EYLÜL-EKİM-KASIM 2006 ANNE VE BEBEKLERİ

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 13:48:20

« önceki - sonraki »

jbdun

ayşegül yağıza geçmiş olsun, bebekken sünnet ettirmenin daha iyi olduğun uduymuştum hatta nette de okudum ama neden  daha iyi olduğunu hatırlamıyorum ama en önemlisi acı fazla olmuyomuş, hem daha sonra da düğününü yaparsınız. Benim biçok arkadaşım erkek bebekleri 1yaşına gelmeden sünnet ettirdiler. Yine de yağızcım için herşeyin hayırlısı olsun :-*
evet annemler ptesi burdalar inşallah, izmirden karşılamaya gidicez :hieyt: tşk ederim canım, yoğurt yerken ecrin de öyle yapıyodu ama her yaptığımda yoğurt ve süt markalarını değiştirdim ve son yaptığım (ikisi de pınar) çok tatlı oldu :hungry:
zehracım genelde ensesi akşamları tutuyo,sıcak bastırınca.Annemler ptesi gelcekler canım :occasion14:
başınız sağolsun canım.Ravzacım ayaklarını çekiyosa gazı mı var ki acaba :icon_scratch: nasıl rahat uyudu mu küçük hanım dün gece?
artık büyüdüler ya tek başlarına kalmak istemiyolar,ilgi istiyolar :love9: mama sandalyeniz de şimdiden hayırlı olsun ;)
sana da geçmiş olsun,ben de lansinoh kullanmıştım
eminecim geçmiş olsun canım, inşallah ceylincim de hasta olmas. Amin ikonu için de tşkler, süpersin :icon_thumright:
şeydacım melis alaraya da maaşallah,demek kendi kendine uyumaya başladı zilli :hello2: :nazar: ben sana bu hafta haber veriyim tanıdıkların doktorlarını sorup da ;) ecrin de dün 1,5çay bardağı yoğurt yedi (150ml yapıyo galiba) , meyveyi de sadece muz oldu mu 100ml yiyo, muz-elma oldu mu pek yemiyo, sebzeye ay sonunda geçicez :laughing7:
fatmacım tşk ederim canım,doktorda işler yolunda gider inşallah bugün :-*

ben çamaşır-ütü-ecrin üçlüsüne başlıyım :toothy10: görüşürük  :wave:

şerife Berat

selamlar kızlaaaaaaaaaar
özlemişim forumu teker teker okudum sayfadakı yazılanları ama o kadar çok yazmışsınız ki hiçbirisi de aklımda kalmadı  :BangHead:

zaracım hayırdır bırısını mı kaybettin? :icon_pale:
eminecim geçmiş olsun güzelim bizde antalyadaydık hafta sonunda berat da çok terlıyor bezın bırını sokup bırını cıkardık yolda e malum ruzgar carpacak dıye camları pek fazla açamadık,küçük bey ve küçük hanımlarla yolculuk baya zor olacakmış :honk:
jbdun berat dada var ensesınde kızarıklık ama dogumdan degıl ensesının uzerıne cok yatınca cıkıyor,bi süre sonra geçiyor.bu arada aferın ecrın kızıma yogurdunu afıyetle yemış ellerıne saglık annesı,utude ve çamaşırda kolaylıklar dılerım
ne güzel herkes anneer gününde esinden hedıye almış ağlamak istiyorum artıkkkkkkkkkkkkk :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

nagihan

eylül-ekim-kasım 2006 anneleri günaydın  :icon_sunny:

ponçik

Alıntı yapılan: nagihan82 - 15 Mayıs , 2007, 09:42:25
eylül-ekim-kasım 2006 anneleri günaydın  :icon_sunny:

günaydın taze anne Naz kuzusu uyuyor galiba  ;D

günaydınlar herkeseeeeeeeeeeee  :hello2:
yine güzel bir gün , yaz iyice geldiiiii  :sunny: ama ne kadarda olsa sabahları serin yaaaa
biz dün akşam kızımla beraber anneannesinde kaldık babamız iş seyahatinde olduğu için .....
bugün deEylüşüme anneannesi bakacak  :hello2:

işlerim birikti bugun onları toparlıyım erken biterse dönerim tekrar buraya  :opucuk:

nagihan

kolay gelsin hayatım sana
evet tontişim uyuyo. bende cumartesi günü mevlüt yapıcam temizlik yapıyorum.
bir gireyim bakayım dedim forumda bensiz neler olup bitiyor

Tebessüm :)

günaydın kızlar,zehra, şeyda,fatma,emine,jbdun teşekkür ederiz geçmiş olsun dilekleriniz için.

zehracım başınız sağolsun. lokositi sormuşsun, kendileri kandaki beyaz hücreler oluyor, idrarda 5 birimden fazla çıkması vücutta, iltihap, enfaksiyon, mikrobik rahatsızlık olması anlamına geliyor.

jbdun

tşk ederim şerifecim,
sana da günaydın nagihancım  :hello: şimdiden allah kabul etsin canım :amin:
goncacım ne güzel annenle hasret gidermişşsiniz :love3:

şerife Berat

neler yapıyorsun jbdun forumda senınle benden başka kımsecıkler yok
ecrın hanım nasıllar ? sabah beratı koltugun uzerınden dusurdum içim acıdı  :crybaby2: anneme de bişi diyemedim kızar diye dikkatli olman gerekyor diye
of ya gözlerimi açamıyorum uykusuzluktan içimdede bi saıkıntı var ALLAH hayır getırsın bıtırdınmı utunu camasırını bende dun perdelerımı yıkamaya basladım bırer bırer

ya acaba beratın odasını degıstırsem gece uyandıgında sesını duyabılırmıyım yatak odasına uzaklıgı 5 mt kadar 

sibell&gökhan

şerife düşüş şekli nasıldı beratın umarım kötü bişey yoktur.
ama berata annen bakıyo söylemen lazımdı allah korusun tedbirli olsun.

Zara82

Tünaydin herkese....suan Ravza kucagimda bi selam verelim dedik....o benden önce yazmak istiyooo yavvv... :k06:

Jbdun canim....sorunu cevaplayamayacagim icin birsey yazmadim....yoksa yazmammi ??? BAssagligi icinde saol....Annengilin gelmesine cook az kalmis ..ayyy ne güzel sen simdi gün sayiyorsundur...
Benim kizda dün yine bayagi bi mizmizlandi agladi filan ama gece 1:30 da uykuya daldi....sanirim dis cikaracak ondan böyle yapiyor...yoksa hicbir derdi yok sipanin...ütü benimde var yaaaa  :sad1: sana kolay gelsin..

nagihan hosgeldin canim....sanada temizlikte kolay gelsin...Naz bebegin gidisindan öpüyorum..

Aysegül, Yagiz nasil bugün?

Serufe Berat düsmüs...gecmis olsun...umarim kötü bi durum yoktur....

Emine

Şerife geçmiş olsun Ceylinde tutunup kendisi koltuk kenarına kalkıyor eli kaydı popo üstü düştü sonra kendini bir saldı hooop geriye tahtaya çarptı kafası yine.Heryer minder boş bir alan kalmış kafasını vuracak bir tahta buluyor illaki.O kadar yükseklerden düştü hiç bu kadar ağlamamıştı.Off offffffff.
Jbdun bizde var soğuk buhar makinası ama şu an açmıyorum sadece soba çalışırken havayı kuruttuğu için kullanıyordum.Diğer odalar sıcak birden odasına alınca soğuk buharda hasta olur mu diye şüphe ediyorum doktora gidince soracağım haftaya sana da bilgi veririm.
Nagihan kolay gelsin canımcım
Gonca sana da iyi çalışmalar

zehracım yağız aynı yağız işte, huysuz mızmız. ravza da atak haftasında olmasın? biz atak haftasındaymışız da. hem diş, hem atak, hem enfeksiyon :cildir: huysuz ravzamı öpüyorum :opucuk:

biz oğlumla ikimiz diş çıkarıyoruz. :( ben 7 senedir uğraşıyorum 20 liklerle. çok ağrıyooo. :(

emine ceyline geçmiş olsun. :sad1:

Zara82

hmmmm bu atak haftalari nerde yaziyordu....??? ben bi bakayim....ooffff cok kötü bi durum yaa...böyle mizmiz...ayyy yanimda kal istiyor hep...simdi zor uyuttum ilk defada yüzüstü yatirdim.....ayyy tuvalete bile gidemedim yaa...

7 senedirmi??? Offff....Allahtan benimkiler cikmadan hepsi alindi....

EMine, Ceyline gecmis olsun....ya ben artik iyice korkmaya basladim...

evet zehracım tam 7 senedir arada ce-e diyip beni mahvediyo, özellikle de ruhen ve bedenen çökmüş olduğum zamalarda inadına üstelik...

jbdun

kızlar selam,
çoookkk yoruldum 2makine çamaşır astım,2makine ütü yaptım, 1makine asılı, kuruyunca onları da ütülüycem sonra da bu haftalık o kadar :cildir: ecrin de sağolsun sabahtan beri yarım saat bile uyumadı toplamda, ama sağolsun park yatağında takılıyo :love9:

emine ceyline, şerife berata çok geçmiş olsun Daha iyilerdir inşallah :sad1:
ayşegül sana da geçmiş olsun dişinden dolayı :honk:
şerife uykunun hafifliğine bağlı, bence duyarsın beratım sesini :icon_thumright:
zehra sayıyorum valla :) :hieyt:
eminecim bizim de ptesi aşlarımız var, o zaman ben de dra sorayım ama ondan önce bilsem daha iyi olcak çünkü teyzemin kızına siperiş vercem, hediye olarak onu da getirsin bari :suclu: