EYLÜL-EKİM-KASIM 2006 ANNE VE BEBEKLERİ

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 13:48:20

« önceki - sonraki »

ponçik

C
Alıntı yapılan: ayşegül - 17 Mayıs , 2007, 14:33:44
kızlar randevu aldık,5te yağızımın batın ultrasonu çekilecek, nolur dua edin. böbreklerden sızıntı olup olmadığına bakılcak.
canım içini ferah tut bak göreceksin sonuçlarda kötü birşey çıkmayacak
inşallah hayırlısıyla güzel haberlerle döneceksin

şerife Berat

aysegülcüm goncanın da dedıgı gıbı içini ferah tut inş.sonuçlarınız temiz çıkar midede kaçak varmı diye bakılıyorda böbreği hiç duymamaıştım .
gonca canım ya sen bana özelden bi msj yollamıştın tıker nasıl yapılır dıye en son ımza kısmına bişi kopyalanıyordu ama ben oraya kadar gelıyorum imza kısmını bulamıyorum yardımcı olurmusun?

esra_yesiloz

dualarım sizinle sıkma canını g10canında dediği gibi güzel haberlerle dönmeni nasip etsin allah  :amin:

ponçik

Alıntı yapılan: şerife Berat - 17 Mayıs , 2007, 14:42:46
aysegülcüm goncanın da dedıgı gıbı içini ferah tut inş.sonuçlarınız temiz çıkar midede kaçak varmı diye bakılıyorda böbreği hiç duymamaıştım .
gonca canım ya sen bana özelden bi msj yollamıştın tıker nasıl yapılır dıye en son ımza kısmına bişi kopyalanıyordu ama ben oraya kadar gelıyorum imza kısmını bulamıyorum yardımcı olurmusun?
imza kısmı forumda profil bilgilerinde
oraya gelip imzanın içine kopyalayıp okeyliyorsun  :icon_thumright:

şerife Berat

teşekkür ederim canım bakalım olmuş mu?

şerife Berat

ya olmuyor yiycem kafayı görn duyan herkes geri zekalı sanacak emaıl imza yazyor ingilizce olarak oraya kopyalıyorum sonra edit tiker var onu enterlıyorum olmuyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :cildir: :(

ponçik

Alıntı yapılan: şerife Berat - 17 Mayıs , 2007, 15:12:56
ya olmuyor yiycem kafayı görn duyan herkes geri zekalı sanacak emaıl imza yazyor ingilizce olarak oraya kopyalıyorum sonra edit tiker var onu enterlıyorum olmuyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :cildir: :(

:caca:  sakin ol
:director: özeline bak şerife

jbdun

banyo yaptık, yoğurdumuzu yedik geldik  :k06:

ayşegül hayırlı haberlerle dönersin inşallah,
küpe konusunda da haklısın gonca :icon_thumright: eylülü bekliyorum anneme açıcam konuyu zaten :k06:

Emine

17 Mayıs , 2007, 16:33:17 #6128 Son düzenlenme: 17 Mayıs , 2007, 16:39:24 Emine
Zehracım çorbayı başta beğenmemesi normal denemeye devam et sen ara ara.Doktor başta zorlayabilirsin biraz ama inatlaşmadan demişti bir de Ayşegül ve Gonca koy demişler ama doktor bize sebze çorbası ve diğer öğünlerine muhallebi hariç devam maması karıştırma kesinlikle dedi.Sebze yemeyi öğrenecek dedi.Ceylin şimdi bayıla bayıla yiyor.
Gulhiz dişleriniz hayırlı olsun.  ;D İnşallah böyle inci gibi olur hepsi  :D
Pınarcım güle güle oturun kolay gelsin sana.Bence bütün bu olanlar babaannesinin gözlerinin iyi görmemesinden kaynaklanıyordur sümüklerinin akması kuruması kirliliği ve yumurta kabuğu olayı.Bilerek değildir.Kendi torunu sonuçta bakıcı daha riskli bir olay tamamen yabancı.Ayrıca dışarda olmaları da çok güzel.Ceylini haftada bir çıkarabiliyorum ben dışarı birkaç saatliğine uzaylı görmüş gibi bakıyor insanlara.Sosyal bir çocuk olur Nehir takma kafana canımcım  :-* Çok kirlendiğinden bahsetmişsin havalar ısındı artık Ceylini hergün yıkıyorum ben hatta küvete su doldurup ördeklerini koyuyorum içine oynuyor.Sende akşamları gelince yıkayıverirsin pamuk gibi olur.Kardeşinle de Allah kavuştursun .
Ayşegülcüm dualarım seninle inşallah birşey çıkmaz  :amin:
Gözdecim Maşallah Hiraya o bir tutam mini süpürge saçlarını kokluyorum ve yorgun hatunun yanaklarından öpüyorum kocaman  :D  :opucuk:
Goncam Eylülün diğer dişi de hayırlı olsun nice inci dişlere inşallah  :laughing7:
Şerifecim senin adına üzüldüm ama daha da geç çıkabilirdin buna şükür.Ticker olayını da sana birkaç defa anlattım forumda detaylı açıklandığı da bölüm var ama başka türlü artık nasıl anlatılabilir bilmiyorum canımcım  :dontknow:
Gülaycım Canere geçmez inşallah ve de sana tabi babanıza da geçmiş olsun
Özlemcim benimki de kulaklarını çekiştiriyor hatta tırnakları uzamış ben kesemeden kulaklarını kanatmıştı bir defasında bir aydır böyle kulaklarının üst tarafındaki saçlarını çekiştiriyor bir de, doktora gidince soracağım.
Anitacım bence Kayra isilik olmış olabilir.Fazla giydirdiğinden şüphe ediyordun, yatarken ben sadece kolsuz body ile yatırıyorum Ceylini artık ya da altta sadece bezi üstte atletle ..Gece giydirip bir de üstünü örtüyorsan isilik olmuş olabilir.
Jbdun ben de kayınvaliden gibi kulak deldirmeye çok hevesliyim  :D Tolga tutuyor beni de.Kendi kararını kendisi versin isterse büyüyünce deldirir diyor.Benim küçük kardeşim 15 yaşında küçükken kulaklarını deldirmedik annem hep büyüyünce dedi.İçinde kaldı çocuğun şimdi kulağı elek gibi delik deşik küpelerden kulağı ara ki bulasın  :ehi: Ben 2 yaş civarı deldiririm diye düşünüyorum .Babasını ikna edebilirsem  ;)
Meltem sayılı gün çabuk geçer demişler.Allah Belemirle daha uzun süre ayırmasın inşallah.Allahtan kardeşi yanında  :D Sınavlarında başarılar diliyorum canım inşallah istediğin sonuçları elde edersin.Allah yardımcın olsun  :amin:

Bende şu günlerde sık giremeyebilirim.Hala iyileşemedim boğazım çok kötü ve halsizim.Daha yeni bitmişti antibiyotik iyileştim derken tekrar hasta oldum.İlaç almıyorum antibiyotiğe karşı etkisiz kalmasın artık vücudum diye.Ceylini zaptedemiyorum artık Selim gibi oldu yani kucakta durmaz yerde durmaz.Kıpır kıpır.Anca boy aynasının önüne oturtuyorum kendi kendisiyle oyalanıyor bir süre.Ya da ellerinden tutup ayakta gezdirecem ya da küvette su ile oynayacak.Allahtan durduğu birkaç yöntem var ama çok yoruldum artık.15 gün sonra sınavım da var ders çalışmam lazım daha, iyileşip çalışmaya başlasam iyi olacak ama bakalım.

ponçik

Alıntı yapılan: jbdun - 17 Mayıs , 2007, 16:05:23
banyo yaptık, yoğurdumuzu yedik geldik  :k06:

ayşegül hayırlı haberlerle dönersin inşallah,
küpe konusunda da haklısın gonca :icon_thumright: eylülü bekliyorum anneme açıcam konuyu zaten :k06:

oooh mis kokulu melek uyur da şimdi mışıl mışıl
eylülü derken benim kızımı beklemiyosun heralde dimi jbdun Eylül ayını bekliyorsun  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:

Alıntı yapılan: Emine - 17 Mayıs , 2007, 16:33:17
Zehracım çorbayı başta beğenmemesi normal denemeye devam et sen ara ara.Doktor başta zorlayabilirsin biraz ama inatlaşmadan demişti bir de Ayşegül ve Gonca koy demişler ama doktor bize sebze çorbası ve diğer öğünlerine muhallebi hariç devam maması karıştırma kesinlikle dedi.Sebze yemeyi öğrenecek dedi.Ceylin şimdi bayıla bayıla yiyor.

ben ne zaman koy demişim yaw  :icon_scratch: hiç hatırlamıyorum  :laughing7:
ama biz de sadece kahvaltısına devam maması koyuyoruz  ;D

ponçik

kızlaaaaaaar ben yarın 1 haftalık izne çıkıyorum
28 mayısa kadar yokum  :hieyt: kızımla 7 gün 24 saat yalnızız
kayınvalidemi senelik izne çıkarıyorum  :ehi:

Emine

Gözde diyeceğime Gonca yazmışım yaw kusura bakma kafa kalmadı artık idare et  :)

İyi tatiller ana kız bol bol eğlenin  :love3:

ponçik

Alıntı yapılan: Emine - 17 Mayıs , 2007, 16:41:30
Gözde diyeceğime Gonca yazmışım yaw kusura bakma kafa kalmadı artık idare et  :)

İyi tatiller ana kız bol bol eğlenin  :love3:

:ehi:  :ehi: dogrudur Emine bu minişler insanda kafa bırakmıyorlar

hadi ben kaçtım görüşürüz yarın inşallah

jbdun

emine geçmiş olsun canım,inşallah daha fazla uzamaz iyileşmen de dersine çalışmaya başlayabilirsin,ceyline de maaşallah o kadar hareketlendi mi hanım :k06: :nazar: demek kardeşin o kadar çok deldirdi ha :ehi: ben ecrinin ne zaman aklı erer de isterse o zaman deldirmeyi düşünüyorum :D  sen de inşallah babanızı ikna edebilirsin de 2yaşında deldirirsin canım ;)

gonca yazarken de düşünmedim değil ha,dedim acaba parantez için de yazsam mı (eylül ayı diye) sonra da yazmamışım meğersem :toothy10:  ama senin kızını da beklerim yaneee, buyrun geliniz ;D :opucuk: evet ecrin de uyuyo mismis :love7: ve de iyi tatiller şimdiden sana, kızoşunla birlikte güzelcene hasret giderirsin inşallah canım :amin:

jbdun

ESRA NERDESİNİZ?
İYİSİNİZ İNŞALLAH,UZUN ZAMANDIR HABER YOK SİZDEN :dontknow: