28 Nisan , 2024, 01:43:31

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

2.kez gene bebegim beni terketti

Başlatan °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°, 15 Mayıs , 2011, 04:28:49

« önceki - sonraki »

Belgink.

cnmm cok üzüldüm allah bebebğini sana bağışlasın iiyi haberlerini bekliyoruz dualarım senınlee :sad1: :amin: :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

hepinizden Allah razi olsun arkadaslar  :y25: :y25: :y25: :y25:
simdi geldim eve aldilar bebegimi gene tek kaldim gene  :y25: :y25: :y25: :y25: gittik bebegin kalp atisi yoktu bide doktor bebege göre kese kücük dedi buda bi neden olabilirmis.. tam narkozlan uyuttular kürtaj oldum bu sefer daha cok icim yandi canimda acidi..doktora dedim nedenini arastirmak istiyorum diye adetim gelince gene gitcem bütün kontrollerimi yaptircam ins bi nedeni varsa bulunur tedavi olurum ama doktor nedensizde olabilir dedi  :y25: :y25: :y25: dün o yazdiklarim kendim de olmadan yazdim asla isyan etmedim sadece üzüldüm cok agladim aklima geldikce agliom gözlerim sisti dünden beri uyuyamadim  :y25: :y25: :y25: hastaneden cikarken hep dua ettim dedim ins bidaha dogum yapmaya gelirim ins bidaha yasamam dua edin bana arkadaslar  :amin: :amin: :amin:
Gene sil bastan baslicamm herseye.....
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

nihalll

cnm çok zor bir durum tabi.allah sabrını verecek bilyorm ben ama kendini yıpratma rabbim verecekse sağlıklı sıhhatli versin.(amin)dualarım hep seninle olacak...
BEBEĞİM KAVUŞMAMIZA ÇOK AZ KALDI GEL ANNENE BİTANEMMM                                                    ANNEN SENİ ÇOOOOOOOOOOOOOOK ÖZLEDİ.

ecrin.su79

canım çok geçmiş olsun inan çok üzüldüm :y25:seni teselli edemem bununda farkındayın ama işte kaderin önüne geçemiyoruz yiyecek ekmeği yokmuş üzülme sakın rabbim sana inş. birdaha evlat acısı yaşatmasın arkadaşım :amin: :amin: :amin:

ღ♥ Nilda♥ღ

ayy kötü oldum okurken yaa  :y25: arkadaşım daha gençsin gene olur herşeyda vardır bi hayırr allah gönlüne göre versin inş.en kısa zamanda gene hamile kalırsın  :amin:
.   

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ÜFFFF İÇİM NASIL KÖTÜ OLDU ÇOK ÜZÜLDÜM GÜLÜM.UMARIM BİR AN ÖNCE TOPARLANIRSIN ALLAHIM HAKKINDA HAYIRLISINI VERSİN ALLAH SABIR VERSİN DİYECEK Bİ ŞEY BULAMIYORUM
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

laracroftt

ah cnm benım yaa kıyamam sana  :y25:  allah sabır versın, bı daha evlat acısı yasatmasın... Herseyde bı hayır vardır allah hayırlısını saglıklısı versın, bır dahakı hamılelıgınde ınsallah saglıkla kucagına alırsın ne desek tesellı olmaz evet ama her sıkıldıgında yaz buraya destek olalım elımızden geldıgınce. Burda kımse kımseyı tanımıyor ama sankı bır bag oldu aramızda burdakı arkadaslarla, mutlu haberlerle sevınıp kotu haberlerle hep bırlıkte uzuluyoruz. Yalnız degılız hepımız evlat hasretı cekıyoruz umarım allah tum ısteyenlere melegını sag salım kucagına almayı nasıp eder... Senınde bır melegın olacak er yada gec, allah uygun zamanı bılır sakın umutsuzluga kapılma cnm  :opucuk:

tulayysl

canım benm cok uzuldum Rabbim sabır versin. en kısa zamnda kucağını doldrsun inş..

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

offfffff cok uzuldum cnm  :y25: Allah sabir versin  :amin: :amin: :amin: en kisa zamanda tekrar saglikli bi gebelik yasarsin insallah  :amin: :amin: :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

15 Mayıs , 2011, 19:45:51 #39 Son düzenlenme: 15 Mayıs , 2011, 19:50:02 இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ
ayyyyyy ınanmıyorummmmmmmmmm  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

çok uzuldum canım  :y25: :y25: :y25: :y25: kelımelerın yetersız kaldıgı durum  :y25: :y25:

allah bır daha yasatmasın canım  :amin: :amin: bu son olsun ınsallah  :amin: :amin:

flowers

Offfffffffffffffffff Yaaaaaaaaaaaaaaaaaa aLLahımmmm  :crybaby2: :crybaby2: gözyaşLarımı TutamıoRummmm güL  :y25: Cnm Çok ama Çok üzüLdüm geçmiŞ oLsun Rabbim aLLahımmmm Birdaha yaŞatmaSın inşaLLAH  :amin: :amin: :amin:bU Son oLur inŞaLLah  :amin: kendini Hiç ama Hiç bırakma oLurmu... :opucuk:

"<<<ZEHRA>>>

canım benim bu konuda yalnız değilsin bak benimde 3. oldu Rabbim bir daha yaşatmasın diye dua etmekten başka elden birşey gelmiyor  :opucuk: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

esracım

Alıntı yapılan: gulum22 - 15 Mayıs , 2011, 18:50:54
simdi geldim eve aldilar bebegimi gene tek kaldim gene  :y25: :y25: :y25: :y25: gittik bebegin kalp atisi yoktu bide doktor bebege göre kese kücük dedi buda bi neden olabilirmis.. tam narkozlan uyuttular kürtaj oldum bu sefer daha cok icim yandi canimda acidi..doktora dedim nedenini arastirmak istiyorum diye adetim gelince gene gitcem bütün kontrollerimi yaptircam ins bi nedeni varsa bulunur tedavi olurum ama doktor nedensizde olabilir dedi  :y25: :y25: :y25: dün o yazdiklarim kendim de olmadan yazdim asla isyan etmedim sadece üzüldüm cok agladim aklima geldikce agliom gözlerim sisti dünden beri uyuyamadim  :y25: :y25: :y25: hastaneden cikarken hep dua ettim dedim ins bidaha dogum yapmaya gelirim ins bidaha yasamam dua edin bana arkadaslar  :amin: :amin: :amin:

canım inşallah bu son olacak.bir daha böyle bi acı yaşamazsın inşallah.bazen insanın içinden geçenlerle ağzından çıkanlar birbirini tutmaz.senin isyan etmeyeceğini biliyoruz.yine de tek sığındığımız kapı Allah ımın kapısı.hiçbir zaman pes etme.inşallah daha da iyi olacaksın.Allah ım sana güç versin. :opucuk:

flowers

Alıntı yapılan: maviibeyaz - 15 Mayıs , 2011, 20:23:29
Alıntı yapılan: gulum22 - 15 Mayıs , 2011, 18:50:54

canım inşallah bu son olacak.bir daha böyle bi acı yaşamazsın inşallah.bazen insanın içinden geçenlerle ağzından çıkanlar birbirini tutmaz.senin isyan etmeyeceğini biliyoruz.yine de tek sığındığımız kapı Allah ımın kapısı.hiçbir zaman pes etme.inşallah daha da iyi olacaksın.Allah ım sana güç versin. :opucuk:
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

susanna

canim benim icimi parcaladin gectin be bitanem allahin izniyle bu son olsun insallah  :crybaby2: daima yanindayiz gene bastan baslicaksin ve biz her adimda yaninda olucaz daha iki gun once konusuyodukya insallah seni burdan doguma hep beraber ugurlicaz canim arkadasim  :amin: :amin: :amin:
hakkinda hayirlisini versin rabbim senin ve bu aciyi tekrar yasayan herkezin
dualarim seninle tez zamanda sagligina kavusursun insallah