Glucophage !

Başlatan мiŁenα., 12 Mayıs , 2011, 08:59:26

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

Hanımlar bu ilaçta hamile kalmaya yardımcı ..Etkisini gören çok belki kullanana faydası olur :icon_thumright:

Zayıflamaya ve hamile kalmaya yardımcı.Diyabet hastalarındada kullanılıyor :icon_thumright:

Araştırın inş işe yarar..

Rabbim isteyen herkeze evlat versin hayırlısıyla :amin:

:love9: :love7: :love9:

HASRET!M S@N@

cok tesekkürler canım benm

ツgöçmen_54 ツ

bu ilacı sadece polikistik overli bayanlar ve diyabet hastaları kullanıyor.klomen gibi bi ilaç deyil yani ;)

мiŁenα.

Canım netten araştırdım doktor hamile kalmak isteyenlere vermiş pkolu olmak şart deil.Ve hamile kalan sayısıda azımsancak kadar deil.Bence doktorunuzla konuşun o daha geniş kapsamlı bilgi verir.

Yani benimde netbilgim yok  ;D Okuduklarımı aktarıyorum. Gerisi kullanmak isteyenlere kalmış

ツgöçmen_54 ツ

paylamışın için çok sağol canım.bende pkoluyum 6 aydır kullanıyorum ama bi fayda  göremedim :'(

degerizm

Alıntı yapılan: -Joکєpнiиє- - 12 Mayıs , 2011, 08:59:26
Hanımlar bu ilaçta hamile kalmaya yardımcı ..Etkisini gören çok belki kullanana faydası olur :icon_thumright:

Zayıflamaya ve hamile kalmaya yardımcı.Diyabet hastalarındada kullanılıyor :icon_thumright:

Canım bende PKO var. Bu ilacı 1,5 ay kullandım ve hamile olduğumu öğrendim.
Bundan 1,5 sene önce de 5 ay kullanmıştım hamile kalamamıştım...
Demek zamanı varmış diyorum... Elbet bir gün herkes hamile kalacak....

Bebek istedikten 18 ay sonra hamile kaldım... Ama soğan suyu, aslan pençesi vs.. bi çok şey de içmiştim. Son 4 ay adetlerim kendiliğinden 35 günde bir olmaya başlamıştı... Pko da adet düzene girdiği zaman hamile kalınabiliniyor...

мiŁenα.

zamanı var demekki hayatım.

Rabbim herşeyi hayırlı vakitte versin :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

1 ay süreyle kullanabildiğim ve hiçbir faydasını görmediğim gibi hayatımı zindana çeviren lanet bi ilaçtı.  :igrenc:

inanılmaz mide bulantısı yapmıştı ve kustuğumdan zayıflatmıştı. pko lu ve diyabet hastalarına verilir. bende pko olduğundan yazmıştı ama 1 ay zor dayandım  :-ooo

degerizm

Bana doktorum bu ilacı 1 hafta günde bir kere iç dedi. Sonra 2 ye çıkar dedi. Mide bulantısını azaltması için. Zaten 10 gün sonra bünye bu ilaca alışıyor. Herkesin Bünyesi farklı o ayrı bişi tabi... ve bu ilacın ya 1000 mg lığını ya da 850 mg lığını almanız gerekiyor. Daha aşağısı PKO ya yaramıyor....

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: degerizm - 12 Mayıs , 2011, 11:19:55
Alıntı yapılan: -Joکєpнiиє- - 12 Mayıs , 2011, 08:59:26

Bebek istedikten 18 ay sonra hamile kaldım... Ama soğan suyu, aslan pençesi vs.. bi çok şey de içmiştim. Son 4 ay adetlerim kendiliğinden 35 günde bir olmaya başlamıştı... Pko da adet düzene girdiği zaman hamile kalınabiliniyor...

yazdıkların bana da umut verdi bende de pko vardı.. ben de soğan , aslan pençesi, civan perçemi kullandım... adet dönemim düzene girmeye başladı 40 günden 33 güne düştü... inşallah bebiş de gelir

KONYALI

bende 850 mg glukofen kullandım..bendede pko var..bende 4 ay kadar ıctım ama acele ettıgım ıcın ben o arada asılama ve tup bebekte denedım ve tup bebekte hamıle kaldım...
ama bana tup bebek yapan doktoru tavsıye eden arkadasım bu ılaçla hamıle kaldı ve pko ydu...kullanması cok zor bır ılaç zayıflatıyor,mıde bulantısı,halsızlık,ateş,bas donmesı yapıyor..helekı ılk kullandıgınız gunlerde fenalık gecırıyorsunuz ben öle olmustum ama dırendım kullandım..genede bır faydasını goremedım ama ben 4 ay kadar kullandım...gercekten pko ya faydası olan ve hamıle kalmaya yarayan bır ilaç...yalnız kesınlıkle doktor tavsıyesıyle kullanın...sızın hormon testı sonuclarınıza bakıp verıyor,dozunu belırlıyor..kucumsenecek bı ilaç değil arkadaslar aman haaaa

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

BEN BU İLAÇLA VE DUAYLA HAMİLE KALDIMA İNANIYORUM TABİKİ EN COKTA DUAYLA  :amin: :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

KESİNLİKLE DR SORUP KULLANIN  :icon_thumright:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

degerizm

[/quote]
yazdıkların bana da umut verdi bende de pko vardı.. ben de soğan , aslan pençesi, civan perçemi kullandım... adet dönemim düzene girmeye başladı 40 günden 33 güne düştü... inşallah bebiş de gelir
[/quote]

Canım inşallah en kısa zamanda hamiş kalırsın.... Hepimiz bu zor süreçten geçtik.
PKO da kendiliğinden hiç ummadığın bi zamanda bebiş geliyor... Hiç kafanıza takmayın.
Ben 3 ay sonra tüp yaptıracaktım nasıl olsa olmuyor dedim, bıraktım ve hamile kaldım...

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

valla bende işe yaramadı bende kullandım ne adetim geldi ne bebişim bende yan etkide yapmadı of of
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis