EYLÜL-EKİM-KASIM 2006 ANNE VE BEBEKLERİ

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 13:48:20

« önceki - sonraki »

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

GONCACIIM COK AMA COK GEÇMİŞ OLSUN
ALLAH KORUMUŞ, ZATEN ONLARIN HEP KORUYUCU MELEKLERİ YANINDA, OF YAVRUM YAA KIYAMAM BONCUK EYLÜŞÜME
ALLAH NAZARLARDAN KORUSUN  :nazar: :nazar: :nazar:
AKLINIZDA BULUNSUN COCUKLARIMIZA SÜREKLİ MAAŞALLAH YA KUVVETTE İLLA BİLLA DENMESİ ÇOK KORUYUCU OLURMUŞ..
NAZDA AYNI ŞEYLERİ YAPIYOR TABURELERİ TERS ÇEVİRİP İÇİNE GİRİYOR ÇENEMİZDEKİ YARIK İZİ HALA GEÇMEDİ
BENDE GÖRÜNCE İYİKİ GÖZÜNE GİRMEMİŞ DİYE ŞÜKRETMİŞTİM, ÇOK TEHLİKELİ BU ARALAR BÖLE DOLAPLARA GİRSİN BİŞEYLERİN İÇİNE GİRSİN BAYILIYORR.. YAKINDA EVCİLİK OYNAMAYA BAŞLIYCAZZ SANIRIM

TEKRARDAN GEÇMİŞ OLSUNN...

EMELİM ÇOK GÜZEL BİR FİKİR CANIM HEM EĞİTİM ACISINDAN AMA SEN İSTANBULUN DAHA BİR MERKEZİNDE OTURUYORSUN ULAŞIM ACISINDAN İYİ OLUR, BİZ YİNE ANANE VE DEDEYE DEVAMM  :D :D

En büyük varığım NAZ'ım
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا ال

aslio

Goncacım çok geçmiş olsun canım.. Allah korumuş yinede...  :nazar:

Kadir geceniz mübarek olsun......

ponçik

Teşekkürler Selin ve Aslı  :y25: hala aklıma geldikçe kötü oluyorum , yavrum yaaaa  :aferin:

Selin maaşallah Naz kuzusu evciliğe başlıcak demek  ;D hep aynı dönemlerden geçiyorlar işte, birara uzaktan kumanda cep telefonu ve mandal manyağı olmuştuk
sonra tencere kapak , şimdide koltuk tepeleri, sehpa üstleri , tabure içleri  :honk:
bende hep okuyorum ama işte olacağı varsa engel olunmuyor

emel efe

26 Eylül , 2008, 12:26:50 #11928 Son düzenlenme: 26 Eylül , 2008, 14:37:04 emel 19884
goncacım  cook gecmıs olsun canım ınan cok uzuldum allah korumus eylusu  :nazar: :nazar:

valla bızımkıde bu aralar oyle sandalye tepesınde olsun masaların ustune cıksın bayılıyo ama yapıcak bısey yok mecbur cıkartıyorum yoksa atıcak kendını yerlere aglamaktan bazen aglasın dıyorum bazende kıyamıyorum

goncacım cok tesekkur ederım canım okullar ıcın cogu bıze uzak ama su gymboree bıze baya yakın baya aklıma yattı gıbı bı arıcam bakalım hafta sonu olmadı gıder bı bakarız dedık bıraz once babamızla konustuk

tulıncım bu kres gıbı deıl ben goturucem oyun muzık resım allah ne verdıyse jimnastık falan bu tarz seyler var dunusum ıstersen gelınımıde gotururum ben hafta sonları olucak zaten benım de tercıhım ama bakalım

aslı

Alıntı yapılan: g10ca - 26 Eylül , 2008, 11:27:34
birara uzaktan kumanda cep telefonu ve mandal manyağı olmuştuk
sonra tencere kapak , şimdide koltuk tepeleri, sehpa üstleri , tabure içleri  :honk:

Goncacım çok geçmiş olsun Eylüşüme Allah korumuş boncuk gözlerini.Alalh nazarlardan ve kazalardan korusun meleklerimizi  :amin: . Gonca yukarıda acayip doğru yazmışsın arkadaşım

KADİR GECENİZ MÜBAREK OLSUN

şerife Berat

CANLARIM MERHABALAR

NASISLINIZ BAKALIM ?  KADİR GECEMİZ MÜRAREK OLSUN,RABBİM TÜM DUALARIMIZI KABUL ETSİN ,GÜNAHLARIMIZI AFFEYLESİN,SAGLIKLI UZUN ,HAYIRLI ÖMÜRLER NASİP ETSİN ,SEVDİKLERİMİZİ BİZE BAĞIŞLASIN İNŞ  :amin:

GONCA GÜNE KAZAYLA BAŞLAMIŞ UMARIM MORLUKLARI BUGÜN BİRAZDAHA AZALMIŞTIR...ÇOK GEÇMİŞ OLSUN GÜZELİM.ÇOK HAKLISIN CANIM BİZDEDE TEMİZLİKLE MANDAL MERAKI VAR TEMİZLİK YAPMASI ÇOK HOŞUMA GİDİYOR EEE NEDE OLSA BAŞAK BURCU ANNESİ GİBİ  :D GONCA KREŞİNİZİ İZLEYEMEDİM BACIM BEN  :icon_scratch: :dontknow:

EMİNE 1 MİLYAR SENINDE SÖYLEDİĞİN GİBİ ÇOK PAHALI BE GÜZELİM İNŞALLAH BÜTÇENİZE UYGUN BİYER BULURSUNUZ.

Tebessüm :)

Gonca yüreğim ağzıma geldi ilk yazdığın cümleyi okuyunca :sad1: Çok çok geçmiş olsun Eylüşüme, hep de gözüne geliyor bu kuzunun ne gelirse :'( MaşaAllah subhanAllah, Allah bütün kuzularımızı nazarlardan korusun hep, mübarek gün hürmetine..

HEPİMİZİN KADİR GECESİ MÜBARERK OLSUN ARKADAŞLAR

ponçik

:director: Eylül-Ekim-Kasım bebeklerinin doğumgünleri devam ediyor
Anita  :hello: Kayra'mızın doğumgünü kutlu olsun
senin de 2.annelik yılın kutlu olsun
hep mutlu sağlıklı güzel günler görün dilerim

:occasion16: :occasion16: :occasion16:

Emel, Aslı , Ayşegül ve Serife geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkür ederim

Şerife iş görüşmesi ne oldu, haber var mı ,
kresi izlemek için velilere şifre veriyorlar şekerim  :suclu:
ama fotograflara bakmışsındır, nasıl beğendin mi  :dontknow:
bu arada bizde fena temizlik hastasıyız , bir de hastalık hastası  :k06:

Aslı doğru dimi , aynı şeyler  :laughing7:

Emel gymboree 'dan bana haftalık mı aylık mı bültenler geliyordu birara, sonra ben oyungrubu düşünmediğim için iptal etmiştim
inşallah size uygun biryer bulursun, bende kuzumla beraber etkinlikler yapmak istiyorum ama cumartesi de çalıştığım için hiçbiri bana uymuyor maalesef  :'(

Ayşegül ne haber bacım , senin doğumgününü atladık mı biz  :suclu:

Emine

26 Eylül , 2008, 18:45:03 #11933 Son düzenlenme: 26 Eylül , 2008, 18:48:08 Emine
Goncacım Eylülüme çook geçmiş olsun.Çok üzüldümm. :sad1: Allah beterinden korusun  :amin:

Anitacım Kayranın doğum günü kutlu olsun.Nice mutlu senelereee  :love9: 

Kadir Geceniz Mübarek Olsun                          Kadir Geceniz Mübarek Olsun                                 Kadir Geceniz Mübarek Olsun                   

ponçik

Merhaba herkese
sonbahar iyice geldi derken kış mı geldi acaba   ;D

Emine teşekkür ederim geçmiş olsun için  :opucuk:
siz nasıl oldunuz ailecek  ::)

ben dün kabus gibi bir gece yaşadım :coffee:
Eylül 02:30 da uyandı ve 05:30 a kadar uyumadı  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
kucak istiyor, mızmızlanıyor, bi de utanmadan uyumıcaaam, uykum yok diyooor  :honk:
en komiğide bana sarılıp "anne sende uyumak istemiyormusun" demesiydi
Allahım  :cildir: güler misin, ağlar mısın  :k02: :k02: :k02:
bir de regl oldum zaten , bir de kızı kucakta taşımak ,,,, ooof belim nasıl ağrıyor anlatamam
hepinizi öpüyorum arkadaşlar , görüşmek üzere  :hello:

MISIRLI-GELIN

goncacim merhaba kiz nekadarlik vallah senin o kizin lafina aglanmaz ancak gülünür benide güldürdün allah kizini size bagislasin
«« ẰگЌĮм گéήì گèυêУǿŕµм »»

ponçik

:laughing7: sağol Hilal geçen hafta 2.yaş günümüzü kutladık
bu arada hoşgeldin  :flowers:

MISIRLI-GELIN

hosbulduk canim allah daha nice yillar kizinin dogum gününü kismet eder insallah
«« ẰگЌĮм گéήì گèυêУǿŕµм »»

ponçik

slm herkese 
:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
ohhh ne güzel yaaa Eylül yok, babası yok, babaannesi yok
ev sessiz  :sunny: 
şaka bi yana ,malum önümüz bayram bende temizlik yapayım diye hep beraber dışarı çıktılar
aslında fırsat bu fırsat akşama kadar nette takılmak var ama  :suclu: iş güç beni bekler
herkesi öpüyorum görüşürüz

Hilal teşekkür ederim  :opucuk:

estim

goncacım çok geçmiş olsun canım. çok üzüldüm umarım şimdi iyidir.  :amin: :nazar:
doğum günü olanları yaşı kutlu olsun  :occasion16: :wav: