''OSTEOCARE'' kullanan varmı?

Başlatan ¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨, 15 Mayıs , 2011, 12:05:42

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Arkadaşlar ağrılarımdan dolayı doktorumun verdiği bu ilacı kullanıyorum .Magnezyum+kalsiyum takviyesiymiş acaba aranızda bu ilacı kullanan yada daha önceden kullanmış olan var mı?benım birde kabızlık sorunum oldugu için acaba kabızlığı tetikleme gibi bir yan etkisi varmı diye kafama takıldı :icon_scratch:bu ilaçtan memnun kaldınız mı acaba ???şimdiden hepinize teşekkürler..Allah razı olsun hepinizden :amin:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

bir tek  ben mi kullanıyorum acaba :dontknow:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

banu_fth

tatlım sadece folik asit kullanıyorum .. başka ilaçlarla ilgili bilgim yok ..
daha öncesinden de hiç böle takviye ilaçları kullanmamıştım ..  :dontknow:

KONYALI

cnm yenı gordum bende 1 aydır bunu kullanıyorum ama ben bazen hastaneye gıdıp serum alıyorum agrılarım yuzunden cokta ıse yaradıgını söleyemem

bende 1 haftadır kullanıyorum ama ara ara gelen kilitlenme durumları yada gece yatarken dönmeye çalışırken giren kramplardan kurtulmuş değilim canım sanırım dediğin gibi pek bir işe yaramıyor :dontknow:

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 18 Mayıs , 2011, 16:14:17
bende 1 haftadır kullanıyorum ama ara ara gelen kilitlenme durumları yada gece yatarken dönmeye çalışırken giren kramplardan kurtulmuş değilim canım sanırım dediğin gibi pek bir işe yaramıyor :dontknow:

kaç haftalıksınıs  :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Tatlım hamileyken bende kullandım aslında çok faydalı bir ilaç ama gebelik ilerledikçe ne alırsan al o kramplara çözüm olmuyor..Bacak kasık krampları hepsi doğum yüzünden oluşmaya başlıyor yalancı doğum sancıları rahmi doğuma hazırlıyor..Bu kadar panik yapmaya gerek yok rahat ol :opucuk:

sağol gözdem  :opucuk:sanki bende yıne kabızlığı tetikliyor bu ilaç bıraktım oyuzden süt içiyorum günde bir tanede madensuyu çok şükür sanki maden suyu daha iyi geldi