EYLÜL-EKİM-KASIM 2006 ANNE VE BEBEKLERİ

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 13:48:20

« önceki - sonraki »

Tebessüm :)

05 Mart , 2008, 14:55:35 #10830 Son düzenlenme: 05 Mart , 2008, 14:57:45 Tebessüm :)
kızlarbenburdayımburdaolmasınadaaaaagörmüşolduğunuzüzereboşluk
bırakamıyorum,meyvesuyudökülmüştüklavyeyetuşumuzrahmetlkioldu :D
:director: izmirde-oturan-veya-yakın-şehirlerden-gelebilecek-olan
arkadaşlar-bir-yerlerde-buluşup-kahve-içmelim-diyoruz
özgüllen.katılabilecek-arkadaşların-da-müsait-olduğu-bir-gün-ve
saat-belirleyelim.fikirlerinizi-bekliyorum-stop :k06:

emel efe

05 Mart , 2008, 14:58:55 #10831 Son düzenlenme: 05 Mart , 2008, 15:01:05 emel 19884
selam herkese kızlar
GONCACIM unutmussun alındım valla aman valla senın kucuk yaramazı pek gozunuzun sınırlarının dısına  salmayın ıyıce gozu kara olcak valla bu gıdısle bundan sonra ne yapıcak dıye bekler oluyorum valla cok guldum yanlız cadıya bak neler de gelıyo akıllarına bu zamane cocukları bı baska oluyo canım
ELEN hosgeldın aramıza ınsallah oglusun en kısa zaman da yurur
MELTEMCIM gozunuz aydın ama kayıplara karıstınız valla baray nasıl oldu merak ettım
SERIFECIM basınız sagolsun allah sabırlık versın guzelım
ASLICIM  bencede fransızcanız super ay cok guldum valla allah bılır nasıl soyluyodur yarım yarım ne tatlı oluyolar yaw
evet kızlar bende soyle dıyorum kız olsun tastan olsun butun kız annelerı cok sanslısınız bugun cok sasırdım bızım ufaklıga yurume arkadası almıstık su sapından tutup ıtılenden bugun oyle cok gezdıkı kendı basına ılk kez yakında yurucek galıba bıde kendı ıtıp gıdıyo dıye evde gezıp durduk tabı ben pesınde belım agrıdı valla

bıde cok sasırtıcı bı haber duydum gelen bı mısafır teyzeden bebeklerı olmustu kız 6 aylık ve 10.200 gr mıs ve sadece anne sutu içiyomus allahım nasıl bıseydır bu ya

bu arada bırı bıtkı caylarını sormustu unuttum kım oldugunu ender saracı dınledım oncekı gun yesıl cay ıcın dedı gunde 2 -3 bardak ıyı gelıyomus zayıflamaya
 kızlar sonunda dıyete basladım hakkımda hayırlısı olur ınsallah bı haftadır baya ıı gıdıyo

AYSEGULCUM bende aslında tanısmak ıstıyorum ama ben ıstanbuldayım buraya gelırsenız yolunuz duserse muhakkak beklerım klavye ıcınde sasırdım ufaklık dokmedı umarım

aslio

Şerifecim hoşgeldin canım.Ali Beratın iyi olmasına sevindim.. Başınız sağolsun bu arada..

Gonca valla Eylül çok yaratıcı.. Neler geliyor aklına ;D

Ayşegülcüm klavyeni inş yakın bi zamanda düzeltirsin valla şaşı olacağız yoksam :laughing7:

hehe :ehi: aslıonubiliyorumdaondankısayazdımzaten alt255leboşluk
bırakabiliyorumdauğraşamıycamşinci ;) kızdırmayınbeniböylesayfalarboyuncayazabilirim :D

ponçik

Alıntı yapılan: emel 19884 - 05 Mart , 2008, 14:58:55
selam herkese kızlar
GONCACIM unutmussun alındım valla aman valla senın kucuk yaramazı pek gozunuzun sınırlarının dısına  salmayın ıyıce gozu kara olcak valla bu gıdısle bundan sonra ne yapıcak dıye bekler oluyorum valla cok guldum yanlız cadıya bak neler de gelıyo akıllarına bu zamane cocukları bı baska oluyo canım
unutsak da gönül almayı biliriz  :flowers: öpüldün canım

Ayşegüüüüüül söyle yayıza alt tuşuna parmağını basılı tutsun sen de 255 yap   :k02: şeşi beş görüyoooom  :D

Şerifecim atlamışım kusura bakma başınız sağolsun  :sad1:

Aslı bak bu doğru cümle galiba Eylül çok yaratıcı  :toothy10:

Kızlaaaar ben milupa bebek yemekleri yarışmasına katılmıştım
12 martta final varmış beni oraya çağırdılar
yimeğim yarı finale kalmış  :basardim:  :hello2:  :hieyt:

ışıl2006

herkese merhabalar oğlum doğduğundan beri forma giriyorum ama yazdıklarımın sayısı 10 taneyi geçmemiştir kısacası ben biraz tembel çıktım ve sadece okumakla yetindim ama inanın bu bile insana büyük keyif veriyor ama artık kesin kararlıyım muntazam aranıza katılmaya çalışacağım tabi  becere bilirsem.neyse kızlar şimdilik bukadar girer girmez kafanızı şişirmiyim öpüldünüz

desree (Özlem)

Aslı seni ve Defnemizi özledik nerelerdesiniz :flowers: demek japonca konuşuyor benim tombişim yerim ben onu resimlerinizi bekliyoruz
Diğer Aslı arkadaşımız Ece Denizin de kelime haznesi baya genişlemiş maşallah ımızı yolluyor :nazar: darısı Selimin başına diyorum
Gonca Eylül suyu tazyikli seviyo galiba :k06: çok cimcime senin bu kızın, Gözde bence de gelmeyecek ama aklıma kötü bi şeyler mi oldu diye de hisler gelmiyor değil Allah korusun :amin:
Jbdun Ecrin çok erken yatıyor gerçekten maşallah ama doğduğundan beri hep erken yatardı di mi?
Ayşegül keşke burda olsanızda sizi süper bi yer biliyorum oraya götürsem kahve içmeye :coffee:
Fotomuza yorum yapan teyzelerimize teşekkür ederiz, :flowers: yeni gelen arkadaşalara da hoşgeldiniz  diyorum :flowers:

Allahım;değiştirebileceklerim için güç,değiştiremeyeceklerim için sabır, her ikisi arasındaki farkı anlamam için akıl ver

aslio

12 martta final varmış beni oraya çağırdılar
yimeğim yarı finale kalmış  :basardim:  :hello2:  :hieyt: [/color]
[/quote]

Goncacım tebrik ederim canım.... :hello2: :basardim: :hello2: Hadi bakalım güzel sonuçlarını bekliyoruz.. Sahi ne yemeğiydi bu bize yazmışmıydın bakem :icon_scratch:

Işıl hoşgeldin aramıza canım..

Tebessüm :D yazını düzeltmene gerek yok canım biz artık böyle okumaya alıştık biraz yorucu oluyor ama neysee....

sabahki komikliğimizi anlatayım size: Sabahın 7 sinde kalkmışım bir yandan etrafı toparlıyorum bir yandan giyinmeye çalışıyorum bizim ufaklık gelmiş bizim odaya nerden bulduysa resimleri al sen yay bütün ortalığıaaa.. Ece doğru odana gidiyorsun dedim bezine doğru hafifce şaplattım :tongue3: Benimki doğruca koş annaneye annii annii popoo patttt :toothy10: beni şikayet ediyor annanesine bir yandanda eliyle poposunu gösteriyor çok güldüm sabah sabah...:Büyüdülerde bizi şikayet etmeyede başladılar bakarmısınız....

ARMAĞAN

jbdun

şerifecim hoşgeldin canım, özlettin kendini, beratın demek 4dişi var hala, sağlam olacak oğluşunun dişleri demekki :icon_thumright:
goncacım yani hemen yatmıyo da 7de bitiyo program bizimki esnemeye başlıyo ve 7buçuğa kadar da uyutmuş oluyorum, en geç 8. Ama misafirlikteysek veya bizde misafir varsa değişiyo tabi ;) ve sana yarışmada başarılar canım, şu tarifi bize de bi göndersene deneyelim;)
eylüş de neler yapmış öyle, damacana falan :k06: ama dediğin gibi çok tazikli gelir su, onda nasıl oldu kimbilir. Daha devam ediyo mu peki aynı şeyi yapmaya, yoksa canı acıdı diye yapmıyo mu?
özlemcim evet canım ecrini bebeklikten beri ben 7buçuğa alıştırmıştım, ama ne yalan söyliyim çok rahat ediyorum. En azından akşamları kafamı dinliyorum :amin:
ışıl tekrar hoşgeldin :flowers:
aslıcım ece deniz maaşallah ya baksana şikayetlere başlamış ;D :nazar: ama ne tatlı olmuştur şikayet ederken :hungry:

http://beslenmebulteni.com/besin/index.php?option=com_content&task=view&id=45&Itemid=2 gece gece okudum, moralim bozuldu :-\ ne yedirip ne içircez biz çocuklarımıza,Allah sonumuzu hayır etsin :-\

ponçik

Günaydın arkadaşlar
NOOLDU BİZİM FORUMA KIZLAAAAR  :caca:
hepinize rehavet mi çöktü
tamam oku oku çık ama nereye kadar  :dontknow:
birbirimizde bağımlılık yaptığımız için özleme durumları söz konusu yani bilmem anlatabildimmi   :y25:

Ayşegül ben bu yazıyı daha önce de okumuştum ama şimdi tekrar hatırlattığın iyi oldu , haftaya aşıya gittiğimizde bizim doktora bir sorayım ben , gerçekten de çok zor bi durum , iki ucu çoklu değnek desek yeridir  ;)

Jbdun maalesef Eylül aynı şeye devam etmeyi çok istiyor da bizim engellerimizi aşamıyor ne yazık ki  :laughing7:

Işıl memnum oldum tekrar gelmene, inşallah sıkça uğrarsın sayfaya  :hello:

Aslıcım şimdi buraya tarifi yazarsam , daha önce başka yerde yayınlanmış diye diskalifiye olmayayım , ama çarşambadan sonra söz yazacağım   :icon_thumright:
senin kız hep böyle şikayet ederse yandın valla   :laughing7: zaten bu büyükannelerin ilgisi yüzünden çocuklar bizi öcü sanacak  :toothy10:

Özlem neresiymiş o bildigin güzel yer bakayım , bizi götür bari  İstanbullu olarak  ;D

aslio

Ayşegülcüm yazıyı bende daha önce okumuştum, napacağımızı bizde şaşırdık valla.. O hormonlu onu vermeyin ,yok bu sağlıklımı  kafayı yiyeceğiz yakında...

Goncacım demek tarifi vermiyorsun :violent1: şaka canım şaka sen ödülü kazanda biz sonrada alırız tarifi nasıl olsa burdasın bi kaç gün daha bekleyeceğiz artıkın :suclu:

kızlar bir soru aranızda saç düzleştirici kullanan varmı bu aralar almayı düşünüyorum .Braun ve Remington arasında kaldım fikirleriniz varsa bekliyorum...

ben geldiiiiim :occasion14: yeni klavye ve monitörümle sahalara geri dönmüş bulunmaktayım ;D

goncacımm ben de buna benzer yazılar okumuştum ama bunu ilk kez okudum, sizlerle paylaşmak istedim. artık süte de güvenemeyecksek neye ne kadar güvenelim, orası karışık. :-\ baksana, kedilere verilmiş pastörize uht süt, kediler dördüncü kuşaktan sonra üreyememişler. :y25: en iyisi en güzeli büyük büyük büyük anne-babalarımız gibi beslenmek, ama bu devirde nasıl?! bir söz duymuştum, çok hoşuma gitti, şöyleydi: ben büyük büyük büyük annemin yemek demediği yemeği yemem! biz artık neler neler yiyoruz, ne katkı maddeleri, ne genetiği değişmiş meyve sebzeler... :y25:  oooof of, ne zor bir devirde yaşıyoruz.yarışmada başarılar diliyorum sana canım :opucuk:

şerifecim, başınız sağ olsun, Allah geride kalanlara uzun ömürler versin.

ışıl hoşgeldin, daha sık bekleriz ;)

jbdun sen gelebilecek misin buluşmaya? bekliyoruz seni de ;)

kızlar bi aksilik olmazsa, haftaya cumartesi buluşuyoruz, gelebilecek olan herkesi bekleriz ;)

07 Mart , 2008, 15:27:16 #10844 Son düzenlenme: 09 Mart , 2008, 15:27:41 Tebessüm :)
biraz foto ekliim, maşaAllah demeyi unutmayalım teyzoşlar ;)