EYLÜL-EKİM-KASIM 2006 ANNE VE BEBEKLERİ

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 13:48:20

« önceki - sonraki »

aslı

günaydınlar....

:occasion14:  Bizde 7 aylık  olduk :occasion14:  

Bizde hasta olduğumuz için galiba 12 günde sadece 25 gr. almışız  :sad1: . Bakalım haziranın ilk haftasına kadar ne kadar kilo alacağız.

Yazılanları okuyamadım sadece son mesajlara şöyle bir bakabildim...

Ayşegülcüm geçmiş olsun. Herşey yoluna girecek annesi. güçlü ol sen güçlü olursan yağızda güçlü olur annesi.  

Esracım azraya maşallah. 6.ayda bütün tahlilller güzel çıkar hayırlısıyla.

Goncacım sana iyi tatiller. eylül'e de maşallah  :nazar: . 8.ayı kutlu olsun fıstığın. Eylülü öp benim için.

Gözdecim cicileri giydirip fotoları çektik ama daha bilgisayara aktaramadım  :suclu: . Bu hafta biraz yoğundum. Yarın bu işi halledeceğim  :icon_thumright:

şerife Berat

18 Mayıs , 2007, 10:49:35 #6151 Son düzenlenme: 18 Mayıs , 2007, 15:04:51 Emine
 :director: goncacım ii tatiller işlerini toparlarken acele etme ben ne zaman ecele ile iş yapsam hata yaparım o yüzden dikkat et tatilin zehir olmasın canım

kızlar süüüper bi fıkra okuyun ve eglenın

Bir bacagi tahta olan ve kafasi kel olan bir adam  maskeli bir baloya
gitmek ister ve bir organizasyon sirketine telefon  eder.
Bana ozurlerimi kapatacak bir kostum yollayin der..
Ertesi gun gelen kutunun icinde bir adet korsan  elbisesi sapkasi ve goz kapatma bandi vardir.
IlisIkte  bir de not vardir. Bu elbise ile korsan olursunuz, Sapka ile  keliniz  gozukmez,  korsanlarda tahta bacak
olur zaten kimse ozurlu oldugunuzu  anlamaz.)
Adam telefon acar sirkete...
Ben le dalga mi geciyorsunuz baska elbise gonderin...
Gelen ikinci kutuda bir adet rahip elbisesi ve sapkasi
vardir.
iliskteki  notta;  Bu uzun rahip elbisesi tahta bacaginizi kapatir,  sapkasi da
kelinizi der.)   
Adam telefona sarilir..   
-Siz benimle ...... mi geciyorsunuz manyakmisiniz  der baska bir  seyyy gonderin..   
Ve bir kutu daha  gelir ertesi gun...
Adam kutuyu acar ve sadece bir kavanoz ELMA RECELI  gorur.   
IlisIkteki notu okur...   
(Bu elma recelini  kel kafaniza surun, Tahta  bacaginizi .......... sokun.Boylece maskeli baloya
ELMA SEKERI olarak  gidersinizlor=red]kızlar süper bi fikra okuyun ve eğlenin [/color]

jbdun

aslı 7.ayı hayırlı uğurlu olsun defneciğimin :hello2: inşallah haziranın ilk haftasına kadar kilo alımı daha iyi olur canım,
şerife ben çoktan geldim de attım bile mesajımı :k06: sen geç kaldın  :tongue3:

esra_yesiloz

HAYIRLI OLSUN CANIM BEBİŞİNİZ BÜYÜYO DESENE  MAAŞALLAH :nazar: BU ARADA FIKRA SÜPERR :toothy10:

Filiz

Günaydın

İyilik valla kızlar ne olsun Emre ile hep uğraş dur zaman nasıl geçiyor anlamıyorum..

Yağız mı hasta? Nesi var?

Jbdun cum iyiyim hayatım zaten 2 gün falan annemdeydim Emine gibi benimde 15 gün sonra sınavım var ama hala kitap açmış değilim üff sıcaklarda da ders çalışılmaz ki..

Gonca Eylüşün 7.ayı kutlu olsun canım sen izine mi çıkıyorsun ohhhh ne güzel valla bol bol hasret giderirsiniz öptüm ikinizide  :opucuk:

Bu arada size biraz foto yollayayım :))

meltemk

Serife calismaya calisiyorum valla. Saat 4de kalktim oturdum iste bilgisayarin basina. Bugun umudum olmayan bir sinavim var. Yarin esas calistigim. Uff bir bitse su sinavlar gecici bile olsa ustumden bir yuk kalkacak valla.

Kuzum gayet iyiymis. Dun ilk kez banyosunu yaptirdilar. Sonra uyumus guzelce. Dun aradim. benim ona hep soyledigim bir sarkisi var. Kayinvalidem telefonu tuttu kulagina onu soyledim. Normalde telefonu alip yalamaya calisir ama dun gozunu sabitleyip dinlemis.

Zaten onu aramak icin bu kadar erken kalkiyorum. Neyse sagolsun evdekiler icimi rahat ettiriyorlar.

Ben doneyim sinavlara.

esra(azra)

goncacım eylüşümün 8.ayı kutlu olsun  :nazar: :flowers:
Ayşegüllll çok geçmiiş olsun canım üzülme desemde boş biliyorum en küçücük şeyler bile ne kadar endişelendiriyor bizi ama Allah yardımcınız olacaktır canım yağızıma Allahtan acil şifalar diliyorum  :amin:

bütün gece uykusuz geçti kızlar azranın ateşi 38.5dan aşağıya hiç düşmedi 4saatte calpol vermiş olmama rağmen ağrısıda vardı ne kendi uyudu ne beni uyuttu akşamda babamızla tartıştık azra çok huysuz olduğu için yemek hazırlayamadım neymiş bütün gün oturuyormuşum bende sinirlendim azrayı başına bıraktım azrada 5dk durmadı tabi bırak yemek yemeyi tuvalete bile gidemedi anladı sabah neler olduğunu gönlümü almaya çalışsada başaramadı çok kırılıyorum erkeklerin böle sanki çocuk büyütmek kolaymış gibi bütün gün yattığımızı düşünmelerine..  :-\ bu ggün dünya kadar işim var şu yaz temizliğini bi bitiremmedim azrayla biraz zor oluyo tabi neyse sonuç itibari ile azranın bu sabah ateşi düştü huysuzlukta yok artık gülücükler dağıtıyo kuzum  :aferin:

Filiz

işte biz :hieyt:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

Filiz

pardon yanlışlıkla 2 er adet olmuş da nasıl oldu anlamadım neyseeeee  :honk:

jbdun

esracım aşı olmuştu ondan çıkmıştır ateşi dimi?neyse geçmiş ya  :-*
neyse ki eşim öyle yemek olmadığında laf etmez  :love9: ,yiyecek bişeyler buluruz dolaptan, önemli olan karın doyurmak değil mi :caca: bak eşin de anlamış neler çektiğini  de sana hak vermiş :D

filiz maaşallah yaneeee, hem emre beye hem de anasına  :nazar: :nazar:
sen hiç doğurmamış gibisin yaw, nasıl başardın bakem bunu :caca: :k06:

biz de bugün misafirliğe gidiyos  :-\

şerife Berat

cok guzel çıkmışşınız fılız  :nazar: amrenin önündeki yürüteçten hiç görmemiştim güzel bişi işe yarıyor mu?

Filiz

filiz maaşallah yaneeee, hem emre beye hem de anasına  :nazar: :nazar:
sen hiç doğurmamış gibisin yaw, nasıl başardın bakem bunu :caca: :k06:

biz de bugün misafirliğe gidiyos  :-\

[/quote]

Sağol jbdun cum valla özel birşey yapmadım inan kendiliğinden koşuşturmadan kilolar gitti

Sizede iyi gezmelerrrrr bende ders çalışacağım :)) ne güzel dimi öf öff

Filiz

Alıntı yapılan: şerife Berat - 18 Mayıs , 2007, 13:01:52
cok guzel çıkmışşınız fılız  :nazar: amrenin önündeki yürüteçten hiç görmemiştim güzel bişi işe yarıyor mu?

Teşekkkürler Şerif

jbdun

yaw ben de koşuştursaydım keşke :suclu: :BangHead: :k06:
sağol canım, pek gitmek istemiyorum ama neyyyyysssseeee :k06:

Filiz

Şerife cim pc sapıtıyor gene :)) teşekkür ederim hayatım..

Bu oyuncağı amcası aldı emreye tekerlekleri falan var valla yere emre yi oturtuyorum önüne koyuyorum onunla oynuyor ayrıca ona tutunarak belli bir süre ayaktada duruyor yürümesinide yardımcı olucak gibime geliyorum önnde oyuncakları var ve o oyuncakların hepsinde ayrı bir melodi var çok seviyoruz biz oyuncağımızı :) bak sana ön kısmınında bir fotosunu yollayayım :)

[eklenti yönetici tarafından silindi]