EYLÜL-EKİM-KASIM 2006 ANNE VE BEBEKLERİ

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 13:48:20

« önceki - sonraki »

jbdun

ohh rahatladım Fundacım,ben de mıncıkladım şimdi :k06:
ben de yeni yeni başladım tek başıma yıkamaya,ben yaptıktan sonra sen de yaparsın ;) kolay gelsin sana...
Ekin iyi coşmuş valla :k06: :nazar:

şerife Berat

maşşallah fundacım ekin çok tatlı çıkmıs
ALLAH IN emri PEYGAMBERİN kavmi ile ekin kızımızı ali berat oglumuza istiyorum
ne dersin canım?

Funda

Oleyyyy :muzz: :muzz: :occasion14: tek başıma yıkadım , üstelik çok kolay oldu yaa .. Jbdun niye öyle diyosun ki ben yıkarsam sen de yıkarsın diye  bence sen bizim forumun en hamarat hatunusun ki  ;)  Ecrine , kayınvalidene, onun arkadaşlarına , pasta , böreklere , yemeklere , ev temizliğine ( özellikle ütülere ) ve de foruma yetebiliyosun .. :k06:

Şerifecim Ali Berat'tan daha iyisini mi bulucam, yakışıklı , olgun ama maalesef bizim kızım başı bağlı   :toothy10:  biz komşunun oğluyla kerttik doğduğunda ya .. Erken davransaydın keşke  ;D Kısmet işte..

jbdun

:hello2: :hello2: tebrikler Fundacım ama ben demiştim dimi :k06:
o saydıkların başka ecrini tek başıma yıkamak başka ama yaa,cesaret edemiyodum ama artık alıştım :laughing7: ayrıca tşk ederim bana hamarat dediğin için :-[  ay ütü deme bana, 1makina var bekleyen :suclu:

şerife Berat

tühhh yaw şans işte üzüldüm şimdi .neyse hayırlısı olsun bakalım ekınım için.bide kendi fotomu koyayım ama doğumdan sonra kapandım bu açık fotom

ponçik

Şeydacım haklısın aslında , yesinde nasıl yerse yesin dimi  :D

Ayşegül sen gülerken bende sana katılabilrmiyim  :toothy10: demek Ecrin çabuk konuşacak  :toothy10:
bence ne kadar geç konuşurlarsa o kadar iyi , çünkü bi konuşmaya başlayacaklar ondan sonra habire sorular gelecek -Anne bu neeee -Anne bu neeee -Aaaaanneeeeee bu neeeeeeeee  :cildir:  :cildir:  :cildir:
şaka bi yana  :ehi: o günleri iple çekiyorum

Fundacım
maaşallah Ekin kızımıza Allah nazarlardan korusun  :nazar:
başarın için de tebrik ederim seni  :hello2: artık tek başına yıkamak için banyo günlerini iple çekersin  :aferin:

Şerifecim acele etme bence elbet bir kısmet çıkar Berat beye  8)
foto nerde yawwww   :dontknow:

:director: Jbduuuuun ütü deme de ne dersen de
benimkiler geliyor aklımaaaaa  :cildir:

şerife Berat

g10ca canım yarımın için teşekkürler yazdıklarını denedim inş.olmuştur

şerife Berat

yaaaaaaaaaaaaaaaaa olmamış gene üffff  :cildir:
fotonun boyutu büyükmüş olmadı

[eklenti yönetici tarafından silindi]

şerife Berat

1 tandedeha yoollıyım

[eklenti yönetici tarafından silindi]

jbdun

yaw goncacım ben Ecrin için demedim kiiiiii :tongue3: genel olarak püskürtmeye ne kadar çabuk başlarsaymış bebekler o kadar erken konuşurlarmış :honk:
gerçi ben de senin gibi istiyorum kızımın bi an önce konuşmasını :love9:

ponçik

Alıntı yapılan: jbdun - 12 Nisan , 2007, 14:07:27
yaw goncacım ben Ecrin için demedim kiiiiii :tongue3: genel olarak püskürtmeye ne kadar çabuk başlarsaymış bebekler o kadar erken konuşurlarmış :honk:
gerçi ben de senin gibi istiyorum kızımın bi an önce konuşmasını :love9:

:ehi:

Şerifecim şimdilik fotoğraf koymdan dene istersen
sonradan foto boyutunu küçültünce tekrar denersin  :icon_thumright:

şerife Berat

eve gidince vakit bulabilirsem deneyim g10ca cım kayınvalıdem yaklaşık 10 gundur bızde yarın hastaneye yatıcak bugunde gorumcerm gelıcek sanırım,cıldırmak uzereyım evın ısı çalışmak yemek bulasık temızlık bebişim çoook yoruluyorum çoook
ama sesimi duyan yok  :director:

Ardaömür(Arzu)

jbdun Ardada acayip püskürtüyo ya üst baş kalmıyo ama o püskürttükçe ben onun püskürten yerlerini iyice ıssırıyorum nasılda güzel oluyor.
Kızlar dün görüşmemizi yaptık çukulata ve şekerleme üzerine kaptık bayiliği ama kurul toplantısı yapıp pazartesi günü bildireceklermiş sanırım isim parası falan isteyecekler bakalım çok olmazsa yapacağız bu işi.Ben aslında gümüş ve saat satıyorum ankara kızılayda dükkanım var ama sıkıldım bu işte çok zevkli geldi ne diyelim hayırlısı
Şerife arkadaşlar anlatmış sana ama ana sayfada teknik yardımdan istediğin tüm bilgilere ulaşabilirsin
Bebişlerimiz ve anneleri yakmış kavurmuş gene ortalığı hepinize  :nazar:
Kızlar ben Ardayla beraber giriyorum banyoya kaymasın diye üstümde atlet oluyor  oda halinden çok memnun hiç çıkmak istemiyor bi deneyin isterseniz gerçi onu üşütmeyim diye kendim hemen giyinemediğim için yerler falan biraz ıslanıyor ama olsun biz çok eğleniyoruz.

Tebessüm :)

arzucum tebrik ederim  :flowers: inşallah pzt. hayırlısıyla olumlu haber gelir. :icon_thumright: sagra filan mı aldığın bayilik?

fundacım tebrik ederim ne güzel tek başına yıkayabilmen.ben de yıkayabilirim belki ama çok harelketli olduğu için çekiniyorum. :-\

şerifecim çok güzel bir gelin olmuşsun :nazar:

bebekler ilk bir yılda ne kadar çok kelime duyarlarsa o kadar zeki olurlarmış. eşime dedim geçende, kitap okumaya başlıyım yağıza diye, kitap okumana gerek yok hayatım, yanında dursan yeter dedi. :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
yok yaa o kadar da geveze değilim ben, hatta geveze insanı da sevmem ama kocamla ve oğlumla konuşmak hoşuma gidiyo napıyııııım. :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:ben de yağızımın çabuk konuşmasını istiyorum. çünkü o zaman onu hammmmm yapıcam ben. annesinin minyatürü o. :love9:

unutmadan ekin e de maşallah :nazar: