ALDATILIYORUMMM:(

Başlatan NİLAY3030, 12 Mayıs , 2011, 01:51:33

« önceki - sonraki »

--elif--

kesinlikle kolay bişey değildir ayrılmak ama kendiylede olsa kocasının söledikleri yenilir yutulur cinsten değilmiş yani  :-\  :-\
empati kurmak lazım yorum yapmadan önce ::)

fıstık

KOCASININ ZAAFLARINI GAYET İYİ BİLİYOR

VE BU OYUNDA BUNU KULLANDI :icon_thumright:

BAŞKA BİRİYLE İLİŞKİ YAŞASAYDIDA YAKALASAYDI TAMAM DERDİM

AMA ŞUAN EŞİNİN GÜNAHINA GİRİYOR

Bİ KOMPLO DÜZENLEDİ BAŞKA NE DENİRKİ BUNA

Aytii

iyide kocasi bunu yaparken kendi karisinin oldugunu bilmiyoduki  :-\

ayrica evin içinde yasanilanlari bilemeyiz

belki Nilay bir hareketinden süphe etti ve kendisi denemek istedi kocasini  :dontknow:

yani diyecegim o ki ne kadar kendi baslattigi bir oyunda olsa böyle birseyle karsilasmak çok aci birsey. affetti diyelim  ::) ya kocasi nasilsa affetti beni diye bu defa yüz bulup baska kadinlarla olmaya kalkarsa? bu hep kafasinda soru isareti olacak Nilayin. böylede ne kadar yasanir bilemiyorum  ???

fıstık

İYİ O ZAMAN DESTEKLEYİN BU YUVANINI YIKILMASINI

HATTA HEPİNİZDE DENEYİN BU OYUNU

SONRADA GİDİN BOŞANIN

NİLAY3030

diğeer karşı olan arkadaşlara gelince yok komplo kurmuşsun yok onu yapmışsın yok böle olmuş cidden çok değişiksiniz ya gurur varsa sizde gururunuzu bi ovun bi parlatın sonra şapkanızı önünüze koyun ve empati yapıp düşünün tabi yaş zihin kabiliyetiyle

Nezo

Arkadaşım Gelmişsin Bi Konu Açmışsın Herkes Bir Şekilde Yardımcı Olmaya Çalışmış. Karşıt Düşünceli Olanlarda İllaki Olacaktır Ama Bu Şekilde Davranmanı Haklı Çıkarmaz. Senin Kocanda Senin Evliliğinde Sende Bizi İlgilendirmezsin Burası Sanal Ortam Ama Sanki Tanışıyormuşuz Gibi Herkes Birşeyler Yapmaya Çalışıyor. Ettiğin Sözler Takıntıdığın Tutum Hiç Etik Değil. Ne Mezunu Olduğunu Çok Merak Ettim. Bu sitede Çok Meslek Sahip Kadın Var Çoğumuz Üniversite Mezunuyuz. Ben Hiç Birimizin Ağzından Şu Sözleri Duymadımda Görmedim De. Takındığın Bu Tutum Dolayısıyla Seni Kınıyorum. Eleştirilere Açık Bir İnsan Değilsen Lütfen Kamuya Açık Sitelere Bu Şekilde Yazılar Yazma. Hakkında Hayırlısı.  :icon_thumright: :icon_thumright:

Aytii

08 Haziran , 2011, 10:00:02 #217 Son düzenlenme: 08 Haziran , 2011, 10:02:48 ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑
Alıntı yapılan: Chateau Lafite - 08 Haziran , 2011, 09:15:39
İYİ O ZAMAN DESTEKLEYİN BU YUVANINI YIKILMASINI

HATTA HEPİNİZDE DENEYİN BU OYUNU

SONRADA GİDİN BOŞANIN
yoo ben asla destekledigimi söylemedim

hakkinda hayirlisi olsun diyorum herkes için

tabiki yuva yikmak iyi birsey degil

ama evin içini bilmiyoruz esiyle arasinda baska neler geçti ?
sadece yaptigi oyunu biliyoruz. bir insan durduk yere yapmaz heralde böyle birseyi  :icon_scratch:

✿گสЯเ_ќĮż✿

ÖNCELİKLE BUNU YAŞAYAN BİLİR DİYORUM ARKADAŞIM.KOLAY BİRŞEY DEĞİLDİR.RABBİM YAR VE YARDIMCIN OLSUN.DIŞARIDAN KONUŞULMASI ÇOK KOLAY OLAY BU TARZ OLAYLARDA.
HAKKINDA HAYIRLI OLAN NE İSE ONU YAŞARSIN İNŞALLAH.AMA BİR BAYANIN GEREK KENDİSİYLE GEREKSE BİR BAŞKA KADINLA ALDATILMASI YENİLİR YUTULUR DEĞİL.BÖYLE BİRŞEYE ASLA TAHAMMÜLÜM OLAMAZ BENİMDE.ALLAHA BÜYÜK KONUŞMAYAYIM AMA ASLA AFFETMEM.BU ARADA EVET SEN BİR OYUN OYNADIN VE ŞİMDİ BU DURUMA GELDİN.YANLIŞMI YAPTIN DOĞRUMU ONU ANCAK SEN BİLİRSİN.ÇÜNKİ O EVDE O ADAMLA YAŞAYAN İNSAN SENSİN.BELKİDE EŞİN SENİ BU OYUNU OYNAMAN İÇİN TETİKLEDİ.BİR ŞEYLERİNDEN ŞÜPHELENEREK YOLA ÇIKTIN VE EŞİNİN KARAKTERİNİ ÖLÇMÜŞ OLDUN.ERKEK MİLLETİNE ASLA GÜVENİLMEZ HANIMLAR.BU KADAR KESİN VE NET KONUŞUYORUM BU KONUDA.EN İYİSİ BENİM DAYIM ASLA YAPMAZ BÖYLE BİR TERBİYESİZLİĞİ,ŞEREFSİZLİĞİ DERDİM.AMA NE YAZIKKİ YANILDIM.DAYIMDA EŞİNE TAPARAK EVLENDİ.İNTİHARLARA KALKIŞTI GEBERECEKTİ NEREDEYSE ONUNLA EVLENEBİLMEK İÇİN.AMA NE YAZIKKİ O EVLİLİK 6 YIL SÜRDÜ.VE YENGEM ALDATILAN KADIN MAĞDURU OLARAK BASTI TEKMEYİ DAYIMA.ÇOKTA İYİ YAPTI :icon_thumright: ONUN İÇİN YAŞAYAN İNSAN SENSİN VE ALLAH YARDIMCIN OLSUN.YUVA YIKMAK KOLAY DEĞİL.RABBİM KİMSELERE BÖYLE DERTLER VERMESİN.HERKESE HUZUR MUTLULUK VERSİN.  :amin: ALLAHA EMANET OL ARKADAŞIM.İNŞALLAH DOĞRU YOLDASINDIR  :wave:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

Aytii

Alıntı yapılan: ✿گสЯเ_ќĮż✿ - 08 Haziran , 2011, 10:00:23
ÖNCELİKLE BUNU YAŞAYAN BİLİR DİYORUM ARKADAŞIM.KOLAY BİRŞEY DEĞİLDİR.RABBİM YAR VE YARDIMCIN OLSUN.DIŞARIDAN KONUŞULMASI ÇOK KOLAY OLAY BU TARZ OLAYLARDA.
HAKKINDA HAYIRLI OLAN NE İSE ONU YAŞARSIN İNŞALLAH.AMA BİR BAYANIN GEREK KENDİSİYLE GEREKSE BİR BAŞKA KADINLA ALDATILMASI YENİLİR YUTULUR DEĞİL.BÖYLE BİRŞEYE ASLA TAHAMMÜLÜM OLAMAZ BENİMDE.ALLAHA BÜYÜK KONUŞMAYAYIM AMA ASLA AFFETMEM.BU ARADA EVET SEN BİR OYUN OYNADIN VE ŞİMDİ BU DURUMA GELDİN.YANLIŞMI YAPTIN DOĞRUMU ONU ANCAK SEN BİLİRSİN.ÇÜNKİ O EVDE O ADAMLA YAŞAYAN İNSAN SENSİN.BELKİDE EŞİN SENİ BU OYUNU OYNAMAN İÇİN TETİKLEDİ.BİR ŞEYLERİNDEN ŞÜPHELENEREK YOLA ÇIKTIN VE EŞİNİN KARAKTERİNİ ÖLÇMÜŞ OLDUN.ERKEK MİLLETİNE ASLA GÜVENİLMEZ HANIMLAR.BU KADAR KESİN VE NET KONUŞUYORUM BU KONUDA.EN İYİSİ BENİM DAYIM ASLA YAPMAZ BÖYLE BİR TERBİYESİZLİĞİ,ŞEREFSİZLİĞİ DERDİM.AMA NE YAZIKKİ YANILDIM.DAYIMDA EŞİNE TAPARAK EVLENDİ.İNTİHARLARA KALKIŞTI GEBERECEKTİ NEREDEYSE ONUNLA EVLENEBİLMEK İÇİN.AMA NE YAZIKKİ O EVLİLİK 6 YIL SÜRDÜ.VE YENGEM ALDATILAN KADIN MAĞDURU OLARAK BASTI TEKMEYİ DAYIMA.ÇOKTA İYİ YAPTI :icon_thumright: ONUN İÇİN YAŞAYAN İNSAN SENSİN VE ALLAH YARDIMCIN OLSUN.YUVA YIKMAK KOLAY DEĞİL.RABBİM KİMSELERE BÖYLE DERTLER VERMESİN.HERKESE HUZUR MUTLULUK VERSİN.  :amin: ALLAHA EMANET OL ARKADAŞIM.İNŞALLAH DOĞRU YOLDASINDIR  :wave:

çok güzel yazdin  :)

NİLAY3030

nez öncelikle ezilen kadına karşıyım ben olay bu eğer karşıma geçip bi insan ezil diyorsa bunu asla hazmedemem.tahzenmiydi neydi bilmem onun dışındaki hiç bir arkadaşada ters çıkmadım farkındaysan
ayrıca ben şu saatten sonra akıl istemiyorum beni anlayan destekleyen arkadaşlardan manevi güç bekliyorum
yani aman saçma olmuş aman niye yaptın bunları geçtim ben defalarca yaptığımdan pişman olmadığımı yazdım arif olanlar anladı konu hoşuna gitmeyen okumasın kimseye yalvarmıyorum

NİLAY3030

nez tutumumu sevmiyorsan yazma arkadaşım bana yazan sensin kimseye bana cevap yazın demiyorum

Aytii

Alıntı yapılan: NİLAY3030 - 08 Haziran , 2011, 10:09:08
nez öncelikle ezilen kadına karşıyım ben olay bu eğer karşıma geçip bi insan ezil diyorsa bunu asla hazmedemem.tahzenmiydi neydi bilmem onun dışındaki hiç bir arkadaşada ters çıkmadım farkındaysan
ayrıca ben şu saatten sonra akıl istemiyorum beni anlayan destekleyen arkadaşlardan manevi güç bekliyorum
yani aman saçma olmuş aman niye yaptın bunları geçtim ben defalarca yaptığımdan pişman olmadığımı yazdım arif olanlar anladı konu hoşuna gitmeyen okumasın kimseye yalvarmıyorum

tatlim sen kaç yasinda akli basinda bir kadinsin. geçipte sana neden bunu yaptin demeye hiç birimizin hakki yok. sen bu forumda bunu paylasirken dertlesmekti amacin diye düsünüyorum yaniliyomuyum? yalniz insanlarin anlama düsünme tarzlari farklidir oyuzden her çesit yoruma açik olmalisin bunu unutma. sen kendince gerek duymussun yapmissin kimsenin seni yargilamaya yada senin kimseyi yargilamaya hakkin yok. ben herkesin fikrine saygi duyarim. senin fikrinede saygi duyuyorum. herkes yasadigini bilir. uzaktan konusmak tabiki çok kolaydir. sen dertlesmek istiyosan eger buyur dök içini seni dinleyip sana yazmak isteyen yazar ilgilenmem etmem diyende bakar isine bukadar basit yani

Nezo

Alıntı yapılan: NİLAY3030 - 08 Haziran , 2011, 10:09:59
nez tutumumu sevmiyorsan yazma arkadaşım bana yazan sensin kimseye bana cevap yazın demiyorum
Eleştiri İllaki Olacaktır Ben Konuştuğun Şeyleri Beğenmedim Hakaret İçermiş Hatta Ukalalıkta Var. Senin Hayatın Beni İlgilendirmez. Yazmayıda Düşünmüyorum Çünkü Diyeceğimi Söyledim Ben Fazlasına Gerek Yok. Senin Düşüncelerinide Eleştirmiyorum Ben Dediğim Gibi Keşke Daha Esnek Olupta Karşıtlarıda Güzel Karşılasaydın. Hakkında Hayırlısı Arkadaşım Hadi Eyvallah.  :wave:

NİLAY3030

kızlar beni yanlış anlıyorsunuz ben yapılan yorumlara kızmıyorum ama olan olmuş şu saatten sonra benim acım bana yeterken kalkıpta saçmaymış niye yaptın omu bumu denmesi hoşuma gitmiyor.bana ailem bile bu şeklide davranıp sorgulamazken suçlamazken burdaki insanların suçlayıp karar vermesi etik değil ben buraya niye üye olduğumu defalrca yazdım teselli destek ve dertleşmek yorum yapıp içimi rahatlatan aldatılmayı kabul edemeyen arkadaşlara binlerce teşekkür rabbim onlara bu acıyı asla yaşatmasın