EYLÜL-EKİM-KASIM 2006 ANNE VE BEBEKLERİ

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 13:48:20

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

aslıcım maşallah tombiş kuzuna  :opucuk:  :nazar:

aslı

Meltemce

Aslıcım bebeğin çooooooooooook tatlı ya. Bizimkiyle biraz benziyor tombişlik bakımından. Allah onları  :nazar:dan korusun...

jbdun

aslı ben yerim onun tombiş bacaklarını :hungry: :k06:

Almiş'inAnniş'i

gerçekten meltem ve aslı bebişleriniz çok benziyor birbirine  :k06:

Emine

Merhaba kızlar.  :sunny:
Anitacım Ceylin 4.5 aylıkken başlamıştık ek gıdalara 5 aylıkken bıraktık sütüm çok olduğu için doktor ek gıdayı kesti sadece anne sütü veriyorum annemlere falan bırakırsam sadece orada yoğurt elma suyu vs verdiriyorum.
Defneye maşallah tombik tombik aman obez olmasın da ilerde  :laughing7:
Ayşegülcüm çok geçmiş olsun Yağıza çok üzüldüm.Doktoru aradınız mı düşünce? Herkes 1 defa düşürüyor sanırım benim de aklım çıkıyor düşer birşey olur diye bende kanepeye bırakacağım zaman Ayşen gibi dik konumda bırakıyorum yani yuvarlansa bile kanepeye yuvarlanacak şekilde ama kaza bu belli olmaz düşeceği varsa öyle de düşer.Park yataktan etrafı göremediği için ağlıyor bazen o nedenle kanepeye bırakıyorum bazen.
Ayşencim ek gıdalarınız hayırlı olsun inşallah Tunacık severek yer hepsini.Denver testimi bilemiyorum ama doktor gittiğimizde oturabiliyor mu seslere tepki veriyormu gibi bazı şeyler yapıyor reflekslerine bakıyor.Yüzünü acayip şekillere sokuyor Ceylinin tepkisine bakıyor.
Kızlar bişey sorucam Ceylin etrafta ulaşabildiği örtü vs herhangi bir kıyafet bulduğunda suratını örtüyor sonra nefes nefese kalıyor ben çekiyorum tekrar suratını örtüyor yani o şekilde durmak istiyor.Böyle birşey yaşayanınız var mı?

jbdun

eminecim ecrinde öyle bişey yok,ben de elleriyle uğraşıyorum hep ağzında,bi de ne bulsa ağzına götürüyor :honk:

Meltemce

Ecrin'le aralarında tam 1 hafta var. Benimkinin de elleri hep ağzında salyaları akıyor. Nedenini bilmiyorum ama diş için erken sanki. Bir de bizimki yüzünü ve burnunu çok oğuşturuyor  :binkybaby: :binkybaby:

jbdun

evet evet aynen ecrin de dilan gibi oğuşturuyor :k06:
diş için değilmiş de oral dönemde olduklarından keşfediyorlarmış,drumuzun dediği,ama bi bitmedi şu keşif yaw :suclu:

Almiş'inAnniş'i

:toothy10:

Alıntı yapılan: jbdun - 05 Mart , 2007, 15:36:30
evet evet aynen ecrin de dilan gibi oğuşturuyor :k06:
diş için değilmiş de oral dönemde olduklarından keşfediyorlarmış,drumuzun dediği,ama bi bitmedi şu keşif yaw :suclu:

Almiş'inAnniş'i

yaw benim pc mi ağır yoksa bunlar böyle geç mi iniyo jbdun? fenalıklar geldi vallaaaaaaaaa

jbdun

aslı

teşekkür ederiz teyzeleri. Sizin bebişlerinize de maşallah  :nazar:

eminecim bende korkmuştum bu kilolar ne olacak diye  :icon_scratch: . Ama doktorumuz anne sütüyle alınan kiloların çabuk verildiğini söyleyince rahatladım. Benim ev yokuşta veremezsek kiloları yuvarlanarak ineriz artık aşağıya   :ehi:

Almiş'inAnniş'i

ya gülsem mi ağlasam mı bilemiyorum  :honk:
benim sonum nolcek acaba?
şimdiye kadar 17 kilocuk almışım  :-[ bi 20 kiloyla girerim herhalde doğuma  :k06:

kızlar doğumdan hemen sonra tartıldığınızda bebekle birlikte kaç kilo verdiğinizi kontrol ettiniz mi?
bilgi verin lütfen!