EYLÜL-EKİM-KASIM 2006 ANNE VE BEBEKLERİ

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 13:48:20

« önceki - sonraki »

Zara82

:toothy10: :toothy10: ooohhhh ben sabah ezanina kadar 2 kapi yapacam  :suclu:

Lily Wonka

zeytince

gozdem geldim gozdem.. yemegimi ocaga koydum... Caner`i uyutacam sinci de.. hadi koy da gorem kizzzzz.... ;D

Zara82

Gözde ...gece kusum...HOca Allahu Ekber der demez kapindayim beraber gidek  :toothy10: :toothy10:

Gülay ne pisirdin giiiii?? Bende gece gece pasta yedim..

Fatma-Ezgi Anna

Selam kizlar;

Rahatsizdim o yüzden giremedim hic forma,kac saattir okuyorum sayfalari neler olmus diye ama basimin agrisi nüksetti yine amma cok yazmissiniz masallah  :D

Ama okurken birsey farkettim ki hic merak eden olmamis beni  :'( BU hep böyle Sanirim formun üvey evladi benim diye düsünmedende edemedim hani  :crybaby2:

Rahatsizlanan tüm bebislerime gecmis olsun,formun tüm bebislerini öpüyorum  :opucuk:

Herkese iyi geceler

zeytince

mantar yemegi yaptim canim... buyur beraber yiyelim...  :hungry: malum esimin izin gunleri harici aksam yemeklerinde hep yanlizim... :(

Zara82

Fatma yemiiiiin ederim bugün yemek yerken aklima geldin... Bak Allah biliyo haaa

hayirdir neyin vardi?

zeytince

fatmacim hozgeldin... valla inanir misin bilmem, yazi yazarken sen aklima geldin.... :opucuk:
basinin agrisi icin de gecmis olsun canim...  :flowers:

Fatma-Ezgi Anna

Gözdecim merak ettim dügün resimlerini,cabuk koyda onlari görüp yatayim,yoksa uyuyamam meraktan  ;) :k06:

Zara82

bak gördünmü kalpler bir olsun yeterki Fatmacigim....

Gülay afiyet olsun sana sekerim...ahh yakin olsan gelirdik.....

Gözde resimlerle ugrasiyoo....GÜlay kiymetini bil  :k06:

zeytince

fatmacim bak gordun mu? yazilara dokmesek bile aklimizin bir kosesindesin...  ;) sen hic uzulme beni merak eden olmuyor diye...  :opucuk:

Zara82

zeytince

arzu ise basladi ya o yuzden SIk gelemiyor olabilir...

beril`den haber cikmadi degil mi? ne yapti acaba.. hayirlisi ile varmistir insallah.... :amin:

gozdeeeeeee hadi bacim.. nerde resimler?????

Fatma-Ezgi Anna

Gülaycim tesekkür ederim  :opucuk:

Zehracim Almanyanin havasi malum,sicakken birden soguyo.Bende cok kötü grip oldum,yatak dösek.2-3 gündür iyiyimilaclarla falan.Kizima gecer diye cok korktum ama Allahtan gecmedi sükür.Esim izin aldi o bakti kizimiza.Kayinvaldem malum rahatsiz.Yanliz olmak cok kötü yaaa,  :( esim emekli olsada hemen gitsek yurduma ama daha cook var yaa  :( :(

Lily Wonka

27 Temmuz , 2007, 03:34:00 #7874 Son düzenlenme: 27 Temmuz , 2007, 04:11:20 Gözde
Fatma'cıııııım, çok geçmiş olsun tatlım ama dur yaa gitme hemen..:-\  Belki "yok artıkkk..::)" diyeceksin ama inan benim de hep aklımdasın..:opucuk: Ne demekmiş üvey evlat!? Biber sürerim valla, duymiim bi daa..:nono:

Gülay'cım, koyuyorum fotoları; ilk ikisi stüdyo pozları, üçüncüsü de düğün yemeğinde konuklara çalıp söylerken..

Ne demek Zehra'm, sen ne zaman istersen..:D Yalnız işte bugün olmaz, malum bugün (sabah 9:30 da) doktor randevumuz var ve aklımın nispeten başımda olabilmesi için uykumu almış olmam gerekiyor.. Kadına çocuğumun boyunu-kilosunu soracağıma kaymaklı ekmek kadayıfı sevip sevmediğini sormak istemem açıkçası..:k02: :k06: