EYLÜL-EKİM-KASIM 2006 ANNE VE BEBEKLERİ

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 13:48:20

« önceki - sonraki »

Tebessüm :)

yağızın kakasında da yeşilin tüm tonları mevcuttur şeydacım. ilk zamanlar panik yapıp gaita tahlili yaptırmıştık, temiz çıkmıştı çok şükür. senin yediğin şeylerden veya kuzunun yediği şeylerden olabilir, devam ederse bi tahlil yaptırırsın için rahat etsin diye, ama bişeyçıkacağını sanmam.

gülaycım sen de mi kahvaltıyı biberonla veriyosun? blendır mı yapıyosun, süzgeçten mi geçiriyosun?

berilce

valla su corba isi bende kol kasi yapti,ben suzgecten geciriyorum,blendirda vitaminleri oolmesin diye suzgec yapiyoruma ma dedigim gibi yakinda kol kasi yapcam....ne zor is , yarimsaatimi aliyo,sonra beni ates basiyo....

megersem herkesin bi turkusu varmis :k06: 

anaaa numara sırasına dizmişler bizi, neye göre sıralandık acaba? üye oluş sıramıza göre mi?

beril, blendırdan geçiriver şekerim ben öyle yapıyorum, posasını da almış oluyo.

ben bugün ilk defa domates katmıştım çorbaya, yedirdikten sonra muz tatırıyım dedim, tattırmaz olaydım boğazına takıldı minik muz taneciği şarrrrr kustu çorbaları. bendeniz, yarım saat üstbaş ve koltuk temizledim. :cildir: bi de bi mutlu oldu kusunca, kusmuklarıyla onuyo üstündeki. anoraksiya mıdır nedir, açken mutlu oluyo eşşek.

zeytince

eminecim yaw su sayfa degistiginde degisik degisik degisiyor ya pek guzel olmus  valla... eline saglik bacim...

seydacim biz Tr ye gore eylul ayinda gittik, oranin hangi ayi idi bilemicem valla.. :k06: ama soguktu... guzel memleket vesselam.. ;) valla bilemicem ki canim.. Caner vitamindan olsa gerek koyu renk yapiyor... hele bugun resmek buyuk insan gibi yapmis kuzum.. bezine hic bulasmamis yani.. bugun her ogun sonrasi su veriyorum...

aysegulcum yazdiklarindan hicbiri.. yine kasikla veriyorum...hepsini karistirip kasikla eziyorum okadar...  :)

berilcim ben de oyle, sebze corbasini pisirdikten sonra suzgecden geciriyorum... henuz tavuk, et, kiyma kullanmaya baslamadim.. o zaman daha bir kuvvet gerekecek... :)

gülaycım sayfa değişirken değişik değişik nasıl değişiyo? :icon_scratch:

emine avatarımızın altında durumum yazıyo ve o sırıtan ikon ne anlama geliyo acebaaa? ???

zeytince

02 Haziran , 2007, 00:42:22 #6680 Son düzenlenme: 02 Haziran , 2007, 21:04:38 zeytince (Gulay)
 nasil anlatilir ki  :icon_scratch:... slide showlardaki gibi... sekil sekil degisiyor...

evet emine ben de soracaktim o suratlar ne anlama geliyor?

seyda sana 2 tane Afrika fotosu koyayim.. ama resimden cektigim icin net degil idare et... ;)

seyda

02 Haziran , 2007, 01:50:31 #6681 Son düzenlenme: 03 Haziran , 2007, 00:11:09 seyda
Gülaaaaaaaay :ehi: :toothy10:
keske bide bayrak dikseydik  :ehi: :toothy10:

seyda

Beril,
tavugu nasil geciricen peki süzgecten :icon_scratch: bence at blendira gitsin Aysegülün dedigi gibi posasini da yemeleri gerek.

Aysegül,
bu bebekler alem ya, Melis Alara da yataga kusmus sabah, bi baktim isaret parmagiyla bi güzel karistiriyo :ehi: :toothy10:

bende hala pinekliyorum kizimi banyo yaptirdim 9 u geciyodu uyudu bende TV ye dalmisim, kocisten ses yok baktim sizmis yatagin üstünde garibim :opucuk: artik ben de kaciyim.

:sleepy1: :wave:

Emine

02 Haziran , 2007, 02:13:28 #6683 Son düzenlenme: 02 Haziran , 2007, 02:16:54 Emine
Ayşegül son ikon mevzularından sonra koyasım gelmedi nedense  :laughing7: Gelelim sorularına sıra noyu koydum ama kaldırdım bir işe yaramayacağı için kalabalık etmesin dedim o foruma üye oluş sıranızdı.Sırıtan suratıda kaldırdım durumum konusuydu farklı ikonlar koydum yerine şu an benim durumum çalışıyor ya mesela profilden kimlik bilgisine girip ruh halinizi seçebileceksiniz artık  8) Gülayın dediği olay da her değişik konuya girildiğinde değişik şekilde açılacak sayfalar artık.
Jbdun çalıştım canım forumu nasıl güzelleştirebilirim diye  :k06: Ders konusunda da alıştırma yaptım işte fırsat bulabildiğim kadar  ::)
Rana geçmiş olsun canım   :opucuk:
Gülay sınav pazar günü canım.Fotoğraflar net değil ama Afrikada olduğunuz gayet net kocaman yazıyor yani Afrika diye  :ehi: Değişikliği beğenmene sevindim. :-*
Seyda yeşil kaka normaldir benimkide çıkarıyo her tonundan maşallah çorbasında bir sürü yeşil sebze var çıkarmasa şaşarım yani  :) Gülayla sözleşmiş gibi aynı yerde poz vermişsiniz ya burası bayağı meşhur bir yer sanırım Parisin eyfel kulesi gibi  ::)

jbdun

günaydın kızlar ve hızla büyümekte olan bebişleriiii  :hello2:

öncelikle emineee çok güzel olmuş şu ruh hali ilavesi  :opucuk: ellerine sağlık,bi de sayfaların açılması bööle değişik değişik süperrrrr :icon_thumright: forum konusundaki çalışmanı hakkaten çok tebrik ederim canım 8) yarın için de sınavında şimdiden başarılar canım :sunny:
şeydacım ecrin de arada yeşil kaka yapıyo ama paniklemeye gerek yoktur :toothy10:
gülay ve şeydaaa pişti yapmışsınızzz :ehi:

ponçik

günaydın bayanlar
bu sefer fazla ilerleyememişiz  :k06: ( okuması rahat oldu aslında fena da olmamış  :ehi: )

Şeyda ve Gülay hakikaten Jbdunun dediği gibi pişti olmuş siizin resimler  :ehi:

Ayşegül ya o kelebek müzesi faytonlar filan hangi tarihteydi  :icon_scratch: aramızda yaş farkı çokmu ki  :laughing7: ben niye hatırlamıyorum  :suclu:

Emine sınavın sabahtanmıydı bilmiyorum ama belki çoktan gelmişsindir , bakalım sonuçlar nasıl olacak  8)

Beril hakikaten öyle uğraşmak sor olmuyotmu yaw , boşver geçir blenderdan  :-\  vitamini ölüyosa süzgeçten geçerkende ölür sonuçta süzgeç de tel yani  :tongue3:

Jbduuuun sen hele bi olula başla çok ararsın bu gezmeleri çoook  ;D

size bir sürpriz yapıp iki kocaman incimizin resmini koyalım dedik
buyruuun buyruuuun

[eklenti yönetici tarafından silindi]

esra_yesiloz

ayyy ben bu bebişin gözlerine bayıldım canım maaşallah çok tatlı çok şeker çıkmış  :nazar:

:cildir: yaaaaaa bende sayfalar değişirken değişiklik olmuyoooooo :director: emineeeeee niye ayrımcılık yapıyosuuunnn, ayıp ayıp :ehi: ya ben mozilla kullanıyorum ondan mı acaba :icon_scratch:

gonca maşallah eylüşe, nasıl bilmiş bakıyo :nazar: canım ben 7-8 yaşlarındayken bahsettiğim müze ve faytonlar. biz sık giderdik çamlıcaya annem ve anneannemle............. hani küçük kubbeli yapılar var ya onlardaydı kelebek müzesi. ben 80liyim, sen?

ponçik

Alıntı yapılan: ayşegül - 02 Haziran , 2007, 11:49:22
:cildir: yaaaaaa bende sayfalar değişirken değişiklik olmuyoooooo :director: emineeeeee niye ayrımcılık yapıyosuuunnn, ayıp ayıp :ehi: ya ben mozilla kullanıyorum ondan mı acaba :icon_scratch:

gonca maşallah eylüşe, nasıl bilmiş bakıyo :nazar: canım ben 7-8 yaşlarındayken bahsettiğim müze ve faytonlar. biz sık giderdik çamlıcaya annem ve anneannemle............. hani küçük kubbeli yapılar var ya onlardaydı kelebek müzesi. ben 80liyim, sen?

Emine niye ayrımcılık yapıyon Ayşegüle bakiiiim  :caca:  :toothy10:

ben 78'liyim Ayşegül ama demekki o zamanlar hiç Çamlıcaya gitmemişim  :k06:
neyseeee sağlık olsun sen bizim yerimize de gezmişsin işte  :hello2:

jbdun

istanbuldaki arkideşlerrrrrr dikkat dikkat  :director:

temmuzun 3ünde allahın izniyle orada olacağız (kızım ve ben) , 21temmuzda da döneceğiz (malum seçim),

buluşma yerini ve zamanını ona göre ayarlayınız lütfıııınnn :k06: :-*