''En Güzel Gülücük Atan - Gülen ''Bebek Yarışması

Başlatan hüzünden_gelme, 12 Mayıs , 2011, 22:33:09

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

Evet yine görsel bir yarışmamız daha start verdi. :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

:binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

Yeni yarışmamız  bebişlerimiz ile alakalı olsada inanın çok keyif alacağımız bir yarışma olacak.
Bebişlerimizin her biri birbirinden özel ve güzel gülücükler atsa da amacımız burada hoşça vakit geçirmek olduğu için,seçim yapmakta ve seçmekte her ne kadar zorluk çekeceğimizi bilsemde böyle bir yarışma yapmamızın uygun olacağını düşündüm.....
Yarışmamıza nasıl katılacaksınız öncelikle kısa bir bilgi vermek istiyorum. ;)

1.Kendi bebeğiniz,yiğeniniz,kardeşiniz olabilir hiç farketmez ama netten alıntı olmaması önemle rica olunur.

2.Yarışmacılırımız resimleri bana özel mesaj ile iletecekler ve isimleri gizli tutulacaktır.

3.Yaş grubu 0-6 yaş arasıdır..

Her bir adayımızın sadece bir seçim hakkı vardır.

Herkesten katılım ve destek bekliyorum.
Yarışma ile alakalı sorularınızı bu topikten alabilirim.
Sevgiler. :opucuk: :opucuk: :opucuk:

son katılım ; 15 mayıs pazar

°o.O євяυ O.o°

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

Balböceği

Katilmak bisey degilde sanal ortam burasi  :-ooo

Resimler bosuna silinmediya  :ehi:

°o.O євяυ O.o°

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

hüzünden_gelme

offff edaaaaa :k06: :k06:

ben anlatmaktan yoruldum sen anlamamakla dırenıyosun halennn :k06: :k06: :k06:

Balböceği

Alıntı yapılan: Aşк ѕαη¢ıѕı - 12 Mayıs , 2011, 22:50:10
offff edaaaaa :k06: :k06:

ben anlatmaktan yoruldum sen anlamamakla dırenıyosun halennn :k06: :k06: :k06:

Senin tuzun kuru   :ehi: :ehi:

sana gore ne var kiz  :k06:

hüzünden_gelme

hepinizden çok benım resmım var sıtede hıcbırınıde kaldırmıyorum.. olsaydı sımdı benım resımler çalınmıstı :k06:
zaten kıyafet yarısmasındada sıldım konu açıldıktan sonra bakabılırsınız

Balböceği

hüzünden_gelme

burada aile gıbı olduk ee halıyle herkes tanıyorr o yuzden yuzlerı saklamıcaz tabı bebeklerımızı serbest bıraktık o konuda :k06:
tekrardan söyluyorum anket bıttıgınde resımlerı kaldıracagım bu konuda suphenız olmasın :opucuk:

derbeder

aslinda video seklinde olmasi daha guzel olurdu  :love9: sesli sesliiiii  :love9:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

hüzünden_gelme

ırmak184

hüzünden_gelme

Aytii

en son kontrole gittiğimde oğlumun gülen videosunu kaydetmişti doktor onu göndereyim sana Özge  :ehi: :ehi: :ehi: