EYLÜL-EKİM-KASIM 2006 ANNE VE BEBEKLERİ

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 13:48:20

« önceki - sonraki »

berilce

emine turk markete geliyo sanirim,burda bilmiyolar...bunlarin yemek kulturu yok canim..

Emine

Yeni resim yokmu yaw hiç kaç gündür bişey yollayan yok Beriiil hadi yolla bakalım.

berilce

evet bizim cadi

[eklenti yönetici tarafından silindi]

berilce

buda kizimin havuz icin aldigimiz simit botu:)

Tebessüm :)

30 Mayıs , 2007, 23:20:20 #6529 Son düzenlenme: 31 Mayıs , 2007, 21:40:38 ayşegül
ayyyy çok tatlı... caponlara benzemiş :nazar: ben de ekliyim, gerçi sayfamıza eklemiştik ama oralara uğrayan olmuyo pek :suclu: biri yağızım 1 günlükken, öteki de 20 gün kadar önce... yanlız gözlüklerimdeki manzaraya dikkatinizi çekicem, bakın, urlaya gitmiş kadar olursunuz. :laughing7:

berilce

buda dun kiyafet denerken,tabi ben kiyafet deniyom ama o su bardaginin alt kismini cikarmaya calisti ve basardi...:) tesekkur ederiz aysegul teyzesi,tatliligina bakma aksam 9 dan sonra canavar oluyo :)

berilce

ayyy tam delikanli olmus  :nazar: eski resimlerle karsilastirinca nasil buyudluer diyo insan ... masallah yagiza,cok sekerrrrrrrrr

Alıntı yapılan: berilce - 30 Mayıs , 2007, 23:23:00
buda dun kiyafet denerken,tabi ben kiyafet deniyom ama o su bardaginin alt kismini cikarmaya calisti ve basardi...:) tesekkur ederiz aysegul teyzesi,tatliligina bakma aksam 9 dan sonra canavar oluyo :)

:D yok yok, canavar değildir bizim melis kızımız. çok tatlı maşallah, Allah nazardan saklasın :nazar:

şerife Berat

selamlar

iyi geceler güzel anneler forum gene coşmuş işten vakıt bulup yazamıyorum gece barı gıreyım dedım nasılsınız bakalım razi,emine,ayşegül,beril ?

berilce

iyiyiz napalim serifecim, bulasik arasi muhabbet yappiyorum ben :k06:

Emine

Ayyyy cadı olurmu annesi ya Melisciğimden olsa olsa tatlı cadı olur  :D Çok tatlı ya gel beni yeee diyooo  :hungry: Deniz botunuzda ne güzelmiş bizimkini geçen gün Filizin koyduğu resimdeki gibi kovaya koyduk bizde başını kovaya sokmaya çalıştı minik bir intihar girişimi oldu  :k06: Havuz ve deniz için bize de lazım böyle birşey gidebilirsek tabi.
Yağızcığımında kendisi manzara annesi başka manzaraya gerek var mı. :nazar: Gözlüklerimizde yıkılıyooooo  8)
İyiyiz valla Şerifecim nolsun takılıyoruz işte derslerden kafamı kaldırıp biraz girebildim bugün Berat beyefendi nasıllar

Emine

Berata da maşallah pek bi çapkın bakıyo cin cin  :aferin:

berilce

valla botu iyi oldu,koltuklu felan,alttan bacaklari sallandirip su icinde bacak hareketi yapar ,e yuzme dedigin bacak oynatma oldugundan iyi olacak,ogretir iste  :toothy10:   valla ben paso reism cekiyorum esim artik abarttin diyo,nerdeyse sey yaparken bile cekecen diyo  :toothy10:

:director: DİKKAT DİKKAT! BİZİ GAZA GETİREN HANIMEFENDİ, LÜTFEN SİZ DE HANIM KIZIMIZIN YENİ FOTOLARINI EKLEYİNİZ, AKSİ TAKDİRDE  FORUM KURALLARI GEREĞİ HAKKINIZDA CEZAİ İŞLEM UYGULANACAKTIR  :caca:  :k06:

berilce

ay berati yeni gordum,ben mesaj yazarken yeni mesaj falan diyince alta kismi okudum orda resim gozukmuyodu,emine diyince geri donup baktim.... ay masallah bu erkekler pek bi yakisikli olmaya basladilar , hepsi masallah ne tatli oldu bunlarin  :nazar: :k06: