EYLÜL-EKİM-KASIM 2006 ANNE VE BEBEKLERİ

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 13:48:20

« önceki - sonraki »

jbdun

cevaplar için tşkler kızlar :flowers: 7.ayımıza girdik artık bebeklikten çıktığını düşünerek yıkadıydım zaten bişey olmaz sanıyoorum :k06: özlem bilmiyorum ki canım deniycez artık 1kere bi de bolbol suya gircek zaten bebişler hatta çıkamayacaklar bence bu sıcaklarda bugün haberlerde söyledi; bu yaz sıcaklar kadar en son 400yıl önce olmuş :sad1: Allah sonumuzu hayır etsin...
aferin yağıza annesi ne güzel uslu durmuş oğluş :aferin: :nazar:
ayşen dişiniz hayırlı olsun,resimler de birbirinden güzzel,maaşallah tunaya :nazar:

biz de 3ten sonra misafirliğe gidiyosss,neden 3ten sonra çünküüü ecrin hanım yoğurdunu yiycek  :laughing7:   :love9:

aslı

Sayfalar ilerlemiş sadece 2-3 sayfa geriye gidebildim. Umarım kaçırdığım önemli birşey yoktur  :)

Eminecim mama sandalyesinin önünü açabiliyorsun biz çekiştirirken yerinden oynadı galiba bizimkide yerinde durmuyor açılmış. Annem de hemen döneceğim diye emniyet kemerini bağlamamış .

Adaşım teşekkür ederiz. İyiyiz Allah'a şükür.

Ecrinin ve yağızın 6.ayı kutlu olsun.

Semacım hoşgeldin.

Gözdecim eminim ki defne hira'nın hediyesini çok ama çok beğenecek  :flowers:

aslı

jbduncum bence birşey olmaz. Ben zaten hiç sabun tozu kullanmamıştım  :suclu: . Omo baby'le yıkadım ilk günden bu yana Defne'nin çamaşırlarını.

jbdun

önemli bişey yok hatırladığım kadarıyla aslıcım ;)
tşk ederim canım kutlama için, ben de bişey olacağını sanmıyorum :suclu: defneciğimi çok çok öp annesi yerimee :-*

aslı

Aklım sizde kalıyor bakamadığım zaman.  Herkes iyi mi, tatlı melekler neler yaptı acaba diye merak ediyor insan.  :love9:

Öperim jbdun teyzesi. Sende benim için öp,ısır ve ye ecrini annesi . Giderek daha tatlı oluyorlar bunlar.

jbdun

gerçekten merak ediyor insan aslıcım, tamam dediklerini teker teker yaparım ama önce uyanmasını beklemem lasım ;D kesinlikle büyüdükçe daha tatlı oluyolar :love3: :love9:

jbdun

ZEHRAAAAAA NERDESİN CANIM YAAAAAA :director:

MERAK EDİYORUUUUZZZZZZZZZZ  :honk:

ponçik

10 Mayıs , 2007, 13:47:52 #5812 Son düzenlenme: 10 Mayıs , 2007, 13:50:39 g10ca
KIZLAR
BEN GELDİM
sabah göz doktorumuza gittik , 1 yaşına kadar gözünde akma ve çapak normalmiş, göz damlası verdi 1 yaşına kadar maalesef hergün 4 kez kullanacağız , hafif kayma vardı gözümüzde onunda normal olduğunu ve hiçbir şekilde sorun etmememiz gerektiğiniz söyledi içimiz çok rahatladı tabiki
ama kızımın kayma olayında görme ile ilgili bi sorun varmı diye (gözlük takanlar bilir ) 30 dk içinde 10 dk arayla damla damlattılar ve gözbebeklerini büyüttüler , hâlâ bulanık gördüğü için ağlıyor evde yavrum  :(
neyseki herşey normal ve içimiz çok rahat etti  :love9: ALLAHIMA ŞÜKÜRLER OLSUN
   :love9:

BUGÜN BİZİM EVLİLİK YILDÖNÜMÜMÜZ  :wav:

:flowers: 4 .YILIMIZI DOLDURUYORUZ :flowers:

ALLAHIM NİCE SAĞLIKLI GÜZEL GÜNLER GÖSTERSİN ÇOLUĞUMUZLA ÇOCUĞUMUZLA İNŞALLAH
:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

aslı

Goncacım birşey çıkmamasına sevindim. Kıyamam ben onun gözyazşlarına.

Evlilik yıldönümüzün kutlu olsun   :occasion16:  . eşinle çocuğunla (çocuklarınla) nice güzel günlere yıllara

şerife Berat

gocacım çok sevindim bebişinin gözünde bişey çıkmayışına.evlilk yıldönümünüzde kutlu olsun
akşama ne sürpriz hazırlayacak bakalım eşin?
sat bebişini babannesine tak koluna eşini gönlünce gez dolaş

Tebessüm :)

kutlarım goncacım,  :flowers: daha nice seneler dilerim sevdiklerinle :opucuk: eylülün iyi olmasına da sevindim, ama kıyamam ağlamasına :-*

bizim evlenme yıldönümümüz de cumartesi günü, 3 senemiz biticek. :love3:

ponçik

10 Mayıs , 2007, 14:14:55 #5816 Son düzenlenme: 10 Mayıs , 2007, 14:19:22 g10ca
Alıntı yapılan: aslı - 10 Mayıs , 2007, 14:00:28
Goncacım birşey çıkmamasına sevindim. Kıyamam ben onun gözyazşlarına.

Evlilik yıldönümüzün kutlu olsun   :occasion16:  . eşinle çocuğunla (çocuklarınla) nice güzel günlere yıllara

Alıntı yapılan: şerife Berat - 10 Mayıs , 2007, 14:02:32
gocacım çok sevindim bebişinin gözünde bişey çıkmayışına.evlilk yıldönümünüzde kutlu olsun
akşama ne sürpriz hazırlayacak bakalım eşin?
sat bebişini babannesine tak koluna eşini gönlünce gez dolaş

Teşekkürler şeker anneler  :k06:
benimde planım o
akşam babannesiyle kalsın Eylüşüm bizde şöyle bir Çengelköy sahile doğru uzanalım bakalım
genelde sürpriz kısmıyla ben uğraşıyorum Şerife  :laughing7: gidilecek yer yenilecek yemek vs.vs...
öğle tatilinde gidip saçlarıma fön çektirdim , bide makyaj oooh fıstık gibi oldum    :hieyt:  ;D

Alıntı yapılan: ayşegül - 10 Mayıs , 2007, 14:04:29
kutlarım goncacım,  :flowers: daha nice seneler dilerim sevdiklerinle :opucuk: eylülün iyi olmasına da sevindim, ama kıyamam ağlamasına :-*

bizim evlenme yıldönümümüz de cumartesi günü, 3 senemiz biticek. :love3:

Ayşegül benim bi arkadaşımın ablası anneler gününden 1 gün önce evlenmişti ona çok üzülmüştüm aynı şey benimde başıma geldi anneler gününden 1 gün önce evlendim ... sizin yıldönmünüzde şimdiden kutlu olsun  :opucuk:

jbdun

gonca evlilik yıldönümünüz kutlu olsun,nice yıllara sevdiklerinle...  :flowers:
sen diyince aklıma geldi, bizim de nişan yıldönümü  ;D
eylülün gözünde bi problem olmamasına sevindim, geçici bulanıklık dışında :opucuk: çok fazla ağlamaz inşallah miniş

ponçik

Alıntı yapılan: jbdun - 10 Mayıs , 2007, 14:18:30
sen diyince aklıma geldi, bizim de nişan yıldönümü  ;D
Allah iyliğini versin emi  :toothy10: kutlu olsun bakalım nişan yıldönümünüz

işte 4 yıllık evliliğimizin en güzel HEDİYESİ   :nazar:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

aslio

Goncacım evlilik yıldönümüz kutlu olsun.... :hello2: :hello2: :flowers:Doktor kontrolünüzde birşey çıkmamasına sevindim canım..
jbduncum sizinde nişan yıldönümünüz kutlu olsun canım :hello2: :flowers: