kelebeğim arkadaşımız için dua edelim arkdaşlar

Başlatan ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥, 23 Mayıs , 2011, 19:28:12

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kelebegimm - 26 Mayıs , 2011, 03:48:24
Alıntı yapılan: gulum22 - 26 Mayıs , 2011, 03:46:23
Alıntı yapılan: kelebegimm - 26 Mayıs , 2011, 03:44:01
Alıntı yapılan: gulum22 - 26 Mayıs , 2011, 03:40:44
Alıntı yapılan: kelebegimm - 26 Mayıs , 2011, 03:38:04
Alıntı yapılan: gulum22 - 26 Mayıs , 2011, 03:35:32
anladim cnm ben ayin 7.sinde gitcem bende aynen senin gibi kadin doktorumu degistirdim aslinda memnundum ama ötekisi daha iyi tecrübeli doktormus cnm 1sene korunmak istiyosan korun ilac kullan ben bilmiom sonuclara göre bakcaz bakalim  :dontknow: ama hemen yapmam beklerim zaten adetim gelsin gene hastaneye yatcam sana doktorun demedimi  :dontknow:
yok canim bende 6 sinda gitcem kontrole o zaman konuscas herseyi ben hastaneden cikarken dier dokdor vardi o zaten salak biseden cakdigi yok herseye normal dio sinir sey simdi gittigimde herseyi sorcam ogrencem
aynen benim eski doktorumda sasrimis hersey normal diyodu ne bilim görmedimi anlamadimi bilemedim  :dontknow: ben bide mutterpasimida aldim sende o da yok ben napcam onu simdi geri vercem herhalde bide elimde bebegimin 3fotografi kaldi  :y25: :y25: saklicam onlari  :y25: :y25:
bendede bi ane var dugun fotolarimin yanina koydum kalsin die.. bize dusukden sonra rahmin toparlanmasi icin ilac vermeleri lazimmis oncekinde vermemislerdi bunda verirler ins
ne ilaci acaba valla banada vermediler  :dontknow: :dontknow: gidince sorarim
bilmiomki canim bana herkes ole soledi vermeleri lazimdi die hos ben zaten beklemiom burdaki dokdorlardanda nese adamlar dusugumu kayda almamislarki ilac versinler
evet senin doktorlarda bi garipmis yani alla alla  :violent1: benim biliodular ama sen ilkinde kürtaj olmadin ondan bilmiolardir belki bide doktorada gitmemistin ondandir kesin yoksa bilirler  :dontknow: :dontknow:
:nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

sende kusma filan olmustu ondan verdin sanirim bende bulanti zaten cok olmadi hic kusmadim yedim kaldi bende ama 2kilo verdim bile sen kilo al türkiyeye gidersen annecin seni zayif görmesin  :opucuk:

kelebegimm

evet gitcem canim almam lazimm.. gitmez olurmuyum canim her hafta gittim dusukde kanima bakdilar hep bir ay boyunca her hafta adet oldum bittim yine gittim

]

kelebegimm

nese canim ben cikayim uyumaya calisiyim aslinda hic uykum yok ama sabah kalkamam kayinvalidem dikilir basima sabahda 8 de kalktim ama hala uyku yok yaa :cildir: :cildir:

]

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

ben bide hamile kaldigim ay pre-seed kullanmistim ya ondanda süphelendim nette baktim o jelden düsük yapanlar olmus cünkü sagliksiz spermleride rahime ulastiriyomus ne bilim  :dontknow: tesadüfde olabilir Allahtan hersey dahada kullanmam cöpe attim

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kelebegimm - 26 Mayıs , 2011, 03:55:18
evet gitcem canim almam lazimm.. gitmez olurmuyum canim her hafta gittim dusukde kanima bakdilar hep bir ay boyunca her hafta adet oldum bittim yine gittim
ozaman doktorlar iyi deilmis senin degistir en iyisi  :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kelebegimm - 26 Mayıs , 2011, 03:56:22
nese canim ben cikayim uyumaya calisiyim aslinda hic uykum yok ama sabah kalkamam kayinvalidem dikilir basima sabahda 8 de kalktim ama hala uyku yok yaa :cildir: :cildir:
tmm cnm sen uyu bende ciktim uyuyyum iyi geceler cnm sana Allah rahatlik versin kafana takma unutmaya calis  :opucuk:

kelebegimm

Alıntı yapılan: gulum22 - 26 Mayıs , 2011, 03:56:27
ben bide hamile kaldigim ay pre-seed kullanmistim ya ondanda süphelendim nette baktim o jelden düsük yapanlar olmus cünkü sagliksiz spermleride rahime ulastiriyomus ne bilim  :dontknow: tesadüfde olabilir Allahtan hersey dahada kullanmam cöpe attim
ben ondan sanmiyorum canim cunku olmayanlardada cok ise yaramisdi rabbim vermedikden sonra ne kullanirsan kullan buda bi sinavdi sonucda

]

kelebegimm

Alıntı yapılan: gulum22 - 26 Mayıs , 2011, 03:58:37
tmm cnm sen uyu bende ciktim uyuyyum iyi geceler cnm sana Allah rahatlik versin kafana takma unutmaya calis  :opucuk:
saol canim sende kendine iyi bak unutcas ins. buda gececek yarin grsz ins. :opucuk: :opucuk: :flowers:

]

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kelebegimm - 26 Mayıs , 2011, 04:00:30
ben ondan sanmiyorum canim cunku olmayanlardada cok ise yaramisdi rabbim vermedikden sonra ne kullanirsan kullan buda bi sinavdi sonucda
öyle cnm hersey bastan yazili  :sad1: ins bu son olur hep dua ediyom hepimize  :amin: :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kelebegimm - 26 Mayıs , 2011, 04:01:14
Alıntı yapılan: gulum22 - 26 Mayıs , 2011, 03:58:37
saol canim sende kendine iyi bak unutcas ins. buda gececek yarin grsz ins. :opucuk: :opucuk: :flowers:
ins cnm byby  :opucuk:  :wave: :wave: :wave: :sleepy1: :sleepy1:

kelebegimm

Alıntı yapılan: gulum22 - 26 Mayıs , 2011, 04:01:48
Alıntı yapılan: kelebegimm - 26 Mayıs , 2011, 04:00:30
öyle cnm hersey bastan yazili  :sad1: ins bu son olur hep dua ediyom hepimize  :amin: :amin: :amin:
bendee abdeslenip dualarima baslicam hepimiz icin ins. sondur

]

✿گสЯเ_ќĮż✿

CANIM KONUYU YENİ GÖRDÜM VE ÇOK ÜZÜLDÜM :y25: :y25: :y25:
ÇOK ÇOK GEÇMİŞ OLSUN.RABBİM SABIRLAR VERSİN :amin:
İNŞALLAH TEKRAR GEBE KALIRSIN VE SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE MELEĞİNE KAVUŞURSUN :amin:
BUNDADA VARDIR BİR HAYIR  :opucuk:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

ยรlคภ๓คz göภlüm

çok geçmiş olsun en kısa zamanda sağlıklı bir bebeğin olur inşl

Ya-semin

kelebeğim yeni gördüm konuyu arkadaşım ya  inan ne diyeceğimi bilemiyorum, çok üzüldüm... çok geçmiş olsun, Rabbim  bol sabırlar versin.. inşallah bundan sonrası için bebeğini hayırlısıyla alırsın kucağına canım
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana