EYLÜL-EKİM-KASIM 2006 ANNE VE BEBEKLERİ

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 13:48:20

« önceki - sonraki »

jbdun

ben anca gördüm bu 21.30u ya :BangHead: :BangHead: ama eminenin de dediği gibi tvden duyurulmadıkça zor, bana mail de gelirdi ama gelmedi :sad1: ALlahım inşallah şu hainlerin cezasını verir bian önce :amin:

eminecim sen olursun tabi canımmm :opucuk: ecrin de öyle boşaltıyor da pek ev işlerine alıştırmak istemiyorum bu kadar küçükken daha :toothy10: :ehi: kız biraz rahat etsin, nasıl olsa zamanı elince hep yapacak :ehi: :ehi: :toothy10:
ayakkabı için bizim dr da aynısını demişti bize,
soğanı sorduğun için de tşkler canım

duru boncuk

teşekkür ederiz emine yarın doktora gidiyoruz bizde bi konuşalım bakalım bize ne diyecek  ???bu arada belki ayın 27 sine kadar biter işin sende gelirsin hen cumartesi kimse gelmezki çalışmaya zaten :icon_thumright:

Almiş'inAnniş'i

bende görmedim yapan ama yaptım yine de  :muzz:

belkim yarın da devam eder  :icon_scratch:

Emine

Rica ederim canım..

Özgül bu aşı prenevar diye geçiyor.Prenevar aşısı pnömokok denilen bakterilere bağışıklık için yapılıyor.Bu bakteri ortakulak iltihabı ve zatureye neden olan bakterilermiş.O nedenle ihmal etme  ;) Bugün pazar bugün bile geldiler canım aralıksız devam ediyor paranın kokusunu duyunca haftasonu demiyor millet özel elektrikçi sonuçta devlet değil 5 te paydos etmiyorlar  :D İnnnşaaaaaaaaallah biter  :amin: Bizim apartman 64 daire sıra sıra bakıyorlar işte . Ama telefon olayını telekom yapar herhalde tam bilgim yok yönetici ile görüşmedim hiç kayınpederim ilgileniyor bikaç gündür ben olay ne aşamada onu biliyorum sadece

duru boncuk

allah yardım etsin canım biz genede bekliyoruz bakarsın sürpriz yaparsın bize :icon_thumright: :icon_thumright:
burda insanlar sokağa döküldü kızlar şimdi bizde yaptık işık işini ama çok az kişi katıldı ama olsun

Almiş'inAnniş'i

YENİ YIL ÇEKİLİŞİ SON KATILIM TARİHİ

30.10.2007

http://www.bebegimonline.com/forum/index.php/topic,756.msg48254.html#new

ponçik

Merhaba arkadaşlar
biz ailecek hastayız
önce ben hasta oldum, iyileştim
sonra biliyorsunuz doğumgünümde Eylülcüğümün sürpriz ateşi ve hastalığı
sonra babası
şimdi babaannemiz hasta , benim yine burun tıkanıklığım, öksürüğüm nüksetti
anlayacağınız keyifsiz ve sağlıksız (ama buna da şükür, Allah dermansız dert vermesin  ) hayatımıza devam ediyoruz
foruma bakamadım
sadece bi yaramazlık olmadığını haber vermek için geldim kızlar ....
hepinizi öpüyorum , toparlanınca tekrar kaldığımız yerden devam .........  :opucuk:

aslio

goncacım ailecek hepinize geçmiş olsun en kısa zamanda bekliyoruz seni

Emine

Goncacım ailecek geçmiş olsunnnn  :flowers: Kısa zamanda iyileşirsiniz inşallah..
Burada çooook yağmur yağıyor evimize gidemedik hala.Geç saatlere kadar sloganlar atıp kornalara basarak polis eşliğinde gezdiler bizim burada da.Işıkları bizde kapatıp açtık ama başka görmedim çevrede

jbdun

selam kızlar,
goncacım ailecek çok geçmiş olsun  :flowers: en kısa zamanda iyileşirsiniz inşallah :amin:

seyda

duru boncuk

Alıntı yapılan: seyda - 22 Ekim , 2007, 19:03:00
Juptuun sobe ;D
??? ??? ???
goncacım çok geçmiş olsun ailecek hepinize
ya emine o kornalar yüzünden uyuyamadım ben hemde bizim caddede yapıyolardı yürüyüşü kornalar falan çok başım ağrıyo hala :honk: :honk:

Almiş'inAnniş'i

muhallebiyi biberon maması kıvamında yapsam bi sorun olur mu?????????????  :director:
kestane kebap
acele cevap
  :muzz:

duru boncuk

bence olmaz doktor bize biraz sulu yapıp verebilirsin demişti
benimki kaşığı pek sevmiyoda