EYLÜL-EKİM-KASIM 2006 ANNE VE BEBEKLERİ

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 13:48:20

« önceki - sonraki »

Ardaömür(Arzu)

Fatma ben Ezgiyi gelinim olarak istedim seninle dünür olduk nerelerdeydin okadarda sevinmiştim gelin buldum diye
Zehra ay benimkide akşama kadar gıcır dişlerini sürtüp duruyor birbirine
Özlemcim gerçekten çok güzel görünüyorsunuz
Jbdun İstanbuldasın haaaa bide buluşma ayarladınız ay çok güzel çok  ;D
Emine güzel Ceylini öpüyorum
Ay kızlar ben zaten vejeteryanım bide balık kafası falan hayatta yediremem

Ardaömür(Arzu)

Aslıcım üzme kendini bazen hepimiz sinirli ve yorgun olabiliyoruz ama ne derlermiş biliyormusun Anne tavuğun bastığı civcive bişey olmazmış

Ardaömür(Arzu)

Ardaömür(Arzu)

Benim köpek bu gün sabah 6 da kalktı bende kahvaltı hazılıyorum baktım hiç sesi çıkmıyor  bulaşıklarıda boşaltıyım dedim bi gittim yanına beşiğinde küçük bir yasin duası vardı onun yarısını yemiş kahvaltı olarak.Ağzındada bir parça vardı hatta almaya çalıştım vermedi bende üzerine su içirdim.Yani benim oğlan bugün pek bi dualı.(bu arada bu dua taaa yatağının altındaydı nasıl çıkarabildi hala anlayamadım)

Ardaömür(Arzu)

Ya arkadaşlar evde düzenli bir çekmece kalmadı. Örtülerin hepsi kalktı.Süs eşyalarımın çoğu kırıldı.Koltuklarımın ahşap kısımları yürüteç ve Ardanın dişleri sayesinde soyuldu.Oturma odasının perdesinde tam 8 tane ardanın diş deliği var.Bunlar sadece şimdi hatırladıklarım.
Ama yinede onun yaramazlık yapmasına bayılıyorum salakmıyım neyim

Fatma-Ezgi Anna

oooo dünürüm hosgeldiiiin  :flowers: aaa damadim yaramazlik mi yapiyomus bakim,istemem yaramaz damat söyle ona :k06:,biz kizimla  yaramaz degiil diye sectik canim aaa Arda üzme anneyi bakiim...ama anneninde sikayeti yok memnun bu durumdan  :D ise baslamisin dünürüm hayirli olsun,ardaya kim bakicak peki..yakin olsak bana gönder diyicemdee  :opucuk:  Arzucum sen Ankarada nerde oturuyosun,ben keciörende cok kaldim kizilayda emlak bankasi yenisehir subesinde calismistim tabi simdi emlak bankasi kalmadi kapandida yerinde ne var simdi bilmiyorum ahh ahhh eski günleri hatirladim,gelirmiydin oraya hic ?
Damadimi coook öpüyorum tabi gelininde seni öpüyo  :opucuk: Haa unutuyodum Ardacim 16 ekimde dogmus bizde 16 ekimde evlendik  :k06:

Zahracim ben 21 Agustosta istanbuldayim hayirlisiyla senin yaklasti bu ayda gidiyosun dimi? ya bende cok sicak sevmiyorum ama bu sene yaz bi tuhaf temmuz ayindayiz ve ben sabah  kalörüfer yaktim yaaaa..valla  allah sonumuzu hayir etsin

Goncacim valla eylüsün o hali geldi gözümün önüne gülümsedim ama Ezgi Anna yapsa gülümseyebilirmiyim bilmiyorum benim inadima yapacak valla gülümseme degil catik kacsli sinirli bir surat yada simdi öyle düsünüyorum yapsa  öpücüklere bogardim belki bilmiyorum ama tekrarladigi taktirde popoya  hafif bi saplak gelicegi kesin  :k06: bu arada balik kafasinin daha vitaminli oldugunu bende duymustum

Özlemcim evet müzikle ugrasiyorum gözünden kacmamis demekki en dikkatli okuyucu sensin canim benim..isletme okudum ama cok azcalistim isletme üzerine 14 yildir müzigin icindeyim ama annelige terfi edince simdi arasira cikiyorum sahneye

