EYLÜL-EKİM-KASIM 2006 ANNE VE BEBEKLERİ

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 13:48:20

« önceki - sonraki »

Tebessüm :)

29 Mayıs , 2007, 22:23:29 #6465 Son düzenlenme: 30 Mayıs , 2007, 00:05:09 ayşegül
ben de bi tane gelinlikli foto ekliyim, sonra silicem. gören görür. :D

nagihan

Alıntı yapılan: ayşegül - 29 Mayıs , 2007, 22:23:29
ben de bi tane gelinlikli foto ekliyim, sonra silicem. gören görür. :D
ayşegül çok hoş çıkmışsın

office

ayşegülcüm valla çok güzelsin canım maşallah ;) demek bebiş annesine benzemiş :)
Hadsize haddini bildirmek, fukaraya don giydirmek gibidir!!

jbdun

yaw ayşegül gidecek olursanız didim ya cınııımm :director: ;D evet aile hekimini kastetmiştim ;)

bu arada resimde süpersinnnnnn :love1: maaşallah  :nazar:

jbdun

kızzzlaaarr benim raporum yarın bitiyo, yarın sevk alıp yine rapor peşinde koşiciiiiimm, ay dua edin de bi aksilik çıkmasın son 30 u da alabileyim :amin:

nagihan

umarım en kısa zamanda alırsın raporunu. devlet daireleri karınca gibi çalışıyorya  :honk:

jbdun

jbdun, git yalvar benim için sana toptan rapor versinler :caca: ne bitmez rapormuş be kardeşim. innnnşallah alırsın raporu tereyağdan kıl çeker gibi. ;)

nagişcim, office cim ve jbduncum teşekkür ederim. ( pr çalışmam başarılı olmuşki kızlar dökülüyo birer birer  :laughing7:) geeellll geeeeellll  forumun güzeli burda geeeeelll :toothy10:

jbdun

:toothy10: :toothy10:
ben bi daha geldim ayşegül resmine bakacammmm 8)

yaw yok bu son rapor artıkın malum sonra 2ay yaz tatili var :basardim:

Almiş'inAnniş'i

wııışşşşşşşşşşşşş ayşşegül, sen neymişsin beeeeee  ;D  :nazar:

zeytince

aslicim insallah sorunsuz bir sekilde varirsiniz istanbul`a... ama SIKINTI cekeceginizi zamnnetmiyorum... tren hem sesli gidiyor, hem sallaniyor.. bence zevkli bile olur... :icon_thumright: :amin:
anitacim kolay gelsin canim... cocugun yememesi cok kotu... insallah atak haftalariniz biter de huysuzlugu gecer Kayra`nin... bebek arabasi icin de eger elindeki cok agir birsey degilse onu kullan.. bastonlar bizimkiler icin henuz uygun degil bence... ::)
aysegulcum mutlaka tatil icin tereddut yasayacaksin.. bizimkisi Yagiz gibi olmadigi halde dusunurdum nasil gecer diye... ama gozunu karart ve git.. bazen Caner oda degistirdigimizde bile sakinlesiyor... cocuklar da SIKILIYOR tum gun bir odada durmaya... gidin gidiiinnn... ;) bingildak icin de dr. bakip normal diyor bize herdefasinda... olcu falan hic soylemediler simdiye kadar... :dontknow: resimde de fistik gibisin kizz.... massalllahhhhhhhhhhhhhhh :nazar: :nazar:
jbduncum ohh annene verdin Ecrin`i sen tatil yapiyon... :k06:  insallah son raporunu da alir, birdaha bu stresi yasamazsin canim... :amin:
goncacim demek 1 ay sonra tatile cikiyorsunuz.. sen de baslarsin simdiden cetere tutmaya... ;D
eminecim hakikaten ne yararliymis su kefir... buralarda varmidir acep... ::)
sibelcim 5. ayiniz kutlu olsun... :hello2:
ozlemcim 8. ayiniz kutlu olsun... insallah bu ay nefes aldirir Selim sana... :amin: :amin:
seydacim TR deki arkadaslara sordugun icin ben cevap veremiyorum oto koltugu hakkinda... 8)
rana zannetmiyorum 2 yasina kadar boyle devam etsin yaaa... 1 yastan sonra duzene girer insallah... :amin:

kizlar kiyma icin yorumlara tesekkur ederim... burada eti butun alsan da cektirecek makina, sahis vb... alet edevatlar yok... :honk: seydanin dedigi gibi yapicam o zaman... :icon_thumright:

Alıntı yapılan: REMZİYE (razi) - 29 Mayıs , 2007, 23:55:54
wııışşşşşşşşşşşşş ayşşegül, sen neymişsin beeeeee  ;D  :nazar:
:toothy10: bi zamanlar öyleydim razicim :opucuk:

berilce

aysegul ben kacirdim yaaaaaaaaaaaaaa:( resim felan yok goremiyorum ne cabul sildin bi sure kalsaydi bari :caca:

ozlem bende dun farkettimaylar sonra i gireyim dedim eylul ekim sayfasi acilmis, filiz aysen felan bebek comda gordum,niye buraya yazmaktan vazgectiler halbuki burasi cok rahat, neyse ugrarlar burayada herhal...
melis iyiden iyiye emeklemeye basladi,elinden birseykrtaramiyorum,gozleri sahin gibi herseyi goruyo mubaregin...... dun ilk defa parka goturdum, kayaktan kaydik kizimla kucagimda,salincakta sallandik,pek bis evdi hava cok guzeldi bol oksijen aldirdim,ama kollarim koptu arabayo almadim yanima....

ya aysegul bengormek istiyorum resmi  :amin:
buarada resimler nasil siliniyo?

puysal

yemiyor yemiyor yemiyor... :cildir: :cildir: :cildir:

offf yaaa kafayı yiyeceğim.. ne versem 2 kaşık alıyor sonra ağzını bir kapıyor açana aşk olsun:((

Diş belirtimizde yok.. yalnızca hava değişimi bu kadar etkiler mi yaaa..

seyda

valla Aysegül yaaaaaaaaaaa.........
bende görmek istiyorum. kardesim saat mi tutuyosun cirt hemen siliyosun resimleri. Berilin ve benim istegim üzerine tekrar koy bakalim simdi :director: biz geriden takib ediyoruz malum saat farki olayi :toothy10: :ehi:

Berilcim,
benim kiz da öyle ya. tam emeklemiyo ama valla bi cit duysun firildak gibi dönüyo oldugu yerde ve hedefe odaklanip üstüne atliyo :toothy10: :ehi: son kesfi o zaten dört ayak üstünde bi ileri geri gidip pat diye karin üstü atiyo kendini avinin üstüne :toothy10: :ehi:

Pinarcim,
ben bu aksam 50 ml sütü agzini kapatarak icirdim. artik cildirmak üzereyim :cildir:

Aysegül siz ne alemdesiniz yemek mevzuunda bi gelisme varmi?