27 Nisan , 2024, 09:07:00

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebeğini Kaybeden Anneler Bakın Ne Mübareksiniz

Başlatan °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°, 20 Mayıs , 2011, 22:51:51

« önceki - sonraki »

fıstık

BENİMDE BİTANE BEBEĞİM VAR AMA

SANIRIM BİZ DEĞİL ŞEHİT ANNELERİ O MERTEBEYE ULAŞACAKTIR

aydinays

Alıntı yapılan: gulum22 - 20 Mayıs , 2011, 22:53:17
Allah kimseye vermesin ama okuduğunuz gibi sevabı çok büyük  :y25: :y25: :y25: bende iki melegimi verdim beni bekliyolar ins bu dünyadada iki tane yavrum olur  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Canım benim inşallah bu dünyada da istediğin gibi nur topu gibi iki çocuğun olur.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: aydinays - 27 Mayıs , 2011, 09:28:51
Alıntı yapılan: gulum22 - 20 Mayıs , 2011, 22:53:17
Allah kimseye vermesin ama okuduğunuz gibi sevabı çok büyük  :y25: :y25: :y25: bende iki melegimi verdim beni bekliyolar ins bu dünyadada iki tane yavrum olur  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Canım benim inşallah bu dünyada da istediğin gibi nur topu gibi iki çocuğun olur.
amin insallah cnm  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

elvan&busenur

rabbim kimseyi evlat acısıyla sınamasın rabbim bol sabırlar versin bebeğini kaybeden arkadaşlara dualarımızdasınız rabbim en kısa zamanda sağlıklı ve hayırlısıyla bebeklerinizi kucağınıza almayı nasip eylesin :amin: :amin: :amin:

****SeRaP-27****

Alıntı yapılan: muhribe - 23 Mayıs , 2011, 14:32:03
canım ben de ilk bebeğimi kaybetmiştim. acım o kadar büyüktü ki sanmıştım dünya üzerinde hiçbir şey içimdeki ateşi söndüremeyecek. sonra çok güzel bir yazı okudum. özetle diyordu ki mahşer gününde annesinden önce ebediyete intikal eden bebekler cennet ve cehennem kapısında koşturacak [annelerini bulmak için] ve Allaha anneleri cennete gönderilsin diye can hıraş şekilde dua edecekler. belki de Allah onların yüzü suyu hürmetine bizleri bağışlar ve cennetine koyar. sonuçta bizim geçirdiğimiz belki de dünyanın en ağır imtihanlarından biri. Allah kazananlardan eylesin inş..

dmenk uğruna o kadar göz yaşı döktüğüm minik meleğim benim için dua edecek yine gözlerim doldu allah tekrar yaşatmasın onun için o kadar heyecanlanmışken onu kaybetmet kadar kötü bişi olamaz bu dünyada herhalde
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

nurşen

benimde 2 kaybım var bırı 4 aylıktı digeri 5 aylık.rabbim herşeyın ıyısını bilir.

nisan rüzgar

bnmde bi tane düşüğüm oldu  :y25:allah kimseye yasatmasın

elif nisa

Benimde 26.haftada bebegimi aldilar bebegim oluyodu ve benide zehirleyebilirmis diye kucagimda ona aldigim oyuncaklarla aglayarak hastaneye gittim hep duaettim olmesin diye ama Rabbim yanina aldi onu.hayatta en buyuk aci evlat acisi tesellisi yok.Rabbim kimseye yasatmasin hele benim yasadigimi kimse yasasin istemem.Rabbim kucagimi bos koymadi simdi bir kizim var ama hep icimde acisi kalacak bebegimin.

nisan rüzgar

Alıntı yapılan: elif nisa - 29 Ağustos , 2011, 00:45:25
Benimde 26.haftada bebegimi aldilar bebegim oluyodu ve benide zehirleyebilirmis diye kucagimda ona aldigim oyuncaklarla aglayarak hastaneye gittim hep duaettim olmesin diye ama Rabbim yanina aldi onu.hayatta en buyuk aci evlat acisi tesellisi yok.Rabbim kimseye yasatmasin hele benim yasadigimi kimse yasasin istemem.Rabbim kucagimi bos koymadi simdi bir kizim var ama hep icimde acisi kalacak bebegimin.
ne güzel bak cnm bi kızın olmuş allah bizede tekrar ogünleri nasip etsin inşş gercekten çok zor vi durum  :y25:

burcum

ALLAH ım bu yolda kimseyi yarıda koymasın evlat acısı yaşatmasın :amin:

tuğçeüst

kızlar rabbim herkese hayırlısını versin bende 2 ay önce bebeğimi kaybettim..zaten anormal olan bebekler kendini imha edermiş...hekesin hakkına hayırlısı olsun...

tubka

evet gerceketen oyle aci bir duygu ki rabbim yardimcimiz olsun 2 tane dusuk te ben yaptim kizlar.ama meleklerim beni bekliyolar orda buluscaz ins onlarla :dontknow:

Sır_Çiçegi

Bir kadın vardı. Her yıl doğurur, çocukları ise, altı aydan fazla yaşamazdı. Kadın yirmi çocuk doğurmuş yirmisi de ölmüştü. Her çocuğun ardında feryat ederdi.

Sonunda, "Ey Allah'ım! Bu çocuklar bana dokuz ay yük olur, bense onlar altı aydan fazla sevemem. Altı ay geçmeden elimden alırsın" diyerek canını yakan ıstıraptan şikâyet etti.

O gece rüyasında cenneti gördü. Cennetteki sayısız nimetlerin arasında kendi adının yazılı olduğu bir köşk vardı. Kadına, "Bu köşk acılara katlanan, ıstıraplara tahammül eden, Allah sevgisiyle her şeyini feda edenindir. İbadetlerinde gevşeklik gösteren kullarını, Allah musibetleriyle sınar" dediler.

Cennet nimetlerini görmenin sarhoşluğuyla kadın, "Allah'tan gelen başım gözüm üstüne" dedi. Yavaş yavaş cennet bahçesinde ilerleyip köşküne girdiğinde, bütün çocuklarının orada olduğunu gördü.

Bir hadis-i şerifte şöyle buyrulmuştur:

Bir annenin çocuğu ölünce Allah (c.c) meleklerine,

"Kulumun çocuğunun ruhunu aldınız mı?" der. Melekler,

"Evet" derler.

Cenâb-ı Hak, "Onun kalbinin yemişini, hayatının meyvesini kopardınız mı?" der.

Melekler, "Evet" derler.

Allah Teâlâ, "Kulum ne dedi?" diye sorar.

Melekler, "Sana hamdetti. ''Biz Allah'a teslim olmuşuz, ancak ona döneriz' dedi" derler.

O zaman Allah Teâlâ, "Kulum için cennette bir ev yapın, o evin adını da, hamd evi diye koyun"
buyurur.

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

gökçe58

çok güzel bir paylaşım rabbim hepimizi şükredenlerden eylesin...