28 Nisan , 2024, 16:54:59

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Göbek nasıl eritilir?

Başlatan Lă_Tăhzen!, 11 Mayıs , 2011, 10:51:14

« önceki - sonraki »

ღ♥ Nilda♥ღ

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 12 Mayıs , 2011, 00:31:18
benımki oldum olası  zayıf bır deri bi kemik gören zannedıyor yemek vermıyorum
eşime dıyorum turkıyeye gıdınce  milletın agzına laf vermeyelım eşim çok guzel yemekler yapıyor ama ben almıyorum de emi diyorum  :k06:
çook zayıf gören  23 24 yasında zannedıyor 31 yasındaki adami nerdeyse biturlu alamıyor ya napsam acaba   
gecen yıl istanbula gıttık gezıyoruz  teyzenın bırının elınde poşetler kucuk kucuk gelirimisin dedi eşime  :k06: sonra kadın bana döndu ne dese begenırsınız aynen şoyle annesi gelebilirmi bende hamıleydım o sıralar  :k06: gulmekten nerrdeyse altıma yaptım  :toothy10: halamın kızıda vardı nasıl guluyoruz ama rezil oldugumamı yanayım eşimin zayıflıgına mı şaşırdım hiç aklımdan çıkmaz  :ehi:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
.   

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

eşime dıyorum turkıyeye gıdınce  milletın agzına laf vermeyelım eşim çok guzel yemekler yapıyor ama ben almıyorum de emi diyorum  :k06:
çook zayıf gören  23 24 yasında zannedıyor 31 yasındaki adami nerdeyse biturlu alamıyor ya napsam acaba   
gecen yıl istanbula gıttık gezıyoruz  teyzenın bırının elınde poşetler kucuk kucuk gelirimisin dedi eşime  :k06: sonra kadın bana döndu ne dese begenırsınız aynen şoyle annesi gelebilirmi bende hamıleydım o sıralar  :k06: gulmekten nerrdeyse altıma yaptım  :toothy10: halamın kızıda vardı nasıl guluyoruz ama rezil oldugumamı yanayım eşimin zayıflıgına mı şaşırdım hiç aklımdan çıkmaz  :ehi:

höh yaani okadarda deil...
yiyoda kilomu almıyo yemiyodamı kilo almıyo.... :sad1:
eşim çokaz yiyo

ღ♥ Nilda♥ღ

Alıntı yapılan: ❤ÜmmÜ♥EyMeN❤ - 12 Mayıs , 2011, 00:34:39

höh yaani okadarda deil...
yiyoda kilomu almıyo yemiyomu yiyoda kilo almıyo.... :sad1:
eşim çokaz yiyo

:icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10:
.   

ღ♥ Nilda♥ღ

kıss büşra ne didin sen  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
.   

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

Alıntı yapılan: ღ♥ Nilda♥ღ - 12 Mayıs , 2011, 00:36:14
kıss büşra ne didin sen  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ay araya bişey yazıp silince ööle saçmasapan bişiy çıktı ben diyim siz çözün işte anacım :ehi:

Balböceği

Lă_Tăhzen!

:ehi: :ehi:

benımkı yıyorda almıyor masallah ıyı yıyor  neyse saglıgı yerınde olsunda teyze zaten bıraz  yaslıydı ondan olsa gerek gözleri iyi seçemedi herhalde bi muddet kendımı böyle motıve ettım  :k06:

ღ♥ Nilda♥ღ

ayyyyyy çatliiicammmm  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

morali bozulan okusun bunu   :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
.   

ღ♥ Nilda♥ღ

allahta seni güldürsün büşraa   :opucuk: gece gece

:ehi:
.   

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

Alıntı yapılan: ღ♥ Nilda♥ღ - 12 Mayıs , 2011, 00:44:49
allahta seni güldürsün büşraa   :opucuk: gece gece

:ehi:

amin..
özellikle yazmaya çalışsam okadar saçmalayamam :k06:

Lă_Tăhzen!

benimde jeton yenı  dustu ilk okuyusta gayet normal geldı yazı daha sonra okuyunca koptum  :ehi:

ღ♥ Nilda♥ღ

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 12 Mayıs , 2011, 00:51:55
benimde jeton yenı  dustu ilk okuyusta gayet normal geldı yazı daha sonra okuyunca koptum  :ehi:

delüü geçti biz artık ona gülmüyozz  ??? 8)
.   

Lă_Tăhzen!

evet yenı konu ne sen burda kalmıssın biz spinale gectık  :ehi:

ღ♥ Nilda♥ღ

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 12 Mayıs , 2011, 00:57:57

evet yenı konu ne sen burda kalmıssın biz spinale gectık  :ehi:

allah şaşırtmasınn   :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
.   

Lă_Tăhzen!