EYLÜL-EKİM-KASIM 2006 ANNE VE BEBEKLERİ

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 13:48:20

« önceki - sonraki »

Tebessüm :)

Fatma-Ezgi Anna

selam Millet ben geldiim   :hello2:

Serifecim üzülme benide hic sorar olmamis anlasilan..biz üvey evlatmiyiiiiiiz askolsuuun  :caca: merak edeninde etmeyeninde cani sagolsun  :flowers:

Esimin bos zamaninda istifade edip bizde München e gittik büyük halamizi ziyarete,gezdik gezdik gezdiik  :k06:

Sonra kayinvaldemde kaldik 1 hafta rahatsizdi hastanede yattigini söylemistim daha önce ,kendini toparlayana kadar yardim edeyim dedim cok sevindi torunuyla sarmas dolas kadin hasret giderdi önce 2 haftada bir görüyordu bize arabayla 40 dakikalik yerde oturuyo ve davamli gelemiyo cünkü araba kullanamiyo artik..neyse evini temizledim kiyi köse ..aslinda temizdi ama olsun bide ben temizliyeyim dedim (kayinaldem cok temiz ve düzenli bir kadindir) geldik iste ama 2 gün sonra tekrar yatti hastaneye ilaclardan mi bilmiyorum ama sol elinde uyusma falan olmus cok üzülüyorum Allah basimizdan eksik etmesin cok sviyorum kayinvaldemi cok seker bir kadin ..hastane cikisinda bize getirelim dedim ama bakalim kendi evinden baska yerde rahat etmiyo olmassa biz gideriz yine...

Resimleri makinadan pc ye aktaracaktim net cikmayanlari makinada sileyim derken hepsini sildim yanlisliklaaaa :( :( :( :( :( ya cok güzel resimler vardiii.münchendeen,kayinvaldemin bahcesindeki havuzda ezgi annamla ördek yüzdürürken(plastik ördek buarada) gitti gitti gittiii hepsiii..benim salak kafaam,nerelere vurayim ben kafamii :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:

Jbduncum bende yok malasef tercüme programi yok almanca var istersen :)

aysegülcüm isallah yagizin kusma sorunu biterde sende rahatlarsin,gecmis olsun yagizimaa

Fatma-Ezgi Anna

pardon bendeki almanca -türkce -ingilizce sözlük programiymis

jbdun

fatmacım hoşgeldin,kayınvalidene geçmiş olsun canım, inşallah uyuşması da geçer en kısa zamanda :sad1: resimlere üzülmekte haklısın canım :-\
tercüme için de tşk ederim canım :opucuk: sözlük programı bende de var :laughing7:

ezgi anna nasıl?

Fatma-Ezgi Anna

04 Haziran , 2007, 19:11:55 #6771 Son düzenlenme: 04 Haziran , 2007, 19:46:33 Fatma-Ezgi Anna
iyi sagol jbdun teyzesi uyuyo..bende firsattan istifade size yaziyorum..o olunca yazmak zor illa bende  yazcam diyo ,yazdiklarini bide okuyabilsem neyse ne yaziyosa  :k06: :k06: elinden zor aliyorum.dün actim pcyi yazayim forma dedim aman allahim illa kendide istiyo bende kapattim pcyi nasil agladi,onada oyuncak pc bulmamis lazim yoksa bas edemiycez

dada,baba dan sonra simdide edde,ette,adda lara basladik  :k06:

ecrin prenseslerde iyidir isallah,dis cikariyomus sanirim sorunsuz atlatir sallah ecrinim...bizim dislerde daha tik yok  :k06:

jbdun

maaşallah ezgi annaya,erkenden dillenecek ecrin hanımın daha pek niyeti yok :k06:
2gündür gündüzleri çok çok az uyuduğu için diş çıkartacağını tahmin ediyorum, inşallah fazla sorun çıkarmadan dişimiz çıkar :sad1:

Fatma-Ezgi Anna

04 Haziran , 2007, 19:27:34 #6773 Son düzenlenme: 04 Haziran , 2007, 19:44:39 Fatma-Ezgi Anna
kendinden bahsedilince kulaklari cinladi sanirim uyandi yanimda oturuyo,balkon keyfi yapiyoruz :k06: müzikli piyanosu var onu koydum önüne ama gözü hala benim pcde uzaniyo almak icin  :k06: :k06: simdide eb efp diyip duruyo neyse artik  :k06:  birde iki gündür kendi kendine ciglik atarken igggrrrr aggrrrr diye girtlaktan sesler cikarip gülüyo,galiba almancaya hazirlik yapiyo almanlar girtlaktan konusurya cogu kelimeyi  :k06:

isallah canim ecrin dedigin gibi uslu prenseslerimizden sana sorun cikarmaz annesi  :nazar:

Fatma-Ezgi Anna

simdi pcnin kamerasiyla bi resim cekildik onu göndereyim size net olmadi ama

prensesimle been  :love9:

jbdun

ezgi anna çok tatlı maaşallah fatmacım :nazar:
ana-kız ikinize de  :nazar: :nazar:

desree (Özlem)

Şerife Berat ın odası oturma odası mı? ben pek anlayamadım :icon_scratch: kendi odası varsa orada uyutman daha mantıklı benim derslerden beynim sulandı kim girdi kim yazdı pek hatırlayamıyorum :ehi:
Jbdun tercüme programını ne etcen? şaka mı yaptın ben mi anlamadım :icon_scratch:
Şeyda benim kocamda elinden geldiği kadar yardım etmeye çalışır ama pek beceremiyor o yüzden işin büyük kısmı bende hele üst baş değiştireyim derken çocuğun bir tarafı çıkar mazallah Selim i ben zaptedemiyorum adam nasıl zaptedsin bugün camları sildim perdeleri yıkıyorum ona bıraktım ama durmuyo seni istiyo deyip kucağıma atıyo dolayısı ile temizlik işim benim geceye kadar zor biter :laughing7:
Fatma ani olmuş ama çok güzel çıkmışsınız
Ayşegül Selim in diş çıkarma döneminde bende kesin yatarım oraya yanlız kalmazsın merak etme :ehi:

Allahım;değiştirebileceklerim için güç,değiştiremeyeceklerim için sabır, her ikisi arasındaki farkı anlamam için akıl ver

Tebessüm :)

ah canım arkadaşııım, biliyorum beni yanlız bırakmazsın oralarda. :opucuk: :ehi: yok yani şaka maka sonuç oraya doğru gidiyo.naapcaz bilmem bu kudurk sıpalarla. ne güzel camları silmişsin, perdeler yıkanyo :nazar: bizde nerdeeeee, ama buraya çamur yağmıştı ya geçenlerde, camların kesin silinmesi lazım. ::)

fatmacım eziye de sana da maşallah.  :nazar: pek bi mutlu bilgisayar başında. zeki kız canııım :opucuk: :nazar:

desree (Özlem)

04 Haziran , 2007, 22:12:58 #6778 Son düzenlenme: 10 Haziran , 2007, 22:40:53 desree (Özlem)
Ayşegül o camlar Selim 3 aylıkken silinmişti :suclu: dedim bu kadar pasaklılık yeter köyden gelince de sandığa bir el atcam baharı geçtik yaz temizliğine başladım ben
Yazıcam hep unutuyorum ben 81 liyim
Elime bu foto geçti ahh geçmiş günler burada 7 aylık hamiştim

Allahım;değiştirebileceklerim için güç,değiştiremeyeceklerim için sabır, her ikisi arasındaki farkı anlamam için akıl ver

Almiş'inAnniş'i

en yaşlı annelerden biri benim demekki  :k06: