Hamileler İçin Bulantı Önleyici Bileklik

Başlatan laracroftt, 15 Mayıs , 2011, 01:00:54

« önceki - sonraki »

laracroftt

15 Mayıs , 2011, 01:00:54 Son düzenlenme: 19 Mayıs , 2011, 13:38:20 laracroftt
hanımlar ben hamıle degılım ama boyle bı urun duydum arastırdım sızlerlede paylasayım dedım. Kullanan var mı bılmıyorum ama dayanması zor bulantılar ıcın ıse yarayabılır dıye dusundum

'Sea band bileklik'  bulantınızı ilaçsız ve yan etkisiz olarak önler
Accupressure(parmak basısı) nın hamilelikte sabah bulantılarını engelleyebildiği ve rahatlık sağladığı bilimsel olarak ilk defa İngiltere Queens Üniversitesince kanıtlanmıştır.
Sonraki yıllarda Uluslararası 7 ayrı klinik çalışmayla etkinliği kanıtlanmış olup, FDA onaylıdır.
Kusma ve bulantı şikayetlerinizi minimuma indirir.
Elastik özelliği bulunan örgü bileklik SEA-BAND'de vücuda basıncı uygulayan küçük bir plastik yarım küre bulunur. Mide bulantısı ve kusmayı Çinlilerin yüzyıllardır her iki kol bileğindeki P6 (Perikardiyum 6 - bileğin 3 parmak altına denk gelmektedir) olarak adlandırılan noktalara basınç uygulayarak önledikleri bilinmektedir. Bant üzerindeki yarım kürecik de işte bu noktaya gerekli basıncı uygulayarak kimyasal ilaçların yerini alır.
Bilekten çıkarılmaksızın, aralıksız da kullanılabilir.
Özel iplik karışımından örülmedir ve latex içermez.
Yumuşak ve rahattır.
Tüm bilek ölçülerine uygundur.
Hamilelik bulantıları, kemoterapi tedavileri ve yolculuk sorunu olanlarda güvenle kullanılır.
55 ülkede yaygın olarak kullanılmaktadır
Elde ılık suda yıkanabilir.Tekrar tekrar kullanılabilme özelliğine sahiptir.
Özel saklama koşulu gerektirmez.
Yapılan bası sayesinde beyinde bulunan bulantı ve kusma odacıkları bloke edilerek beynin bulantı ve kusma emri vermesi engellenir.
Bulantı hissedildiği anda veya öncesinde kullanılır ve 5 dakika içerisinde etkili olur.

Fıyatı: 24.00 TL

almila__

bulantılarım yenı geçtı ve ben bunu gördum :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo
kullanıpta faydasını gören olmuşmu kii acaba :dontknow:

laracroftt

ben kullanmadım elıfcım
Ama ıyı oldugunu duymustum :dontknow:

asya81

Ben bu bilekligi carrefourun icindeki joker oyuncak bebek malzemeleri satan yerde gordum

iklima

Neredeyse 2 ay önce aldım ama kesinlikle hiç bir işe yaramiyor.
Insan her çareyi deniyor 40 tl verdim ama bi faydası yok.
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

drybrn

Aynen bende bir umut aldım ama hiç bir faydası yok kesinlikle boşa para harcamayın almayın derim....

iklima

almayın aldırmayin paraniza yazık ucuz bişey de değil mantıkli bişey hiç değil ama insan o haldeyken herşeyden bir umut bekliyor çareler arıyor ama nafile
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

zerrinplt

Kızlar bunu kullananlar oldu mu faydasını gördünüz mü

leylakarsu