EYLÜL-EKİM-KASIM 2006 ANNE VE BEBEKLERİ

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 13:48:20

« önceki - sonraki »

Tebessüm :)

günaydın kıslarr.
jbdun püskürtmeyle ilgili soru sorduğunu hatırlamıyorum :icon_scratch: yağız da yapıyo, yeni yeni başladı. bu sabah da ağızında mama varken püskürtme versiyonunu yaptık  :cildir:

gonca ağlarken yedirmeyi sormuşsun, valla bir yolu yok ama zor olsa da yediriyorum bazen böyle yapınca. senin gece mama yedirmek gibi bir şansın var ama bizim öyle bir şansımız yok.onun için yatmadan önce mecbur kaşık maması yediriyorum yoksa aç kalır gıy gıy gıy uyumaz beni sinir eder. kaşık maması yedirirken mamayı ağzına verince hemen çıkartmıyorum kaşığı, yutana kadar bekliyorum çünkü kaşığı çıkarttığım anda mama da aynen dışarı çıkıyo. :-\

zehracım ravza ya ve sana kocaman maşallah :nazar: başörtü de çok yakışmış fıstığa.

jbdun

hoşgeldin ayşegülcüm :-*
2-3gün oldu canım soruyu soralı :caca: :k06: ağzında mama varken püskürtmesi daha uğraştırıyodur ama çok tatlı oluyolar dimi :love9:

ponçik

Alıntı yapılan: ayşegül - 12 Nisan , 2007, 10:41:40

gonca ağlarken yedirmeyi sormuşsun, valla bir yolu yok ama zor olsa da yediriyorum bazen böyle yapınca. senin gece mama yedirmek gibi bir şansın var ama bizim öyle bir şansımız yok.onun için yatmadan önce mecbur kaşık maması yediriyorum yoksa aç kalır gıy gıy gıy uyumaz beni sinir eder. kaşık maması yedirirken mamayı ağzına verince hemen çıkartmıyorum kaşığı, yutana kadar bekliyorum çünkü kaşığı çıkarttığım anda mama da aynen dışarı çıkıyo. :-\

Ayşegülcüm evet gece mama verebilyorum ama inanki işe başladıktan sonra geceleri mamaya alıştırdığıma çok pişman oldum  :sad1: karar verdim uykumdan feragat edeceğim ama geceleri mamasız uyumaya alıştıracağım  8)
:aferin:  :aferin:  :aferin:  :aferin:  :aferin:  :aferin:  :aferin:  :aferin:  :aferin:

şerife Berat

canım ben foto gondermek ıcın degılde goruntulemek ıcın sormustum nasıl yapabılırım dıye?
amma cahilim yawww :BangHead: :violent1: :cussing:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

şerife Berat

işte başardımmm

jbdun

şerifecim tatlı oğluşuna maaşallah :nazar: :nazar:

ponçik

Şerife maaşallah Berat'a
büyüyünce çok canlar yakacak valla
bizim forumun kızları çok güzel
erkekleri de pek bi yakışıklı
hepsine maaşallah
:nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:

şerife Berat

teşekkur ederim g10ca ve jbdun RABBİM hepimize bağışlasın evlatlarımızı , saglıklı ömürler versin inş.onlar küçüklük fotoları eve gidince büyüklerdende atayım size

seyda

eeeee Jbduncunm pardon yav okumustum da unutmusum cevap yazmayi :suclu: böyle yapmasi cok normal Melis Alara da yapiyodu heralde Ecrin kadardi o zamanlar. kipkirmizi oluyodu tükürük sacarken :toothy10: :ehi: sonra da yemek yerken yapmaya basladi. simdi ikisini de birakti sadece artik doyup cani oynamak isteyince aklina gelirse yapiyo :k06:
Goncacim,
Melis Alara dün gece 10,5 ta mama icti uyudu gece 1 gibi ben yatmadan uyanmisti emzirdim ve 6 da tekrar uyandi meme ile doymadi ve mama icti uyudu. yani ben de gece mama veriyorum. baska türlü olmuyo. ama ben syesin de raziyim malum problemimiz var o konuda :'(

jbdun

amin şerifecim,bekliyoruz yenifotolar ;)

şeydacım illa  :caca: mı yapmak lazım yaniiiiii :toothy10: cevap alambilmek için :k06: :opucuk: 
bilmiyorum ki ecrin de oyun için mi yapıyo?bi de birinden duydum,öyle püskürtmesi çok olunca çabuk konuşur diyolar ama ne kadar doru bilemiycim :D

Tebessüm :)

aayyyy çok güldüm  :ehi: :toothy10: demek çabuk konuşurmuş ha  :toothy10:

Funda

Jbdun 4 aylıkken Ekin'de yapıyodu hem de dediğin gibi her yer tükürük oluyodu, bir ay falan sürdü sanırım sonra bıraktı..Püskürttükten sonra bide sırıtıyodu oyun diye yapıyorlar herhalde..

Dilek, okuyunca çok kötü oldum ya..O hastaneyi mahkemeye vermeyi düşünüyorlar mı peki? Bu nasıl bişey insanın aklı almıyor minicik yaa..

Ayrıca geçen ay Ekin'de bişey yemediği halde 800 gr almıştı, yedirmemek lazım galiba :k06:

Şerife ali Berat'a  :nazar: çok yakışıklı.. Ravza'da çok tatlı olmuş annesi ona da  :nazar:

Bizim tosbaaanında fotosunu ekleyeyim

jbdun

Fundacım maaşallah Ekine :nazar: :nazar:
benim yerime şöyle sımsıkı sarılıp yanağından bi öpücük kondurur musun :-[ :opucuk:

Funda

Ayıp ettin Jbduncum yaptım bil  ;)  Sen de Ecrin'i mıncıkla olur mu?

Ekin'i hiç yalnız yıkamadım ben, şimdi denesem mi acaba , bu hafta babamız her gün çalışıyo onu beklersek çocuk kokacak valla, yapabilir miyim acaba yav :icon_scratch:

Ben bi gidip deneyeyim bakayım..

Bu da çoşarken ;