EYLÜL-EKİM-KASIM 2006 ANNE VE BEBEKLERİ

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 13:48:20

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

arkadaşlar bu üründen kullananınız var mı? varsa memnun musunuz? bebeğimi tek başıma yıkamak istiyorum artık yaz geldi. rahat uyusun. babamız çok geç geliyo  :sad1: hergün birinden yardım istemek istemiyorum

[eklenti yönetici tarafından silindi]

Almiş'inAnniş'i

emine ceylin e o şık tokaları nerden alıyorsun allah aşkına ben bulamıyorum valla öyle cicilerini  :laughing7:

seyda

Remziye,
ben olsam normal bir küvet ve file alip öyle yikardim. sanki Almis onun icin biraz kücük kafayi falan daha tutamaz öyle hafif dik falan da oturamaz. tabi benim fikrim. ben hic kullanmadim ilk basta esimle birlikte koluma yatirip yikiyodum, simdi hala filede yikaniyoruz. gerci artik file ayrildi ayrilacak, bende yakinda oturtup yikiycam sanirim.

Almiş'inAnniş'i

ama ana kucağında da hemen hemen bu pozisyonda yatıyor öyle değil mi?  :sad1:
filemiz var ama onda da tek başıma yıkayamıyorum ki. eşim gece 11 de geliyo ve almiş de o saatte uyumuş oluyo. yaz günü pişti kızım ya boynunun altı isilik oldu. sürekli kusuyo ve ben fark edip müde3hale edene kadar boynuna gidiyo onlar. yani banyo şart. bana tek başıma bu işin üstesinden gelmem için bir yol söyleyin lütfennn  :sad1:

seyda

ama Razi ana kucagina gömülüyo bebis yani gömülmese de daha yumusak ici. bu bikere sert vede tam bouna göremi bilmiyorum asagi kaymazmi :icon_scratch: neden filede yikayamiyosun filede anlamadim? yatir fileye sabunla su dök azicik bitti. cok pahali degilse al bi dene istersen :dontknow:

nagihan

Alıntı yapılan: safakrazi - 25 Mayıs , 2007, 19:29:57
ama ana kucağında da hemen hemen bu pozisyonda yatıyor öyle değil mi?  :sad1:
filemiz var ama onda da tek başıma yıkayamıyorum ki. eşim gece 11 de geliyo ve almiş de o saatte uyumuş oluyo. yaz günü pişti kızım ya boynunun altı isilik oldu. sürekli kusuyo ve ben fark edip müde3hale edene kadar boynuna gidiyo onlar. yani banyo şart. bana tek başıma bu işin üstesinden gelmem için bir yol söyleyin lütfennn  :sad1:

komşum geçenlerde söyledi. tek başına yıkamanın en pratik yolu. ikiniz birden duş alın dedi. ayaklarımın  arasına sıkıştırmamı söyledi. kendisi oğlunu hep böyle yıkamış.  :honk: istersen bir dene. bende henüz tek başına yıkayamıyorum. ya annemle yada k.annemle yıkıyoruz. yarın her ikiside gelecek. yıkasınlar bakalım  :k06:

nagihan

Alıntı yapılan: seyda - 25 Mayıs , 2007, 19:35:44
ama Razi ana kucagina gömülüyo bebis yani gömülmese de daha yumusak ici. bu bikere sert vede tam bouna göremi bilmiyorum asagi kaymazmi :icon_scratch: neden filede yikayamiyosun filede anlamadim? yatir fileye sabunla su dök azicik bitti. cok pahali degilse al bi dene istersen :dontknow:

ben pusetin içini (bel oyuntusu olan yeri) yastıkla falan doldurdum. üzerinede yumuşacık alt açma örtüsünü yaydım. nazı hep onda yatırıyorum. hem onda sallamak daha kolay oluyor. yavaş yavaş aşağılara kaymaya başladı yalnız. pusetin pozisyonunu tam yatar şekilde altına yastıklar koyarak destekliyorum. ve gündüzleri  pusette daha uzun süre uyuyor.

jbdun

e kızlar ne bu böyle yaw acaip bi boşlama seziyorum forumda :caca: nerelerdesiniz bakem :caca: :toothy10:

razi bence de sanki almiş daha küçük gibi onun için.

biz de bugün o bahsettiğim mama sandalyesini aldık, işte resimler

jbdun

işte kuzenim ve annem (1.resim)
ve  kuzenim, ecrin ve annem (2.resim)

Almiş'inAnniş'i

VAZGEÇTİM FİLEDE TEK BAŞIMA YIKAMAYI DENİCEM NE KAYBEDERİZ Kİ  :occasion5:

NAGİŞ SAKIN HA DUŞA GİRMEYE KALKIŞMA NAZ'IMLA  :director: DUŞTA SICAKLIK AYARI DEĞİŞEBİLME İHTİMALİ OLDUĞU İÇİN ÇOCUĞU YA HAŞLARSIN YADA ÜŞÜTÜRSÜN ALLAH MUHAFAZA, RİSKE GİRME  :nono:

ECRİN'İM DE ÇOK YAKIŞMIŞ MAMA SANDALYESİNE AMA SANDALYE BİRAZ BÜYÜK YA KÜÇÜK GELDİ GÖZÜME  :k06:  :nazar:

AİLE TABLONUZ TAM SÜPER OLMUŞ JBDUN ALLAH AYIRMASIN CANIM  :love3:

nagihan

ben uzun bir süre ne fileyi nede duşa naz ile girmeyi deneyebilirim canım. ben daha nazı hiç yıkama fırsatı yakalayamadım.  :( bana kalmıyo meraklıları çok

jbdun

razi yıkmama sonucunu bildir cnm :hello2:
evet kızım biraz minik kaldı mama sandalyesinde ama şimdilik :ehi: amin canım  :amin:

desree (Özlem)

Bizde bugüne kötü başladık Selim iki kere küçük ev kazası geçirdi, ben kahvaltısını hazırlarken bilgisayar masasının altına girmiş kolonları düşürmüş gürültüye koştum ağlıyor baktım bi şey yok götürdüm mutfağa yere oturttum ordan hoopp masanın altına ve kafasını çarptı hemen soğuk su tuttum baktım gözünün kenarıda kızarık orasıda kolonlardan olmuş galiba oraya da tuttum bugün başından ayrılmadım hiç yine çok huysuzdu zaten bir haftadır bi haller var iki gündür ateşleniyor kulaklarını çok kaşıyor uyurken çok rahatsız çok zor uyuyor gece de zırt pırt kalkıp ağlıyor iştahı azaldı yemek yedirmek zulüm olmaya başladı yarın dr a götüreceğim bakalım derdi ne? yani bugün Selim Bey çok huysuz bende onun yüzünden moral sıfır gezdim durdum haftaya annemdeyim sınavlara çalışmak için, biraz kafa dinlerim artık hepinizi öpüyorum zira bu moral bozukluğuyla daha fazla yazamıyorum kusura bakmayın

Allahım;değiştirebileceklerim için güç,değiştiremeyeceklerim için sabır, her ikisi arasındaki farkı anlamam için akıl ver

meltemk

Anlasilan isler yogun kimseler foruma ugramiyor. Ya da artik bebislerle ilgili sorunlar azaliyor, aman ne guzel..

ben iste cok yogunum. Ve onumuzdeki 2 haftada boyle olacak. Sonra insallah TR.

Belemir iyi ama aksam mamasini zor yiyiyor biraz. Ben de oyle burnundan sokmayi sevmiyorum. Neyse gecer herhalde. H

Hic kendimi hamile gibi hissetmiyorum valla. Gerci gobegim simdiden 4-5 aylik gibi. Istekilere hala soylemedim. 12 hafta olmasini istiyorum soylemek icin. Ay bu gobegim ne olacak benim hic bilmiyorum.

Neyse ben kactim. Bugun cook yoruldum dinlenip uyuyayim biraz..

aslı

Özlemcim geçmiş olsun. Selim diş çıkarıyor olabilir. Defnede diş çıkarırken acayip kullağıyla oynuyordu hatta kıpkırmızı oluyordu kulağı .

Eminecim hasan bey şöyle der gülerek çok popülerim aslı  :k06:

jbduncum ecrin mama sandalyesini güle güle kullansın bu arada geç oldu ama gözün aydın. Keyfini çıkar annenin yanında olmasının.