EYLÜL-EKİM-KASIM 2006 ANNE VE BEBEKLERİ

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 13:48:20

« önceki - sonraki »

estim

herkese slm

ndorukk yeni incileriniz hayırlı olsun canım  ;D küçük bey tay tay duruyo demek yaşına kadar yürümek nasip eder inşallah  :amin: bizimki yaşından 2 hafta sonra falan yürüdü  :muzz: asıl ozaman peşinden koşuşturmalar başlıyor  :honk:

meltem buğün çalıştığını haketmişsin  :aferin: ama asıl mesayi eve gittiğinde başlıyor  :laughing7: bence yemeklerden dereotunu uzun bir süre çıkar , benim tavsiyem nane  :flowers:

ayşegül pc'nize geçmiş olsun   :toothy10:

tubikızına kocaman  :nazar: :nazar: :nazar:

jbdun

ayşegül geçmiş olsun pcnize cnm :tongue3:

burcucum chicconunki var bizde çok rahat, benim bile oturasım geliyo, bizim sayfada resmi vardı galiba :icon_scratch:
amma çok bilgi verdim yaa :suclu: sen sor canım ben yazıyım :opucuk:

Tebessüm :)

burcucum bence de ecrininki gibi konforlu bişe al, ben öyle almadığıma bin pişmanım. :BangHead:

jbdun

burcu-emir

Alıntı yapılan: ayşegül - 10 Ağustos , 2007, 23:48:55
burcucum bence de ecrininki gibi konforlu bişe al, ben öyle almadığıma bin pişmanım. :BangHead:
Alıntı yapılan: jbdun - 10 Ağustos , 2007, 23:41:47
ayşegül geçmiş olsun pcnize cnm :tongue3:

burcucum chicconunki var bizde çok rahat, benim bile oturasım geliyo, bizim sayfada resmi vardı galiba :icon_scratch:
amma çok bilgi verdim yaa :suclu: sen sor canım ben yazıyım :opucuk:
bende chicco diye düşündüm ama hala kararsızım  :dontknow:
sen ne aldın ki ayşegül

tubi

jbduncum ben sabah uyaninca - yatarken ve geceleri emziriyorum ama sadece iki dak filan suruyor,hem sutum azaldi hemde Lara cokda duskun degil .Gunde 500-600ml almalari gerek ya sut bende cabaliyorum iste 200benden alsa 200 sabah kahvaltisinda 200de yatarken icirmeye calisiyorum.Sabah tamamda aksam 100de filan kaldigimiz oluyor.Eger Ecrinin etkili emdigine inaniyorsan peynirini yogurdunu yiyorsa gerek yok tabi.Simdi bu tirnak olayina takildimda ben o yuzden..Cok da emmedigi icin 600u tamamlayamiyormusuz gibi geliyor.Tabii anne sutunu asla miktar ve kalite olarak karsilastirmamak gerek mama ile.
Birde bende iki hafta once korkarak basladim bu elle beselenme isine ama baktim hatun goturuyor,veriyorum bende.Aslinda ekmek cok seviyorda bos bos yedirmek istemiyorum aptal olur diye  :k06: Sakin korkma jbdun sen rahat ol ilkonce,yumusak olduktan sonra birsey olmaz.Once kendim isirtarak yedirdim sonra minciklattim biraz,simdi neyapmasi gerektigini biliyor artik.Cilegide birkac gun birer tane verdim alerji filan olmadi,bende devam ediyorum.Artik 9.5 aylik ya.Birde burada cilekler super ,hormonsuz tam benim cocuklugumdaki tatta..Sen seftali,can erik ile filan baslayabilirsin .Once kendin dene agizda dagiliyor mu yumusak mi diye..
Aysegulcum tirnagin yuzeyinde boyle cizgi cizgi nasil analatayim bilemedim.Belkide yapisi oyle ne bileyim yaa.

tubi

Burcu merhaba ,
mama sandalyesi alirken ben tekerlekli olmasina , geriye dogru yatabilmesine ve yukari asagi ayari olmasina dikkat etmistim.Birde eger hareketli bebek ise mutlaka omuzlardan askisi olmasi gerek kolay cikamasin diye..Chicconun Polly modeli vardi sanirim Trde benim begendigim.Ben biraz kilim desen konularinda,bizim mobilyalara uysun diye kahveli filan aldik iste  :-[

tubi

Jbdun aysegul o nasil mesaj sayilari oyle  :-ooo yaziyom yaziyom 99 hala..Buda 100. mesajim iste bakalim ne olacak?
Bende o taklalar atan bebislerden istiyorum.Emine donsun tatilden yapabilir mi acep bir kiyak?  8)

burcu-emir

tugba,genelde hepsi aynı özellikte.ama  resimden gördüğüm kadarıyla,sizinki,bayağı bi konforlu  :icon_thumright: ,geniş,ve kenarlı yastıkcıklı,kafası falan hızla değerse yumuşak  olması gerekli diye düşünüyorum
markası nedir acaba

tubi

amanin uyelige terfi ettim birde bebisim oldu ,cok mutluyum  :basardim:

tubi

Mamas&Papas dan almistim ama Chicconunkinden bence sadece deseni degisik.Kesinlikle oturdugu kisim ve arkasi yumusak olmali.Lara da surekli one arkaya hizla atiyor kendini cunku.Ikeaninkini yazlikta kullandik kisa sure icin ama arkasina minder baglamak zorunda kaldim,birde sadece gobekten baglaniyordu.Ama kisa sure idare ettik iste

jbdun

tubacım senin de 2tane takla atan bebişin olduuu :hello2: bizim mesaj sayılarıyla kendininkini karşılaştırma canım sen de daha çok gir sen de yükselt :tongue3:
ecrin yoğurdu 2oomlye yakın yiyo hergün, benden de aldığına inanıyorum, hissediyorum yani, lara yoğurt yemiyo mu ki?
şu şeftali falan ne kadar yumuşak olsa da ne biliyim büyük bi parça koparırsa başa çıkabilir mi yavrum :icon_scratch: ya da benim gözüm hep onda olucak :)

burcu ayşegüller ikeadan almışlardı galiba :icon_scratch:

tubi

Anacim kactane olunca mesaj bu bebislerden ediniyorsun?Kafasina gore takiliyor ,hesapliyorum hesapliyorum yanlis :D Emineee bak sorularimiz var olmuyor ama oyle, tatilde serin serin   8)
Bende benim taklabaz bebislere isim takiim istedim simdi  ,biraz dusuniiimm bari  :tongue3: Meltem sende bir liste vardir eminim,gondersene birkac isim secelim, biri kiz biri erkek  :k06:
Neyse gene geyige ceviriyorum,gidip yatayim bari gece uzun..cok  :opucuk: hepinizi ,  iyi geceler  :sleepy1:
PS.Tabii tabii jbdun gozun ustunde olacak,bir sure kendin tut isirmasini sagla ,sonra ver onune minciklasin,daha sonra ver eline,cidden bende cok korkuyordum ama sanirim icgudusel ve uzun zamandir bizi seyrediyorlar cignerken ..Yarin basla alistirmalara,guven bana,pure pure nereye kadar dimi ama  ::)

seyda

Selam kızlar,
her zamanki gibi yazılanları okuyamadım :k06: bir haftadır yoktuk yazlıktaydık ben de laptop u almadım baglantı yok diye.

ne zaman bulusuyoruz İstanbulda? Beriiiiil buralardamısın? biz 7 Eylülde dönüyoruz fyi ;)

Melis Alara artık bir felaket oldu annem babam ben ve bilumum kuzen ordusu yetisemiyoruz aksam herkez birbirine bakıyo sen bak sen bak diye :k06: hala yürümüyoruz ve hala 2 disimiz var. aksam yemeklerini birlikte yiyoruz :tongue3: ve cok feci alıstık gece 1 den önce yatmıyoruz :honk:

simdi artık annem düsüp bayılmadan kızımla biraz ilgileniyim  :hello:

jbdun

günaydın,

tubacım zaten akşamları ısırtıyoruz yediğimiz meyvelerden ama eline vermediydim, neyse denerim artık feştaliylen :k06:
şeydacım selam canım, oh valla en güzel tatili sen yapıyon :nazar: melis alara coşmuş desene, sen dönünce napcan :-ooo neyse iyisiniz ya, öpüyorum canım seni ve melisi :opucuk: