ailem yanimda sen arastrmalari türkiyedemi yaptircan cnm  ???
benim ailem yok ama ablam vardi allahtanki canim parcalar gonderilmis terminde ogrencem sonuclari onlarda bise cikmassa biraz uzak bi yerden zorla termin aldilar bana cok iyi dokdormus artik ona gidicem oda bise bulamassa 8. ayin sonunda trye gitcem orda ist. iyi bi dokdor arastirip gitmeyyi planliyoruz bakalim hayirlisi

]

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kelebegimm - 26 Mayıs , 2011, 03:22:33
Alıntı yapılan: gulum22 - 26 Mayıs , 2011, 03:20:10
cok zor ya artik aglamak istemiyorum ben gucluyum bu hayata inat herseye inat dimdik durcam gulcem eglencem ne kadar icim yansada buda gececek rabbim baska aci vermesin cuma gunu frankfurta ablama gitmeyi planliyoruz deisiklik icin bakalim ins. gideriz
aglama cnm bosver bende agladim cok ama aglayinca ne degisiyo  :-\ ins gidersiniz bende ilk dedim türkiyeye gidelim sonra dedim burda yaptirim hem türkiyede her hastaneye güven olmuyo para almak icin neler yapiyolar gene burda iyi eger dilini biliosan hem parada vermiyon bakalim ne cikcak belkide doktor dedigi gibi hici bisi cikmicak ama icim rahat etsin diye baktircam herseye ameliyat olcam ayni seyleri yasamaya gercekten halim gücüm yok  :sad1: