27 Nisan , 2024, 16:10:34

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

sherkersheyler banu da paşasını kucağına aldı

Başlatan ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤, 21 Mayıs , 2011, 13:48:05

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

banucum da can eriğini kucağına almış.çok tatlı maşallah.allah nazarlardan esirgesin paşanı canım arkadaşım.upuzun sağlıklı bir ömür nasip etsin allahım güzel yazılar yazmış olsun kuzuna  :amin: :amin:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Balböceği

Banu'cum gozun aydin olsun hayatim, Rabbim anali babali buyutmeyi nasip etsin.  :amin:

:flowers: :flowers: :flowers:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

:hello2: :hello2: :hello2: ne güzel ya Rabbi yavrusunu ona bağışlasın,hayırlı olsun ,Rabbim sağlık sıhhat versin :amin: :amin:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

Gözün aydin Banucugum  :opucuk: Rabbim saglikla büyütmeni nasip eylesin  :amin: :amin: bol sütlü günler diliyorum  :flowers:

HASRET!M S@N@

BANUCUM GÖZÜN AYDIN TATLIM
COK COK TEBRİK EDERİM ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN İNŞ
CANIM ARKADASIM BENM DARISI DİĞER HAMİŞLERİN BASINA
EN KISA ZAMANDA FOTOLARI BEKLİYORUM TATLIM

banu_fth

tebrikler .. darısı başımıza ..
maşşallah .Allah sağlıklı huzurlu uzun ömürler versin sizinle birlikte inşallah küçük meleğine ..  :nazar: :nazar: :flowers:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

banucum gözün aydın
hayırlı bi evlat olsun inşllh  :amin: :amin:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

suzannn

gözünüz aydın allah sağlıcakla analı babalı büyütmeyi nasip etsin

°•.ℓανιηуα.•°

banucum gözün aydın canım... hamileler listemizden biri daha eksildi. yavaş yavaş sıra bize mi gelio ne  :suclu:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Banu'cum gözün aydın canım benim  :flowers: :flowers: :flowers:
Devamlı bir haber bekliyordum demek ki sonunda muradına erdin yavrucuğuna kavuştun sağ salim :amin:
Allah sağlıkla mutlulukla büyütmeni nasip etsin :amin:
Bol bol sütlü günler :love9:

tgbybr

Banu gözün aydın tatlım. dünyanın en güzel varlığına kavuştun. Allah cc analı babalı büyütsün :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

CANIM GÖZÜN AYDIN RABBİM SAGLIKLI SIHATLI BUYUTMEYİ NASİP ETSİN  :amin: :k06: :flowers: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :muzz: :muzz:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

hüzünden_gelme

gözün aydın canım allah analı babalı buyutsun inşallah :nazar:

güneşş

canımm gözün aydın bebişinle sağlıklı uzun ömürler ve bol sütlü günler dilerimm..   :nazar: :nazar: :occasion5: :occasion5: :occasion5: