28 Nisan , 2024, 00:25:22

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ALDATILIYORUMMM:(

Başlatan NİLAY3030, 12 Mayıs , 2011, 01:51:33

« önceki - sonraki »

ponçik

empatik yaklaşmak lazım

sen eşine böyle birşey yaptığını söylediginde  , o da sana senin kendisini aldattığını söyleyecektir
eşinle ne tarz mesajlaşıyorsunuz bilmiyorum ama bu durumda ben eşinin yerinde olsam önce onu denedigin için ve ona güvenmedigin için senden uzaklaşabilir, sana olan güveni sarsılır bu yüzden evliliğiniz de sarsılır , Alalh korusun boşanma olursa SEBEP NE :eşim beni benimle aldattı ??

uzun bir süre mesajlaşmayın bakalım eşinde değişiklikler gözlemleyebilecek misin , sana karşı tavrı nasıl olacak, aldattığı seni arayacak mı , bulmaya çalışacakmı ??

<<<betty>>>

BU OYUNU EŞİNE OYNAMANIN MUHAKKAK BİR SEBEBİ OLMALI DİYE DÜŞÜNÜYORUM,
KUSURA BAKMA AMA KİM EŞİ İÇİN "KANATSIZ MELEĞİMDİ O BENİM" DERKEN ONA BÖYLE BİR OYUN OYNAMA GEREĞİ DUYAR Kİ!
ATTIĞIN MAİLLERİN İÇERİĞİ YA DA TEL. KONUŞMALARININ ŞEKLİ NASILDIR BİLMEM, YANİ ADAMIN BELKİ DE AKLINDA HİÇ YOKKEN BÖYLE BİRŞEYİ SEN SOKMUŞ OLABİLİRSİN KAFASINA!

YANİ OYUNA DEVAM EDİCEKSEN DE SONUCUNU GÖZE ALABİLMELİSİN DİYE DÜŞÜNÜYORUM,
AMA BENCE DAHA BAŞINDAYKEN VE İŞLER İYİCE SARPA SARMADAN BİTİRMELİSİN OYUNU VE EŞİNLE KONUŞMALISIN...

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

cnm keşke yapmasaydın ama keşkeler işe yaramıyo
zor durumda kalmışsın şimdi de  :'( :'(

belki de eşinin hiç aklında yoktu şeytana uydu
bence de bi süre ara vermen en iyisi
daha doğrusu msjlaşmaman en iyisi  :icon_thumright:

inşllh bi çözüm bulursun  :amin:

:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

Nezo

Aramıza Hoş Geldin  :flowers:

Arkadaşım Bence Yaptığın Yanlış Birşey Şahsen Kabul Edilemez. Bence Seni Tanıdı Ve Oda Sana Oyun Oynuyor Kim Tanımazki Eşini. Ona Hiçbirşey Diyemezsin Ne Diceksin ki? Beni Aldattın mı Bence Aldatan Sensin Eşin Değil. Umarım Bir Şekilde Telafisi Olur. Kolay Gele.  :icon_thumright:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

aramiza hosgeldin  :flowers:
ben boyle cocuksu oyunlari sevmiyorum ya  :-\ ne gerek var  :-\ kusura bakma ama atesi fitillemissin canim acisinida sen cekiyorsun insallah arkadaslarin dedigi gibi taniyordur seni ama yinede iliskinizin eskisi gibi olacagini sanmiyorum  :( seni taniyorda olsa guven temellerini yikmissiniz yazik ..

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Dilara Ebrar

aaaaay çok tuhaf bi durum bu yaaa.ama arkadaşların yaklaşımları çok yerinde bence.ne gerek vardı böle bişeye.olayın kaynağı o bence.hakkınızda hayırlısı olsun ne diyelim.ama durum üzücü.3 yıl az bi zaman deil.
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

Balböceği

Olayi tamamen bilsek belki fikrimizi daha detayli anlatiriz.

Hem yeni gelen aradas baska mesaj yazmamis ilginctir.

___kıymık___

çok garip kırk yıl düşünsem eşime böyle bişey yapmak aklıma gelmezdi :-\
kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

Balböceği

Alıntı yapılan: ___kıymık___ - 12 Mayıs , 2011, 19:09:13
çok garip kırk yıl düşünsem eşime böyle bişey yapmak aklıma gelmezdi :-\
Arkadas beni benimle aldatiyor dedimisya  :-\

Haa dedim kesin internette konuyorlar dedim  :k06:

___kıymık___

kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

tweety0555

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ° - 12 Mayıs , 2011, 11:43:26
BENCE BU İŞLETME OLAYINI BİRAN ÖNCE SONLANDIRMALISIN

ÇÜNKÜ EĞER EŞİN SENİ GERÇEKTEN BAŞKASI OLDUĞUNU  DÜŞÜNEREK ALDATIYORSA VE SEN BU EVLİLİĞİ YIPRATIP BİTİRMEK İSTİYORSAN DEVAM ET HATASINI ANLASIN

AMA YOKKKKK SADECE KENDİNİ EVLİLİĞİNİ VE EŞİNİ YIPRATMAKTAN ÖTEYE GİDEMEYECEKSEN BİRAN ÖNCE BU ŞAKAYI BİTİR KENDİNİ YİYİP BİTİRME  :y25:

:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :alkış:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 12 Mayıs , 2011, 18:57:35
Olayi tamamen bilsek belki fikrimizi daha detayli anlatiriz.

Hem yeni gelen aradas baska mesaj yazmamis ilginctir.

evet ya eda hakkaten doğru diyosun. yoksa burdan biri bize de mi numara yapıyo  :tongue3:

Balböceği

Bu arkadas icin demiyorum ama, boyle konu acipta kacan cok oldu  :k06:

βαlκιz

:-ooo :-ooo :-ooo sende hata canımmm durup dururken neden böyle birşey yaptın ki

belkide adam seni tanıdı anladı oda seni deniyo işletiyo sonunda  bunu bana nasıl yaparsın diyip  senden ayrılırsa görürsün  :sad1:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

laracroftt

arkadas konu acmıs ama ortada yok ?  Bı cvp ver barı neyaptın ne ettın? Bende merak ettım arkadaslara katılıyrm senı tanıdı kesın. Hadı tanımadı dıyelım ne olacak sımdı? bugune kadar guvendıgın adama hangı akla hızmet oyun oynadın? Bu oyundan once bı mesaj mı yakaladın? Yada ınternette bırılerıyle gorustugunden falan mı suphelendın? Mevzu neydı yanı yoksa arkadaslarının onerısıydı de onların aklına mı uydun? Bıraz acıklama yapta bızıde aydınlat...