kelebeğim arkadaşımız için dua edelim arkdaşlar

Başlatan ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥, 23 Mayıs , 2011, 19:28:12

« önceki - sonraki »

gülay t.

Alıntı yapılan: seda87 - 23 Mayıs , 2011, 22:31:16
yaaaa ne oluyor böyle kızlar neden böyle oluyor allahım yarabbim yaaa isyan edesim geliyor tövbe tövbe yaaaa :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:allah sabır versin canm yaaaa çoook üzüldüm artık üzüle üzüle sinir sistemim çöküyor< yaaa bebek falan istemez hale geldim ben artık

Arkadaşım  yaşadığımız olumsuz hadiselerde bizim  bilemediğimiz pekçok hikmetler vardır. İsyan etmek çözüm değil. En az 3 kez düşük yapmış biri olarak Rabbime şükürler olsun isyan etmedim çünkü inanıyordum ki vakti gelince rızkı varsa bu dünyada muhakkak doğacaktır.

Ki tıp dünyası ilk 3 ay içindeki düşüklerin çoğunlukla anormal gebeliklerden kaynaklandığını söylüyor. Yani  düşük bir bakıma, anne için ne kadar zor olsa da, bir nimet aslında. Aksi takdirde anormal veya sakat bebek doğma ihtimali çok yüksekmiş. Bu nedenle ne kadar acı verse de isyan etmeden Rabbimize sığınmak ve '' Hoştur bana senden gelen '' demek  veya diyebilmek gerek.

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

rabbim sabrını versin
insanın içi parçalanıyo ya  :y25: :y25: :y25:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: gülay t. - 24 Mayıs , 2011, 00:42:10
yaaaa ne oluyor böyle kızlar neden böyle oluyor allahım yarabbim yaaa isyan edesim geliyor tövbe tövbe yaaaa :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:allah sabır versin canm yaaaa çoook üzüldüm artık üzüle üzüle sinir sistemim çöküyor< yaaa bebek falan istemez hale geldim ben artık

Arkadaşım  yaşadığımız olumsuz hadiselerde bizim  bilemediğimiz pekçok hikmetler vardır. İsyan etmek çözüm değil. En az 3 kez düşük yapmış biri olarak Rabbime şükürler olsun isyan etmedim çünkü inanıyordum ki vakti gelince rızkı varsa bu dünyada muhakkak doğacaktır.

Ki tıp dünyası ilk 3 ay içindeki düşüklerin çoğunlukla anormal gebeliklerden kaynaklandığını söylüyor. Yani  düşük bir bakıma, anne için ne kadar zor olsa da, bir nimet aslında. Aksi takdirde anormal veya sakat bebek doğma ihtimali çok yüksekmiş. Bu nedenle ne kadar acı verse de isyan etmeden Rabbimize sığınmak ve '' Hoştur bana senden gelen '' demek  veya diyebilmek gerek.
sen sükür acilari geride birakmisin bebegini ne güzel kucagina almisin ins ben ve benim gibi acilar yasayan arkadaslar sonunda mutlu sonumuz olur  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: halime genede sükrediyom ins bu sabrin sonu iyi olcak  :y25: :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

fıstık

BENDE GÜLAY ARKADAŞIMIZA CANI GÖNÜLDEN KATILIYORUM

RABBİM ÖYLE GÜZEL YARATMIŞKİ BEDENİMİZİ NORMAL OLMAYAN GEBELİKLER KENDİLİĞİNDEN BİTİYOR

BENDE KAYBETTİM BEBEĞİMİ ÜSTELİK 6 AYLIKTI

ŞÜKÜRLER OLSUNKİ YAVRUMA KAVUŞTUM :nazar: :amin:  ALLAH ONA UZUN ÖMÜRLER SAĞLIK VERSİN

İNSANLAR GENCECİK ÇOCUKLARINI TOPRAĞA VERİYORLAR :crybaby2:

YAPMAYIN BÖYLE ARKADAŞLAR :sad1:

DAHA VAKTİ VAR DİYE DÜŞÜNÜN İSYAN ETMEYİN

RABBİM BİLİR BİLİR İŞLER SİZ KENDİNİZİ ONA TESLİM EDİN YETER

HASRET!M S@N@

canım benm inş doktordan olumlu bir haberle gelirsin dualarım seninle inş düşmüyordur

__nil__

canım arkadaşım hakkında hayırlısı olsunn üzülmeolurmu,herşey allahtan...kendine çok iyi bakk :amin: :amin: :amin:

Nezo

Allah Sabır Versin Arkadaşım Çok Üzüldüm Ya. Rabbim Yüzünü Güldürsün İnşallah.  :sad1:

suzannn

canlarım bebeğin kalbi durmuştu kürtaj olacaktı olmuştur bile allah yardımcısı olsun

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

OFFFFFFFF COK UZULDUM YA  :sad1:
ALLAH SABIR VERSIN ARKADASIM UMARIM TEKRAR SAGLIKLI BIR GEBELIK YASARSIN  :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

gülay t.

Alıntı yapılan: gulum22 - 24 Mayıs , 2011, 00:55:07

sen sükür acilari geride birakmisin bebegini ne güzel kucagina almisin ins ben ve benim gibi acilar yasayan arkadaslar sonunda mutlu sonumuz olur  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: halime genede sükrediyom ins bu sabrin sonu iyi olcak  :y25: :amin: :amin: :amin:

İnşallah canım iyi olacak sonu. Sabır insana güç veriyor. Rabbim tüm bekleyenlerin yüzünü güldürsün inş. :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

canım cok üzüldüm ya ben doktora gidicen diye haber bekliyorum cok gecmiş olsun inş tekrar hamile kalırsın ve bu sefer tutunur meleğin sana

ayysnn

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

24 Mayıs , 2011, 18:08:39 #27 Son düzenlenme: 24 Mayıs , 2011, 18:44:53 ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥
ben kelebegimi kaybettim yarin ameliyata gidicem dua et bana ben sana edemiem cunku kanamam olur okuyamicam dua ama hep dualarimdasin rabbim sag saglim bi bebek nasip etsin sana :y25: :y25: :y25:

bana yazdığı yazı kızlar ben dua okuyordum o da allah razı olsun yardım ediyordu dün bir girdim bu yazıyı yazmış şok oldum allahım yardımcısı olsun ne desek şuan boş belki ama dualarımız gülüm ve kelebeğime gerçekten çok üzüldüm ya  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

Aytii

yaa nasil olur  :'( onun bayagi vardi gebeligi diye biliyorum ama her an hersey olabiliyor iste Allahtan geliyo hersey sonuçta. Rabbim sabir versin sana kelebek  :amin: :opucuk: :( off çok üzüldüm yaaa  :crybaby2:

asya81

canım benim yaa çok üzüldüm  :sad1: :crybaby2: Allahım yardıncın olsun sana bol bol dua edeceğim bu acılarını en kısa sürede unutmanı dilerim allahtan  :amin: :amin: sağlıkla tekrar anne olucaksın inşallah :amin: :amin: :amin: