EYLÜL-EKİM-KASIM 2006 ANNE VE BEBEKLERİ

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 13:48:20

« önceki - sonraki »

ponçik

Geçmiş de olsa  Ece Deniz    ve Berilin kızı Melis'in doğumgünleri kutlu olsun
hep mutlu , sağlıklı,güzelliklerle dolu bir ömür dilerim
iyi ki doğdunuz küçük melekler

Aslıcım anneliğinin 2 .yılı kutlu olsun

Beril her ne kadar uzun zamandır uğramasanda senin de anneliğinin 2.yılı kutlu olsun

Tebessüm :)

Selam kızlar :wave:

Goncacım tekrar başınız saolsun canım,Allah sizlere uzun ömürler versin..Hemoroid için geçmiş olsun, hiç bilmiyorumki neler iyi gelir :dontknow: Sterisil miydi neydi tvde reklamını görmüştüm ama o önlem olarak mı kullanılır yoksa tedavi amaçlı mıdır onu bilmiyorum ??? Allaş şifa versin diyeyim, inş. çaresini bulusun canım.Eylüşümü ve seni öpüyorum çok :opucuk: 

Meltem hoşgeldin :flowers: Sizin brezilya dizisi devam demek. :-\ Ben de çok şaşırdım iki kardeşin birden çekip gitmesine, cık cık.Netten gördüğüm kadarıyla bu bakıcılara hiiiç güven olmuyor, aniden habersiz gidiveriyorlar. :caca: Neyse eski bakıcının gelmesi de bir nevi iyi olmuş, en azından huylarınızı biliyorsunuz karşıklıklı olarak.Baray kocaman adam olmuş maşaAllah, yakında yürümeye başlar sen o zaman seyreyle curcunayı, acı ama gerçek :ehi: Belemiyimi yerim ben kocaman abla olmuş da kardeşine ciciler beğeniyo, maşaAllah :nazar: Öpüyorum üçünüzü de :opucuk:

Emine hayırlı olsun Ceylin okullu olmuş,maşaAllah koca kız oldu Ceylin de. Okulunuz da çok güzel, hep memnun kalırsınız inşaAllah. :opucuk:

Anita sorununuzu tam anlamadım ben :icon_scratch: Çıkmayan diş zaten çıkacak değil midir? Yarım çıkan da uzayacak değil midir? Yani bir sorun olduğunu düşünmüyorum ama, sen yine de sor dra istersen, için rahatlar :icon_thumright:

Jbdun sen nerelerdesin?  En son telde görüştük, aradın sağolasın. :opucuk: Arada bi cee de ;)

Bize gelinceee,bayram sonrası Yağız ateşlendi bayaaa, döküntülerimiz oldu, defalarca acile gittik filan. Bir yığın tahlil yapıldı, şüphelenilen hastalıklar için yapılan tahliller de hep negatif çıktı, sonuç olarak drumuz 6. hatalık olabileceğini söyledi,şükrettik.Neyse bunu da atlattık derken grip olduk Yağızla ben :-\ Onu da atlattık çok şükür. Yaramazlığımız tam gaz devam ediyor, inatçlık yapıyoruz falan :) Hergün girip bakıyorum sayfamıza, çok boşladık artık hareketlensek diyorum, kış da geldi sayılır tatiller bitti. ;) Ben kaçayım şimdi, Yağız uyanır birazdan.Hepinizi ve kuzuları öpüyorum :opucuk:

aslio

Alıntı yapılan: g10ca - 31 Ekim , 2008, 13:16:03
Geçmiş de olsa  Ece Deniz    ve Berilin kızı Melis'in doğumgünleri kutlu olsun
hep mutlu , sağlıklı,güzelliklerle dolu bir ömür dilerim
iyi ki doğdunuz küçük melekler

Aslıcım anneliğinin 2 .yılı kutlu olsun

Goncacım çok tşk ederim canım.. Forumumuzda bizim doğumgünümüzü de hatırlayan birisinin olması çok sevindirdi beni... Kaç gündür sana yazamadım bende canım.. Başın sağolsun bu arada.Mekanı cennet olur inşallah annanenin..

Meltemcim hoşgeldin sende..Epeyce badireler atlatmışsınız. Neyse son olur inşallah bunlar. Belemire maşallah tam bir abla olmuş. Barayda o küçük resimde çok yakışıklı gözüküyor..

anita

Ayşegülcüm,
Bütün dişler çıktı. Ön yan dişin biri hiç çıkmadı ve orası çok dar ordan bir diş çıkması çok zor sanki.
Diğer yan diş 3 ay önce çıktı bu süre zarfında uzamıyor. diğer dişlerle aynı hizaya gelmedi yani.

Anita anladım şimdi, dediğin gibi diş druna görünseniz iyi olur, önemli bişey yoktur umarım. Belki flor takviyesi filan verir, eğer kullanmıyorsanız ;)

Ece Denizin doğum günü kutlu olsuuun :hello2: Nice seneler güzel prenses :opucuk: Aslıcım anneliğinin ikinci yılını kutlarım canım :flowers: :opucuk:

Melis kuzusunun doğum günü kutlu olsun, nice güzel senelere :opucuk: Berilciğim anneliğinin ikinci yılı kutlu olsun canım :flowers: :opucuk:

ponçik

SELAM ARKADAŞLAR

:cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
BİLMEM ANLATABİLDİM Mİ  :suclu:
Eylül inanılmaz yaramaz, söz dinlemeyen, inatçı, aksi bir çocuk olup çıktı
gerçi 3 haftadır kuzeniyle 24 saat beraber olmalarının da etkisi vardır diye düşünüyorum
yeğenimi kucağıma almama tahammülü yok zaten , hemen ilgi çekmek için olmadık şeyler yapmaya başlıyor  :caca: habire kızdırıyor beni , gerçi ben sadece akşamları şahit oluyorum ama bütün gün babaannesini çıldırtıyor, kadıncağızı hasta edecek diye korkuyorum  ::)
belki onlar dönünce ve eski düzenimize kavuşunca biraz düzelir diye umut ediyorum  :amin:

Ayşegül hoşgeldin , tekrar teşekkür ederim canım , hem aradığın için hem de burdan taziyede bulunduğun için  :opucuk: sesini duymak da iyi geldi
Yağız delikanlım da çok badireler atlatmış ama hep derler ya Allah dermansız dert vermesin  :amin: tekrar geçmiş olsun
bu arada annem ve kızkardeşim bu akşam izmire gidiyorlar 10 gün kalacaklar  ::)
aslında 29 Ekimde hep beraber gidecektik ve İzmirli anneleri arayıp sürpriz yapacaktım ama bizim cumhuriyet bayramında çalışmamız herşeyi altüst etti
neyseeeee , inşallah başka bir sefere  :icon_thumright:

Aslı   :opucuk: teşekkür ederim ,
doğumgününüzü kutladınız mı nasıl geçti, resim ekleyeceksin değil mi  :hello2:

Anita şimdi daha net anladım bende , Kayrayı nereye götürmeyi düşünüyorsun
kendi dişçinize mi götüreceksin
Leventte çocuk diş polikliniği varmış bizim bir arkadaş oraya götürüyor kızını ve çok memnunlar, sadece çocuklara özel bir yer
linkini bulursam eklerim buraya

01 Kasım , 2008, 16:50:39 #12036 Son düzenlenme: 03 Kasım , 2008, 23:04:05 Tebessüm :)
Goncacım o çıldırma ikonlarından ben de eklemek istiyorum bolcana :cildir: Yağız da acayip hareketli ve çok soru soruyor :y25: Çoğu zaman öğlen uykusu da uyumuyor, bi tek gece uykumuz oluyor çoğu zaman :crybaby2: Deşarj olacak vakit yok bana, bazen elim ayağım titriyor valla, bi es ver oğlum diyorum ama yok. Allah kuzularımıza da bize de sağlık versin de peşlerinde koşalım, napalım.Ah sen de gelebilseydin keşke ne sevinirdim valla, çok istiyorum seninle yakınen tanışmayı ;) Başka sefere diyelim :opucuk: Eylüşümün de erkek çocuktan aşağı kalır yanı yok demek, yavrum yaa, çok isterim o yaramaz hallerini görmeyi. :opucuk:

Yağızın fotolarından ekliyim birkaç tane
sildim

01 Kasım , 2008, 16:59:53 #12037 Son düzenlenme: 03 Kasım , 2008, 23:04:23 Tebessüm :)
sildim

anita

merhaba
leventteki o diş polikliniğinin ismini bulabilirsen sevinirim.
teşekkürler.

Emine

Anitacım öyle bir sorun yaşamadım bilemiyorum.Önemli bir sorun değildir ama sen yine de bir diş hekimine göster.
Ayşegülcüm iyi olmanıza sevindim.Yağıza maşallah çok masum çıkmış kuzum  :opucuk:  :nazar:
Goncacım geçmiş olsun.Ben de genel cerraha gitmiştim muayene için hemoroid miyim HPV ile ilgili bir siğil var mı diye gaitada kan vardı .Bahsetmiştim sanırım daha önceden.Zorlamaya bağlı küçük yırtılma olmuş bende kaşıntı ve ağrı için birer krem bağırsakları rahatlatıp çıkışta zorlanmayı engellemek için hap verdi..Sadece kaşıntı kremini kullanmıştım ama hemoroid için bilemiyorum.Bir genel cerrahi uzmanına görünmende fayda var .İhmal edip ilerleyince ameliyata kadar yolu var.

Ezgi Anna doğum günün kutlu olsun.Fatmacım 2. annelik yılın kutlu olsun  :love9:

Ece Deniz doğum günün kutlu olsun meleğim.Aslıcım 2. annelik yılın kutlu olsun :love9:

Melis doğum günün kutlu olsun.Berilcim 2. annelik yılın kutlu olsun :love9:

munuş

merhaba hemaoroid için en güzel vede tedavi edici ağrıyı vede kaşıntıyı kesici tek ve harika olan merhem HEDENSA adlı krem çok iyi ve kesin çözüm bayanlar.daha önce annem halam ve bende kullandım çok işe yarıyo deneye bilirsiniz  :love9:

ponçik

03 Kasım , 2008, 17:59:01 #12041 Son düzenlenme: 03 Kasım , 2008, 18:02:23 g10ca
munuş teşekkür ederim canım onu da deneyeyim bakalım  :sad1:

Emine sağol arkadaşım bende uzun zamandır yoktu ama daha önceden tecrübeli olduğum için hemen ağrısı azmadan önlemini aldım , yediklerime çok dikkat ediyorum, kesinlik ishal ve kabız olmamak gerekiyor , çömelmemek gerkiyor , birde sıcak suyla fırsat buldukça kompres yapıyorum, Allah düşmanıma vermesin  :amin:

Ayşegülüm çok istedim gelmeyi de olmadı işte  , bugün annemler tansaştaydı aradığımda (konak)
Yağız delikanlının fotolarına maaşallah  :nazar: :nazar: :nazar: büyümüş yakışıklı bir "man" olmuş annesi

Esin senin taziye mesajını atlamışım kusura bakma  :opucuk: teşekkür ederim , Allah herkese hayırlı ömürler nasip etsin  :amin:

Özlemcim bi telefonla görüşelim dedik ikide birde hatları kestiler  :caca: sanırım telefonları dinliyorlar
eeee anlasınlar işte benim tek sosyal hayatım çocuğum  :aferin:

Ezgi Anna dogum günün kutlu olsun Sezgi Lenanın küçük ablası
:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
Fatmacım anneliğinin ikinci yılını kutlarım
daha nice güzel yıllar nasip etsin Rabbim

ponçik

Sevgili Gülay anneliğinin ikinci yılı kutlu olsun   :flowers: :flowers: :flowers:
Yakışıklı Caner  :nazar:
inşallah daha nice güzel doğumgünlerin kutlanır
sağlıklı, neşe içinde bir ömrün olur dilerim  :opucuk:
iyi ki doğdun

office

selam arkadaşlar.
doğum günü olan meleklerimin doğum gününü kutlarım :occasion16:
nasılsınız neler yapıyorsunuz. bir süredir giremiyorum yaw ercan abarttı biraz bu aralar. büyüyor galiba free takılıyor benim oğluşum ;D el tutturmamalar, yemek yememeler, banyodan çıkmamalar gibi.
ama daha büyük bir sorunum var o da AÇIIIIIIIIIIIIIIIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM :crybaby2:  15 kilo fazlam var ve acilen vermek zorundayım. diyetisyene gidecektim maşallah az para istedi. ben o parayı ona bayılırsam zaten açlıktan zayıflarım hehehehehe  :ehi: :toothy10:
bende kendi işimi kendim göreyim dedim bakalım faydasını görürsem neler yaptığımı yazarım sizede ;) haydin ben gittim yemek yapacam, bizimkiler bol kalorili kendimede kemirecek bşiler yapam  :'( bu gece nasıl uyicam bilmiyorum valla  :sad1:
Hadsize haddini bildirmek, fukaraya don giydirmek gibidir!!

aslı

KAç gündür yazılanları okuyamadım ama hepinizi özledim.

Forumun güzel bebeklerinin d.günleri gelmiş ve geçmiş . geçte olsa Ece Deniz'in, Melis'in Ezgi Anna'nın ve Caner'in d.günleri kutlu olsun hepinizi  :opucuk:

Goncacım başın sağolsun. Nur içinde yatsın annaneciğin  :amin: . Yaşlanıyorum galiba sevdiklerimizi bir kaybedeceğimiz düşüncesi bile üzüyor.
:cildir:  :cildir:  :cildir: yapmışsın yaaa al benden de o kadar. Huysuzluk diz boyu. Ve bütün derdi benimle bütün huysuzlukları bana . Hoş ben sadece akşam ve haftasonlarındaki huysuzluklarını görüyorum. annanesinin hakkını nasıl ödeyeceğiz bilmiyorum.   Eltim hamile. Eltim bebeğine babannesi bakacak babannesi ve dedesi geçenlerde bana diyorki yaa doğan Defne gibi olursa nasıl bakarız  :k06: Düşünün genelde haftada bir babanneye gidebiliyoruz öyleyken bile gözlerini korkutmuş benim cadı.

Eminecim Ceylin okullu olmuş ne güzel bende Defne'yi oyun grubuna yazdırmak istiyorum

Meltemcim hoşgeldin. Baray ve Belemir'e  :nazar: .Fotoları bekliyoruz.

Özlemcim seni ve yaramaz Selimi  :opucuk: