27 Nisan , 2024, 15:31:47

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Erkekler evlenince niçin kilo alır?

Başlatan Balböceği, 12 Mayıs , 2011, 02:07:14

« önceki - sonraki »

Balböceği

Evlenen erkek şişmanlıyor. Peki, sizce mutluluktan mı? Yoksa depresyona girip ruhunu yemekle mi dolduruyor?
Hemen kadınlara suç atmayın! Kilo probleminizin onlarla bir ilgisi yok. Uluslararası Obezite Birliği'nin yaptığı araştırmaya göre; yeni evli çifler evliliklerinin ilk iki yılında kilo alma riskiyle karşı karşıya. Bunun nedeni ise düzenli hayat, mutluluk, yeni evli çiflere gelen misafirler ve onların şerefine yapılan yemekler...

Bayanlar da, erkekler de evlenmeden önce yediklerine ve içtiklerine dikkat ediyor. Fakat evlendikten sonra sık sık verilen yemekli davetler, gece yemeleri artıyor. Ayrıca; "Ben evliyim, mutluyum, huzurluyum..." psikolojisinin getirdiği rahatlık daha çok yemek yedirebiliyor.

Ama bu mutluluk o kadar da uzun sürmeyebilir... Çünkü uzmanlar, çiflerin kilo aldıkça kıskançlıkların da arttığını belirtiyor. Çiftlerden biri kilo aldığında, kendine olan güveni azaldığından eşini daha çok kıskanabiliyor.

Eğer yeni evliyseniz ve hızla kilo almaya devam ediyorsanız dikkat edin. Kıskançlık ve kavgalar çok yakında olabilir.

ALINTIDIR.

ayla89

vallaha bizde bir tek erkek değil bende kilo aldım :k06:

derbeder

kesinlikle hem kadin hem erkek icin tehlikeli misafirlikler falan filan. kesinlikle olmamali  :k06:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Dilara Ebrar

benim eşim bi türlü alamıyor haaal zaayıf haala zayıf  :caca: :caca: :caca: :caca:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

masallah bende esimde gobekleri saldik  :ehi: :ehi:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Balböceği

Biz ailecek rejime girdik  :ehi:

esim ekmegi kesti gune salatayla basliyor salatayla kapatiyor  :toothy10:

Korkuyor abisi gibi kilolu olupta yaglarini aldirmak zorunda kalirim diye  :ehi:

Ama ben onu bu haliyle seviyorum  :love3: ben sevmem ciliz erkegi  ;D

fıstık

EŞİM ANNEMİN YEMEKLERİNDEN DOLAYI BAYAĞI KİLO ALMIŞTI :k06:

İSTEMEM BÖYLE GÖBEKLİ KOCA DEDİM  :caca:       HEMEN REJİME BAŞLAYIP ESKİ KİLOSUNA DÖNDÜ :nazar:

BEN NASIL DİKKAT EDİYOSAM O DA ETSİN      HIHHHH

karapnr

benim kocişimde zayıftı ama şimdi benle beraber iştahı da arttı daha yeni kilo almaya başladı , göbekleri yarıştırıcaz yakında  :k06: :k06:

laracroftt

ayy sormayın sormayın esım evlenmeden once 75 kıloydu dal gıbı cocuktu sımdı 99 kılo ben bekarken 45 kıloydum sımdı 56 kılo  :ehi:   ıkımızde tombıs olduk ama tahmın edecegınız gıbı ben onun yanında hala zayıf kalıyorum  :toothy10:    dogal olarak bı davete falan gıdecegımızde suslenıp puslenmıs gorunce benı kıskanclık krızıne gırıyor gobegını saklayamadıgı ıcın delı oluyor adam da sırf gobek var benım kılom esıt tum vucuduma yayılımı o yuzden kotu durmuyor  :k06:  ama yapılan arastırma dogru onu soyleyebılırım kendı adıma    :occasion14:

asuman1981

VALA  BEN ADAMI ALDIĞIMDA 1.90 70 KİLOYDU ŞİMDİ 85 LERDE  ŞİŞMANLADIKÇADA KISKANÇLIĞI HARBİDENDE ARTIYO  :ehi:

tweety0555

kadının kılo alma sebebı orda yazılan degıl arkadaslar bır belgeselde ızlemıstım...ama buraya yazamayacagım:)))

laracroftt

FeHi

Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 12 Mayıs , 2011, 15:46:07
benim eşim bi türlü alamıyor haaal zaayıf haala zayıf  :caca: :caca: :caca: :caca:
;D ;D ;D Aynen Dilara benim eşimde bekarkende zayıf dı şimdide öyle :honk:

ツgöçmen_54 ツ

evlendikten sonra kocasına benim kadar kilo aldıran yoktur heralde..evlendiğimizde 84 dü şimdilerde 104-105-arası gidip geliyor..
boyu uzun olduğu için hiç belli olmuyor ama sadece 6-7 aylık hamile gibi duruyor :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi:

yasmin24

:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo BENİM KOCAN EVLENDİKTEN SONRA ZAYIFLADI HALADA ZAYIFLIYO İİMİ BAKMIYORUM ACABA  :k06: :k06: :k06: :k06: