EYLÜL-EKİM-KASIM 2006 ANNE VE BEBEKLERİ

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 13:48:20

« önceki - sonraki »

ponçik

22 Temmuz , 2011, 16:22:07 #13500 Son düzenlenme: 23 Temmuz , 2011, 07:23:45 g10ca
buldum bir pazar sabahı kahvaltı için parka gitmiştik
daha uyanamamışken ben

resmi biraz kırptım , yandaki omuz eşimin  ;D

silindi

Balböceği

Yasini hic gostermiyorsun, gozlerini pek net goremiyorum ama kizin gozlerini senden almis  :love9:

Demet_dk

EVET KIZIN SANA BENZİYO İKİNİZDE ÇOK GÜZELSİNİZ  :nazar:

EE BİZ ŞİMDİ EŞİNİDE MERAK EDERİZ  :ehi:

ponçik

Alıntı yapılan: Demet_dk - 22 Temmuz , 2011, 16:24:16

ilahi Demet  :ehi: belki ikea da filan karşılaşırız , ben bazen bakıyorum hani Doruku tanırım da seni çıkaramam , onu görsem yanındaki bayana Demet diye sesleneceğim  ;D

teşekkür ederim Eda  :opucuk:  kızım gözlerini benden almış evet, babannesi de mavi gözlü , biz kızımla yeşil gözlüyüz

Demet_dk

Alıntı yapılan: g10ca - 22 Temmuz , 2011, 16:28:44
Alıntı yapılan: Demet_dk - 22 Temmuz , 2011, 16:24:16

ilahi Demet  :ehi: belki ikea da filan karşılaşırız , ben bazen bakıyorum hani Doruku tanırım da seni çıkaramam , onu görsem yanındaki bayana Demet diye sesleneceğim  ;D

teşekkür ederim Eda  :opucuk:  kızım gözlerini benden almış evet, babannesi de mavi gözlü , biz kızımla yeşil gözlüyüz

OLABİLİR İNŞALLAH KARŞILAŞIRIZ

SEN NERDE OTURUYODUN  :icon_scratch:

Aytii

maşallah Gonca  :nazar: cidden yaşını göstermiyorsun hiç minyon tiplisin sanırım?

Demet_dk

AYYY GONCANIN YAŞINI DEŞİFRE ETTİNİZ BEE  :ehi:

KAÇ YAŞINDAKİ  :dontknow:

Aytii

Alıntı yapılan: Demet_dk - 22 Temmuz , 2011, 16:37:20
AYYY GONCANIN YAŞINI DEŞİFRE ETTİNİZ BEE  :ehi:

KAÇ YAŞINDAKİ  :dontknow:

:k06:

geçen biryerde okudum

33 yazmıştı

ponçik

nereye yazmışım ki  :laughing7:  32 yaşındayım ekimde 33 olacagım   :laughing7:  çok da buyuk değilim yahu

evet kimse evli ve çocuklu olduguma inanmıyor , anneme çekmişim o da hiç göstermez yaşını
hatta kızımı parka götürdüğünde kimse torunu olduguna inanmıyor , herkes annemin kızı sanıyor  :laughing7:

ponçik

hmm hatırladım 2.bebekle ilgili bi konuda yazmıştım yaşımı

Balböceği

Alıntı yapılan: g10ca - 22 Temmuz , 2011, 16:39:34
hmm hatırladım 2.bebekle ilgili bi konuda yazmıştım yaşımı
;) evt oraya yazmistin  :flowers:

Emine

Pek bi iştahlı yiyor maşallah kuzuma :) Gözün aydın bu arada Allah uzun süreli ayrılık vermesin  :amin:

ponçik

Alıntı yapılan: Emine - 23 Temmuz , 2011, 11:33:55
Pek bi iştahlı yiyor maşallah kuzuma :) Gözün aydın bu arada Allah uzun süreli ayrılık vermesin  :amin:

amin Eminecim  :amin: çok sağol

°•.ℓανιηуα.•°

gonca maşallah kızına ya gözlerine bayıldım,mavi boncuk gibi  :nazar: Allah bağışlasın.. sanırım babaya benziyor gözleri.

ponçik

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 23 Temmuz , 2011, 13:12:09
gonca maşallah kızına ya gözlerine bayıldım,mavi boncuk gibi  :nazar: Allah bağışlasın.. sanırım babaya benziyor gözleri.

amin cümlemizinkini anne-babasına bağışlasın  :amin: kızımın gözleri annesinin kopyası  ;)