EYLÜL-EKİM-KASIM 2006 ANNE VE BEBEKLERİ

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 13:48:20

« önceki - sonraki »

desree (Özlem)

Moralim çok bozuk kızlar!.. dedemi kaybettim, bu akşam gidiyorum Adapazarı'na daha sonra görüşürüz :(

Allahım;değiştirebileceklerim için güç,değiştiremeyeceklerim için sabır, her ikisi arasındaki farkı anlamam için akıl ver

sibell&gökhan

özlem başınsağolsun allah sabır versin canım.adapazarına gelmişken izmitede bi uğra istersen seni misafir ederim canım ;) 

ponçik

Alıntı yapılan: desree (Özlem) - 02 Mayıs , 2007, 15:43:17
Moralim çok bozuk kızlar!.. dedemi kaybettim, bu akşam gidiyorum Adapazarı'na daha sonra görüşürüz :(

Özlem başınız sağolsun Allah geride kalanlara sağlık ve sabır versin canım
Selimi de götürecekmisin kalabalıkta da mahvolur şimdi yavrum  :'(

ponçik

Alıntı yapılan: sibell - 02 Mayıs , 2007, 15:39:16
goncacım mrblar teşekkür ederiz gökhan bey adına paketin gelmiş canım.eşim az önce aradı ben işte olduğum için o almış .ömrüm boyunca o kıymetli hediyenizi saklıyacaz canım sağol seni ve bebişini kocaman öpüyoruz  :flowers:

ne demek sibel güle güle kullansın gökhan bebek
ama ömür boyu saklama  kısmına hediyeyi gördükten sonra karar ver istersen  ;D ama gökhanın çocukları için yada başka bebek düşünürsen onlar için saklayabilirsin canım

bizde öptük sizi  :flowers:

esra(azra)

BAŞINIZ SAĞOLSUN ÖZLEMCİM ALLAH GERİDE KALANLARA SABIR VERSİN..

aslı

Özlemcim başınız sağolsun. Allah geride sabır versin

Şeydacım sende kızınla süper çıkmışsın  :nazar:

sibell&gökhan

canım hediyenin ne olduğunu biliyorum hiç farketmez saklarım ben genede
i :icon_thumright:bende hatıralar çok önemlidir tekrar sağolasın  :binkybaby: :opucuk:

nagihan

özlem başın sağolsun. allah geride kalanlara sabır versin.

jbdun

selam kızlar,ecomu yıkadım uyuttum ve geldim :k06: :love9:
bakalım neler yazılmış;

nagihancım nayat su perisi demek (ermenice)
özlemcim başınız sağolsun,Allah geride kalanlara sabır versin...

ayşen

02 Mayıs , 2007, 17:05:50 #5334 Son düzenlenme: 02 Mayıs , 2007, 17:08:05 ayşen
özlemcim başınız sağolsun, allah sizlere  ömür versin....

oohhh mis gibi kokla bizim yerimize ecrini :D ne güzel anlamı varmış kardeşinin adının :)

ya arkadaşlar bişey diycem, şu hediyelerin resimlerini çekip koysak mı minişlerle beraber :) ben merak ettim şahsen hele şu sibelle goncanın yazışmadan sonra  :suclu:

şeyda harika çıkmışsınız melisle, hediyeni en kısa sürede alıp göndericem ;) tuna da babaya benzemeye başladı valla kıskanıyorummm :P filizzzz sen de çatlatma beni   :caca: :k06:

TARKAN&AYŞEN  28.06.2003
EGE TUNA          03.10.2006

ayşen

ha bu arada annemlere sorsanız ne bana ne tarkana benziyo, anneme abime ve babama benziyo tuna  :k06:  anlayın artık kıskançlık boyutunu.... :) ha illa bizden birine benzeyecekse bana benziyomuş, ama tarkana kesinlikle benzemiyo, sanki sütçüden bu çocuk, töbe töbeeeeeeeeeee!!!!  :violent1: :cussing:

TARKAN&AYŞEN  28.06.2003

nagihan

çok güzelmiş anlamı.
anem geldi bizde nazı yıkadık. maşallah. uyuttum bende  :icon_thumright:

jbdun

koklarım ayşencim,tşk ederim,
resimlerini çekip koyma olayını meltem ve ben dedik ama kimseden yorum gelmedi,sen de dedin, e artıkın arkideşler bi yorum yapın yaw :caca:  :director:
annenler de çok komik yaaa,illaki size benzetmiycekler yani :k06: sütçü konusuna da bayıldım yanii :ehi:

nagihan sana da tşk ederim canım,sıhhatler olsun naz bebişe,missssler gibi kokuyodur o da :love9:

Zara82

merhaba canlar, nasilsiniz...asagi yukari 1,5 saattir yazilanlari okuyorum 352. sayfaya yeni geldim....elimde kaguit kalem öyle yaziyorum ama diger kalnalarini suan okuyamayacagim...cünki cikmamiz lazim kizimla.....
En kisa zamanda yazacagim...insaallah...simdi beni online görenler selam vermedi demesinler diy eyazayim dedim  :tongue3:

ayşen

Alıntı yapılan: seyda - 02 Mayıs , 2007, 13:49:09
ya okurken bisey aklima takildi da... Aysen ve Dilek siz bebekleri arabada bebek koltuguna oturtmuyomusunuz?? sanki Dilek arkada yatak yaptim falan demisti. öyle tehlikeli degilmi ya? ben bi dakka bile kaldirmadim araba koltugundan, cok SIKILinca da mola verdik filan. zaten burda yasak eminim acaip bi cezasi da vardir tehlikesinin yani sira. zira bi kere ben sari diye gectigimde isik 2 saniye önce kirmiziya dönmüs megersem, bi ceza geldi 250 frank :honk: artik hep duruyorum sarilarda :toothy10: :ehi:

Aysencim,
Tuna Bey e masallah fotolar süper  :nazar: bu arada sen sezeryan mi oldun ???

ay bide imza kismindaki resmi nerden degistiriyoduk?

şeydacım valla aynen anladığın gibi arkada benim yanımda yatırdım. ama tabii bi elim hep yanında, gözüm sürekli onda olarak. bir ara uyudum onda da kociş önden uzattı elini öyle tuttu. bizim oto koltugu kullanmamaızdaki sebep önceleri zaten hep kucağımdaydı minikken. sonradan da denedik beceremedik yerleştirmeyi (ana kucagı gibi olanlardan) kullanma kılavuzu falan da yok, netten baktım bulamadım nasıl araca yerleştirileceğini ,sorcak biri de yoktu etrafta, kociş de 1 kere ugrasıp başaramayınca bi daa denemedi. aksesuar olarak kaldı yani oto koltugu. şimdi baya koltuk gibi olan büyüklerden alıcaz, ona niyetlendik, işallah onu başarabilirz.

o zamana kadar nası yerleştireceğimi bile n varsa bi anlatıversin allah rızası için :D

evet şeydacım sezeryan oldum ben. epidural sez.

TARKAN&AYŞEN  28.06.2003