Nihan hosgeldin,ramiza yeni bir arkadasin gelmesi sevindirir tabiki bizi ve erkek bebegin varmis ne güzel allah bagislasin,kiz bebekler cogunlukta burda simdi esitleniyo yavas yavas  :D

Fatma-Ezgi Anna

Bu arada Gözdeyi dün yada önceki gün onlein gördüm,sanirim yazmaya zamani olmadi...hersey yolundadir umarim

ndorukk

05 Temmuz , 2007, 19:32:06 #7432 Son düzenlenme: 05 Temmuz , 2007, 21:09:42 ndorukk
Alıntı yapılan: Ardaömür(Arzu) - 05 Temmuz , 2007, 17:17:20
Nihan arda 16 ekim doğumlu doruk....
doruk 1 ekim doğumlu

zeytince

05 Temmuz , 2007, 20:55:44 #7433 Son düzenlenme: 05 Temmuz , 2007, 21:04:18 Gulay
 merhaba kizlar...

arkadaslar hani biz sali gunu vize almak icin irlanda konsolasluguna gidecektik ya.... esim pazartesi bilgi almak icin konsoloslugu aramis... konsolosluktan siz buraya gelip 1 sene calistiktan sonra ancak esiniz ve cocugunuzu getirebilirsiniz demesinler mi? :-ooo tabi esim telefonun basinda dona kaliyor... butun hersey tamamdi gidis icin, sadece vize almak kalmisti... gerci hep hakkimizda hayirlisi olsun diye dua etmistik, hala da oyle diyoruz... hatta esim buradaki buyuk esyalarimizi satmak icin ilan verecekti internetten... hep bir aksilik oldu, ya pc kapandi yada internet baglantisi kesildi.. esim de cok kizmisti hatta,... ama ben demistim vardir bunda da bir hayir sinirlenme diye... Rabbim cok buyuk... ya koltugumuz yatagimiz satilsaydi... :icon_pale: simdi esim irlanda daki sefi ve insan kaynaklari mudurunden haber bekliyor.. gerci zannetmiyoruz olacagini.. sonucta irlandanin bir yasasi bu.. yasayi degistiremeyeceklerine gore... :dontknow: yine soyluyorum hakkimizda en hayirlisi ne ise o olsun... :amin: (cumlesinin de tabi) bakalim yasayip gorucez...

tabi bu duruma Tr deki ailelerimiz cok uzuldu.. dort gozle bekliyorlardi gidisimizi... tabi ben de... KISMET anlayacaginiz bu gunlerde canimiz SIKKIN... :sad1:

nilay sen ve Doruk aramiza hosgeldiniz.... :flowers:

goncacim Eylul`un yaptigina cok guldum.. :k06: Caner de altini hic baglatmak istemiyor... altini almak 1 giyindirmek 2, eziyet ediyor bana valla... tatiliniz cok guzel gecmis fotolar duruyor mu, arka sayfalara pek bakamadim.. yazimi yazayim doner bakarim... ;)

berilcim dunurum, cumartesi gidiyormussun.. cok cabuk geciyor zaman.. insallah kolayca gider gelirsin canim... amanin TR ye gidis icin hazirlanmak zor is.. hele de hediye isine girdiysen sana cooooook kolay gelsin... :D

ohh jbdun istanbul`a varmis bile... ailenle olmanin tadini cikar jbduncum...

arzu ne yapmis senin bizdik oyle... ay bu cocuklara akil ermez.. nasil bulmus da yemis oyle... neyse dedigin gibi bugunu kazasiz belasiz atlatir dua sayesinde... cok dikkat etmemiz lazim cok... ise baslamissin sen de.. hayirli olsun.. ama hem is hem ev zordur...

aysegulcum saat aralarinin uzamasi ise yaramis... :nazar: :nazar: hadi bakalim devami da gelir insalah.. bizim cetvel gorunmuyor mu?  :icon_scratch: bi bakarim simdi... ;)

zehracim senin kiz sonunda pitlatmis disleri... ;D masallah.. Caner`in de ust disi bembeyaz olmus... 2-3 gune kalmaz pitlatir insallah.. eline ne gecmse kuzum oyle bir hicla agzina sokuyorki kim bilir nasil cani yaniyor kuzumun... :sad1:

pinarcim sen oyle yazinca ben oyle uzuluyorum ki.. Allah sabir versin calisan annelere...  :amin:
ozlemcim avatarinizdaki resim cokkkk guzel... Allah sizi hic ayirmasin....  :amin:

aklimda kalanlar bu kadar kizlar.. unuttuklarim kusuruma bakmasin... normalde esim bugun de izinliydi ama isyerinden cagirdilar gitmek zorunda kaldi... :cussing: ben de hemen gelip size haber vereyim dedim....  ;) henuz kahvalti yapmadim.. karnim ac ama kolumu kiprdatacak halim yok...  :-\ hadi bakem kendinize iyi bakin... :opucuk:

berilce

selam hanimlar...
gulaycim evet gidiyoz ama beni aldi bi telas, ucakta melisi nasil uyutacam diye,yahuzursuzluk yaparsa,ciglik cigliga aglarsa napacam  :dontknow: :sad1:  nasil emzirecem gece 5 kere kalkan cocugu ucakta nasil emzireyim , etrafta millet,utana slklla.... neyse bakcez artik... soram hediyeler mahvetti bizi,bavullardada 32 kg sinir var, tika basa,insallah fazla gelmez yuk,4 bavul melisin arabasi ve car seati ,esimle benim sirt cantalarimiz falan,nasil tasiyacaksak onlari  :icon_scratch: sizin mevzudada hayirlisi olsun, kotu bisey olucagina bosver Allah hakkinizda hayirlisini versin, sende bosver buradan git,diyecemde ucak fiyatlarida ucmus,bizim3300 dolar tuttu,ucmus bunlar yav,ama iste rakip sirket olmayinca boyle oluyo sanirim...

ben bugunden veda edeyim dedim,bi daha giremem gidene kadar , hakkiniz helal edin bakem ;D  istanbulda 1 gun kalacam,o yuzden nete giremem diye saniyorum, ama bir ays onra allah izin verirse istanbulda olcem tekrar,ordan gorusuruz artikin...hadi hanimlar kendinizze ve bebislere iyi bakin.... banada iyi yolculuklar hayirli yolculuklar.... ;D :basardim:

Tebessüm :)

05 Temmuz , 2007, 22:42:32 #7435 Son düzenlenme: 05 Temmuz , 2007, 22:48:16 ayşegül
berilcim Allah a emanet olun, güle güle gidin gelin inşallah. inşallah melis de seni şaşırtır, hiç üzmez seni uçakta ve tatilde...

gülaycım şimdi görünüyo canerin tickerı. :icon_thumright: dediğin gibi hakkınız da hayırlısı olsun, vardır bunda da bir hayır. ben de barış akarsu için düşünüyodum, belki akademi türkiye yarışmasına girmeseydi, 1. olmasaydı, bodrumda kendisi için doğum günü partisi düzenlenmezdi ve kaza geçirmezdi. kim bilir ne kadar istemişti yarışmaya girmeyi ve 1. olmayı. ... herşeyin hayırlısını istemek lazım... :-\

arzucum evet yağız aynı yağız, yapıyo yapacağını...sen işe ekim gibi başlıycam yazmıştın yanılmıyosam, elemanın çıktı mı işten? allah kolaylıklar versin canım, sana ve bütün çalışan annelere... ben yerim o ardayı, demek yasini yaladı yuttu :D bi müddet ortalarda evliya evliya dolaşacak desene :D :opucuk:

özlemcim ben de cif kullanıyorum, bi deniyim demiştim bingoyu da, denemez olsaydım :-\

biz de akşam urlaya gittik, çok iyi geldi evden uzaklaşmak, yağız giderken çok yaramazdı, dönerken uyudu kuzucuğum.
zehracım senin istediğin simitlere baktım, orda vardı alcaktım ama ravzaya da yağıza da büyük gelirdi, 4-5 yaşındaki çocuklar içindi. diyeceğim, urlada olduktan sonra karaburun da kesin vardır çeşit çeşit, ordan alırsınız. ;)

fatmacım ah o soğuklar buraya da uğrasa keşke, şimdi de basra sıcakları geliyomuş :icon_pale: yandık yandık. :y25: müzik meselesini ben de sorcaktım unuttum, hangi tarz söylüyosun??

Zara82

Arzucugum hosgeldin......ise baslamisin hayirli olsun...kim bakiyor bebise? Seninkide afacan olmus hii?? Abisi oynatmiyormu? Üst disler ciktiktan sonra gercekten cok rahatliyorlar, darisi sizin basiniza..

Nihan hosgeldin aramiza, benim kizimda 2 Ekim dogulu...nerde yasiyorsun?

Fatma bende 7 Agustos da gidiyorum insaallah, 1 ay var asagi yukari...sen hangi ucak sirketi ile gidiyorsun? Hani su HIPP in sise mamalari varya onlari götürmemiz sakincalimidir? Yani yasak filanmi acaba?? Bi bilgin varmi? Haaa demek müziklede ugrasiyorsun? Nerde cikiyorun sahneye?

Gülay, ahh canim üzülme, Hakkinizda hayirlisi buymus demekki....böyle dua etmeye devam et canim....Rabbim ne eylerse güzel eyler.

BEril, iyi tatailler canim sana....kendine fazla stress etme....bi bakmisinki türkiyedesin..Firsatin oldugunda bizi haberdar edersin..

Aysegül, canim tam anlamadim demek istedigini...yani simitler var ama büyükmü??? Kararsizim hala...hadi diyorum orda bulmazsam cünkü direk hotele gidecegiz...Bu cumartesi burda carsiya cikacaz ....Meltem inkine benzer bulursam alirim yoksa türkiyeye kalacak..

Tebessüm :)

zehracım demek istediğim urla çok küçük bir yer ve orda varsa gideceğiniz yerde de kesin vardır her çeşidi. benim baktığım yerde küçül boyu kalmamış, normalde var yani küçük boyu ;) otele yakın bir yerlerde  bu tür malzemeleri satan bir yer vardır muhakkak, belki otelde de vardır. ama tabi sizin ordaki çarşıda bulabilirsen daha iyi olur, için rahatlar.

Zara82

oldu canim , tsk ederim..

Yagiz ne yapiyor? Benimki babasiyla sarilmis uyuyor  :love7:

zeytince

Alıntı yapılan: berilce - 05 Temmuz , 2007, 21:54:04

gulaycim evet gidiyoz ama beni aldi bi telas, ucakta melisi nasil uyutacam diye,yahuzursuzluk yaparsa,ciglik cigliga aglarsa napacam  :dontknow: :sad1:  nasil emzirecem gece 5 kere kalkan cocugu ucakta nasil emzireyim , etrafta millet,utana slklla.... neyse bakcez artik... soram hediyeler mahvetti bizi,bavullardada 32 kg sinir var, tika basa,insallah fazla gelmez yuk,4 bavul melisin arabasi ve car seati ,esimle benim sirt cantalarimiz falan,nasil tasiyacaksak onlari  :icon_scratch: sizin mevzudada hayirlisi olsun, kotu bisey olucagina bosver Allah hakkinizda hayirlisini versin, sende bosver buradan git,diyecemde ucak fiyatlarida ucmus,bizim3300 dolar tuttu,ucmus bunlar yav,ama iste rakip sirket olmayinca boyle oluyo sanirim...

canim hangi sirketle gidiyorsunuz.. biz ocak ayinda gittigimizde lufthansa ile ucmustuk.. tuvaletler alt kattaydi ve 8 tane tuvaleti vardi.. Caner ne zaman huysuzluk edecek olsa tuvalete kitliyordum kendimizi.. orada uyutup kabine geliyordum... emzirmeyi sorun etme gece ucusu yapacaksaniz gece kabinde isiklar sonuyor ya, zaten herkes de uyuyor olur... sen de ustune bir battaniye siper edersin olur biter... yada mama verirsin ucakta oldugunuz sure boyunca... :dontknow: tasirsiniz yaa... gerci sen Melis`in arabasini surerken valiz tasiman zor olacak... ay aman bulunur bir caresi is ona kalsin... evet ucak biletleri almis gitmis...  :icon_pale: hele de yaz ucus fiyatlari el yakiyor.... size hayirli yolculuklar canim.... gule gule gidin gule gule donun....

bak Caner  "oralardan yaz aski bulup da gelmesin, yakarim dunyayi" diyor ona gore... :k06: