27 Nisan , 2024, 21:55:13

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Minoxidil Kullananlar Var mı?

Başlatan ยรlคภ๓คz göภlüm, 22 Mayıs , 2011, 23:30:18

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

Aranızda eşi kellik ilacı kullananlar var mı? (Minoxidil) eşim yaklaşık bir aydır kullanıyor. cinsel isteksizlik ve performansında düşüklük oldu ben de bunu ilaca bağladım. çünkü ilacı kullanmaya başladıktan sonra oldu. Ben de kullanmasını yasakladım  :ehi:

bebeği düşününler  bence bu tür ilaçları kullanmasın...  Bu konuda fikir olan var mı?

afram

Alıntı yapılan: happines - 22 Mayıs , 2011, 23:30:18
Aranızda eşi kellik ilacı kullananlar var mı? (Minoxidil) eşim yaklaşık bir aydır kullanıyor. cinsel isteksizlik ve performansında düşüklük oldu ben de bunu ilaca bağladım. çünkü ilacı kullanmaya başladıktan sonra oldu. Ben de kullanmasını yasakladım  :ehi:

bebeği düşününler  bence bu tür ilaçları kullanmasın...  Bu konuda fikir olan var mı?
canım ben eşim için düşünüyodum vazgeçtim şuan :ehi:

RABBİM BİR MELEK BAHŞETSİN DİYE BEKLİYOMM!

ยรlคภ๓คz göภlüm

iyi yapmışsın... eşime geçen hafta minoxil kullanan birisinin  otopsisi gelmiş ve ölüm nedeni minoxil kullanmak

karapnr

Alıntı yapılan: happines - 23 Mayıs , 2011, 10:19:31
iyi yapmışsın... eşime geçen hafta minoxil kullanan birisinin  otopsisi gelmiş ve ölüm nedeni minoxil kullanmak

:-ooo :-ooo nasıl olur ya o kadar etkili ialçlar mı onlar  :-ooo

afram

RABBİM BİR MELEK BAHŞETSİN DİYE BEKLİYOMM!

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: karapnr - 23 Mayıs , 2011, 10:30:27
Alıntı yapılan: happines - 23 Mayıs , 2011, 10:19:31

:-ooo :-ooo nasıl olur ya o kadar etkili ialçlar mı onlar  :-ooo

Ama doz fazlasından ölmüş bu ilacı kullananların kan bağışını da kabul etmiyorlarmış

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

valla benim eşimde düşünüyo kullanmayı
napsak acaba  :ehi:
eniyisi ben alayım ona kızdığım zamanlarda gaz vereyim kullansın  :k06: :k06:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9: