EYLÜL-EKİM-KASIM 2006 ANNE VE BEBEKLERİ

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 13:48:20

« önceki - sonraki »

Filiz

Gonca cım eylüşümede maşallah evi turluyor desene :))) AAa senin acelen yok ama benim varr ilk defa bi kız bebişe hediye alacağım biliyor musun :) hemde gezmiş olcaktık oğlumlaaa ama maalesef yağmur hayallerimin tam ortasına yağdı :))

Jbdun teyzemizide öpüyorum bu arada :)

ponçik

aslı

gonca tek tek mi saydın demek  :ehi:  :ehi: eylülün kakasını. Öp onu popişinden annesi

jbduncum ecrinin de güzelce uyumuş gece aferin akıllı kızıma benim  :aferin:

eminecim ceylinin düşmeyle ilgili birşey olmamasına sevindim. İnşallah çok ateşlenmeden de iyileşir bıcırık. Çok şanslıyız hasan bey gibi doktorumuz olduğu için. Seni muayene etmiş bana ilk başlarda süt muhabbetinden dolayı prsikolojik tedavi  :k06: uygulamıştı.

Anita kayranın daha iyi olmasına sevindim. Bence de iz falan kalmaz kalbini ferah tut.

Filiz hayırlısı olsun solucan gibi de olsa sürünmeye başlamışsınız  :D

seyda

02 Mayıs , 2007, 13:49:09 #5313 Son düzenlenme: 30 Mayıs , 2007, 19:26:16 seyda
Selam kizlar,
Melis Alara bugün cok huysuz. dün de misafirler vardi malum, ben hala evi toplama turlarindayim. tabi kizim uyudugu sürece.

ya okurken bisey aklima takildi da... Aysen ve Dilek siz bebekleri arabada bebek koltuguna oturtmuyomusunuz?? sanki Dilek arkada yatak yaptim falan demisti. öyle tehlikeli degilmi ya? ben bi dakka bile kaldirmadim araba koltugundan, cok SIKILinca da mola verdik filan. zaten burda yasak eminim acaip bi cezasi da vardir tehlikesinin yani sira. zira bi kere ben sari diye gectigimde isik 2 saniye önce kirmiziya dönmüs megersem, bi ceza geldi 250 frank :honk: artik hep duruyorum sarilarda :toothy10: :ehi:

ay yine cok sey yazicaktim ama unuttum yav.

Aysencim,
Tuna Bey e masallah fotolar süper  :nazar: bu arada sen sezeryan mi oldun ???

Eminecim,
Ceylin e de cok gecmis olsun. nasil bugün?

ha bu arada bizim fistigin basi hala cok terliyo uyurken, sizde de böyle bisey oluyo mu :icon_scratch: hani saclar islak oluyo yattigi tarafta vede carsaf da nemli.

bir tane tatil fotosu koyuyorum ki bizim kizin kime benzedigi iyice bi anlasilsin. bu cok hosuma gitti baba kiz ikisinde de ayni bakis :k06:

ay bide imza kismindaki resmi nerden degistiriyoduk?

seyda

02 Mayıs , 2007, 13:50:47 #5314 Son düzenlenme: 30 Mayıs , 2007, 19:26:34 seyda
pardon yav yine yanlis resim :k06:

ponçik

ŞEYDA  8)
maaşallah nasıl başardın babasına bu kadar benzeyen bir kız doğurmayı  :tongue3:
resmen babasının kopyası  :nazar:
Allah nazarlardan korusun ayırmasın sizi  :love3:

aslı

02 Mayıs , 2007, 14:11:17 #5316 Son düzenlenme: 02 Mayıs , 2007, 14:17:20 aslı
şeydacım bence de babasına acayip benziyor melis. Pek bir fıstık olmuş   :nazar:

Emine

İyi dilek ve dualarınız için hepinize çok teşekkürler  :flowers:

Şeydacım nedense Melis Alarayla senin resmini koyacağını düşündüm bi baktım Şeyda değişmişmi falan allak bullak oldum 1 sn sonra babası olduğunu çaktım bu hastalık beynime mi geçti nedir :k06: Aynı baba bir babaya benzeyen bebiş daha.Maşallah kuzucuğa  :nazar: Bizim ki pek terlemiyor canım ne baş ne başka biryer  :-\ Ben de bugün Ceylinin ateşini ölçüyorum saat başı 36.8 şu an bakalım inşallah doktorun dediği çıkmaz ilk kez istiyorum böyle birşey ama mutlaka çıkacak dedi  :sad1:
Ayşencim teşekkürler.Birkaç gün içinde cevaplıyor bende acelesi olmayan şeyleri telefonda meşgul etmemek için mail atıyorum.Yani mutlaka cevap yazıyor ama anında cevaplayamıyor tabi.Ben içirdiğim suyu Pınar su kullanıyorum kaynatmadan direk yani.Muhallebisine de Pınar su kullanıyorum.Sebze çorbasına çeşme suyu kullanıyorum çünkü zaten kaynıyor fokur fokur.Toplasan günde en fazla yarım çay bardağı falan içiyordur Ceylin su.Çoğunlukla emzirdiğim için.Yemeklerden sonra bir iki yudum içiyor ben teklif ediyorum içerse içiyor içmezse zorlamıyorum tabiki susamışsa içer zaten.
Arzu yeğenine geçmiş olsun film falan çekilince bişey çıkmış mı?
Gonca 9 misket kakanız vatana millete hayırlı olsun  :ehi:
Jbdun kardeşin giriş yapmamıştır ondan yazamıyordur.
Aslıcım öyle valla bu yoğunlukta adam bize bile yetişiyor.Ben gittiğimde 6 saattir bekleyen birileri vardı yerleşmişler iyice sanırım şehir dışından geldiler.Oraya bir de pansiyon gibi bişey yapsalar daha fazla para kazanırlar  :k06:

aslı

Eminecim bizde bugün kontole gideceğiz yani yastık falan mı alsak acaba giderken  :ehi:

seyda

valla kizlar aynen gördügünüz gibi kopya. gurbet ellerde kocisten baska bakicak kimse yoktu karsimda :toothy10:

Eminecim,
nerden ölcüyosun Ceylin in atesini? ben artik kulaktan ölcüyorum da. sen hic 36 yi gecmedi demissin bizim ates hep 36,3 36,5 arasi :icon_scratch:

seyda

bu da kizosla benim italya hatiramiz. ben cappucino mu iciyorum lokumum da meyve püresini yiyo :k06:

Eminecim,
takvimdeki resmi nasil degistirebilirim demistim :suclu:

Jbduncum,
kardesinin adi Nayat mi yoksa Nurhayatin falan kisattilmisimi? Nayat sa diycektim onun da ismi entresan geldi.

seyda

02 Mayıs , 2007, 14:33:12 #5321 Son düzenlenme: 30 Mayıs , 2007, 19:27:00 seyda
 :suclu:

foto

jbdun

şeydaaaa bayıldım resminize (özellikle de melis alaranın tipini yerim ben) maaşallah :nazar:
bence de babasının kopyası kızın,kardeşimin adı nayat canım kısaltılmış falan değil ;)

aslıcım kontrolden güzel haberlerle gelirsiniz inşallah, tontiş defneyi öpüyorum ...

sağol eminecim,söyliyim kardeşime,

nagihan

nayatın anlamı ne jbdun cim. sizin isimleriniz değişik.

sibell&gökhan

goncacım mrblar teşekkür ederiz gökhan bey adına paketin gelmiş canım.eşim az önce aradı ben işte olduğum için o almış .ömrüm boyunca o kıymetli hediyenizi saklıyacaz canım sağol seni ve bebişini kocaman öpüyoruz  :flowers: