EYLÜL-EKİM-KASIM 2006 ANNE VE BEBEKLERİ

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 13:48:20

« önceki - sonraki »

aslı

Alıntı yapılan: Emine - 20 Eylül , 2008, 01:51:39
Ceylin saçına sakız yapıştırıyor saçını kesiyorum çıkaracak bir yöntem biliyormusunuz adam bi duraksadı kesmek en iyi çözüm dedi sabrına hastayım şu adamın yaa  :ehi:

:toothy10: :toothy10:

şerife Berat

merhabalar kızlar

işten çıkarılma konusunda artık bırazdaha sakinim daha olumlu düşünmeye çalışıyorum . herşeyin hayırlısı mutlaka herkesin byerlere sıkışmış bi rızkı vardır.Rabbim hayırlı kapılar açar inşallah  :amin:

goncaaaaaa kendi derdimden eylülün doğum gününü kutlayamamıştım.geçmiş doğum gününüz kutlu olsun bu pazarmı yapacaksınız kutlamayı ?

şeyda melis alarayla sana geçmiş olsun diyorum güzelim allah şifanızı versin.tatilin ve gezmenin tadını çıkaranlardansın bu sene  8)

jbudun sesin çıkmıyor canım hiç anneannin durumu nasıl oldu?

emine ceylin gayet sağlıklıymış maşşallah.bizimde kilomuz 11.300 gr ne kadar yerse yesın almıyor kilo çok hareketli sanırım o yüzden.saç olayınız beni çok güldürdü allah iyiliğini versin bide doktora mı sordun? eeeee adama hak verdim sağlıklı hastalar uğraşıp kendine dert arıyor demiştir RABBİM DERT VERİP DERMAN ARATMASIN

benim canım şimdide komşumuza sıkıldı gecen yıla kadar banvit in soğuk hava deposunu işletiyorlardı tavuk sevkıyatı dagıtımı yapıyolardı ama borçları çok birikmiş ödeyemez duruma gelmışler en son banka evi ihaleye çıkartmış,çok şükür halimize hani derlerya beterin beteri vardır diye :honk:

aslı sen nasılsın güzelim ? defne hanım nasıl,bi yaramazlık yoktur umarım

gülay caner paşam nasıl?

ponçik

selam arkadaşlar  :hello:

Şeyda hoşgeldin , demek sen İstanbullardasın ve bizim haberimiz yok  :caca: bi buluşma ayarlardık hemencik ne olacak ben el atardım  ;D Melis Alarayı Eylül hanfendüyle tanıştırırdık  :love3: neyse artık seneye inşallah diyelim
dediğin gibi şimdi buraya bu kadar alıştıktan sonra gidince epey zorlanacaksınız , dilerim çabuk adapte olursunuz ve en hayırlı kararı alırsınız. kutlama için de teşekkürler öpüldünüz  :opucuk:
hastalığı da çabucak atlatırsınız inşallah ana kız  :amin:  geçmiş olsun
kuzeninle güzel vakit geçirmişsinizdir, çocuklar olmayınca insan ne güzel muhabbet ediyor dimi   :suclu:

Gülay merhaba  :hello: kutlama için teşekkür ederim canım  :opucuk:

EmeL kutlama için teşekkür ederim  :flowers: ne güzel çikolatalar onlar öyle  :hungry:

Alıntı yapılan: şerife Berat - 17 Eylül , 2008, 23:18:11
goncacım keendı derdımden eylul ıcın yazdıklarına cvp bıle veremedım.bencede bu durumda eylulu okuldan almanız en dogru karar olucak gıbı gelıyor.kayınvalıden eylule bakmak ıstemedıgı ıcın mı okula vermıstınız kuzucugumu?bı ara sorun cıkarıyor valıde dedın gıbıme geldıde :honk:

Evet Şerife  :suclu: tam olarak valide bakmak istemiyor denmez ama Eylül çok hareketli olduğu için ve kendisi 63 yaşında olduğu için yoruluyor ve çok sosyal bir insan , dışarı çıkmak istediğinde yada komşulara gittiğinde Eylül hıçkıra hıçkıra ağlıyor evlere girmiyor , o da stres oluyor , işte o yüzden onu biraz rahatlatmak adına verdik, aslında ben çok da almak niyetinde değilim de en azından saat 4-5 gibi babannesi gidip alsa daha iyi olur, neyse,  bir dahaki ay halası geliyor yurtdışından ve bizimle yaşamaya başlayacak , o zaman valide daha rahat olacak...
herşey nasip kısmet işte
iş konusunda hep dediğimiz gibi hayırlısı olsun   :opucuk:
komşunuz içinde Allah yardımcıları olsun  :amin:

Ayşegül Eylül okulu çok sevdi , her seferinde "anne ben okulu çok sevdim, çok beğendim " gibi şeyler söylüyor
kameradan izleyince hoşnut değil gibi ama bilmiyoruz işte  :dontknow:
babası da geçen gün seyretmiş ve "pencerenin kenarında birsürü oyuncak var niye bu çocuklr gidip almıyor ,kızıyorlar mı izin vermiyorlarmı , çocuk dediğin oy8uncaklara saldırmazmı" diye başımın etini yedi durdu  :cildir:
bir de dün bizim kız babannesine "yaramaz eylül (bi adaşımız var da ) bana vurdu" demiş
bilmiyoruz işte , en azından şu bir hafta daha geçsin de ona göre yol alacağız inşallah
demek patates kafadan hoşlanmadın, bıyıkları itici gelmiş olmasın sakın  :toothy10:

Emine ben Eylülün öğretmeniyle konuştuğumda çok iyi, gelişimi filan çok güzel, hele konuşmasına herkes bayılıyor diyor, tüm parmak oyunlarını yapıyormuş , motor gelişmi çok iyi ,algısı çok kuvvetli dedi , yani onlara göre çok güzel gidişat ama işte annem ahh annem , bu çocuk çok saramış solmuş diyince içime bi soğukluk geldi oooof zor işler bunlar , eskiden nerde yuvalar, oyun grupları, sosyalleşme  :honk: sal çocukları dışarıya tamam  :laughing7: onlar kendi kendilerine sosyalleşsinler
yeni müzik grubu oyuncağınız çok güzelmiş güle güle kullansın cimcime
resimleriniz çok güzel, maaşallah Ceylin çok büyümüş, Allah daha nice doğumgünleri göstersin  :amin: boyunuz kilonuza da maaşallah  :amin: sakız olayına çok güldüm yalnız  :D

Aslı sizin kontrol ne zaman , Defne gibi Eylül de daha hastanenin kapısından girer girmez geri çıkmak istiyor , bizde aslında bugün aşıya gidecektik ama kuzum grip oldu  :sad1:

çok uzun yazmışım  ama devam ediyorum  :ehi: bize gelince ;
Perşembe akşamı kendi aramızda (anne-baba-çocuk-babaanne) pasta kestik
bu akşam da iftara misafirlerimiz var , sonra pasta keseceğiz ,10 kişi olacağız
veeeeeeee kızımın pastasını kendim yaptım , çok da istediğim gibi olmadı ama kenarından tattım da çok lezzetli olmuş  :suclu: kuzum görünce bayılacak eminim
sadece kuzum çok hasta , iki gündür ağzı açık uyuyor ve horluyor bu sabahta mümükler ağzına girecek kadar çok hapşırıyormuş , dünden beri peditus veriyoruz, çok kötüleşirse göreyim dedi doktorumuz (KBB)
eşim pazartesi seyahate gidiyor yine  :-\ arife günü dönecek inşallah
bu hafta yine evde bayanlarım hakimiyeti olacak yani  :hieyt:
kızlar bizim yan komşu hamile 2-3 ayı kaldı, dün de üst komşumuzun hamile olduğunu öğrendim  :honk:  :laughing7: ünimüzdeki aylarda bebek ağlamasından uyuyamayacağız yani  :ehi:
hepinizi öpüyorum , doğumgünü fotolarınıda sonra eklerim artık  :hello:[/color]

ponçik

Pınarcığım Nehir Kuzusunun doğumgünü kutlu olsun

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

Lily Wonka

Arkadaşlar, şu an uzun yazamayacağım ama ilk fırsatta girip havadisleri dizdireceğim, söz.. ;) :-*

Ceylin'imin, Eylül'ümün, Nehir'imin ve Berat'ımın doğum günleri kutlu olsun! Rabbim bu birbirinden tatlı kuzuya sevenleriyle birlikte sağlıklı ve mutlu nice yıllar yaşamayı nasip etsin inşaAllah..
Emineciğim, Goncacığım, Pınarcığım ve Şerifeciğim, anneliğinizin 2. yılı kutlu olsun, güzel yavrularınız her türlü dertten ve beladan uzak olsun..
Koccaman öpücüklerle bezeli sanal çiçeklerimi gönderiyorum.... :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

ponçik

20 Eylül , 2008, 23:04:51 #11885 Son düzenlenme: 23 Eylül , 2008, 16:53:03 g10ca
Gözde hoşgeldin ve teşekkürler  :opucuk: havadisleri merakla bekliyorum(z)
ve de Hira kuşunun resimlerini

jbdun

21 Eylül , 2008, 08:27:38 #11886 Son düzenlenme: 21 Eylül , 2008, 09:49:34 jbdun
günaydın
en nihayet yazmaya başladım, inşallah da bitiririm hayırlısıyla :k06:
anaannemi merak eden arkadaşlara çok tşk ediyorum ilgileri için :-* anaaneme anfizem teşhisi kondu, nefes darlığından dolayı oksijen tüpü olacak evde, tüpten hava alıp öyle çıkacak. Şu an hala hastanede inşallah salı-çarşamba çıkacak :amin: dr allah ne kadar ömür verdiyse onu yaşar demiş... :amin:

öncelikle ceylin, berat, eylül ve nehir kuzularının 2.yaşgünlerini kutluyorum ve güzel annelerine de 2.annelik yılınız hayırlı olsun diyorummmmm :hello2:

bu pasta kuzularaaaa :opucuk:

ve bu çiçek de güzel annelere :opucuk:

eminecim doğumgünü fotolarınız çok güzel, allah saadetinizi bozmasın :amin: ceylinim de çok büyümüş maaşallah :nazar: ölçülerine de maaşallah,aşınız hayırlı olsun... verdiğini yedikten sonra önemli değil kilosu, hareketliler maaşallah. saça yapıştırılan sakız konusunda drunuz haklı benceeee :k06: en iyisi kesmek :laughing7:
goncacım maaşallah eylüşüme, nasıl da büyümüşşş :nazar: 2ay içinde acaip farketmiş kuzum :nazar: elbisesine de bayıldımmm  :icon_thumright:kreş konusunda da hayırlısı olsun canım, inşallah en münasip zamanda tekrar başlar eylüşüm :amin: yani sen de az hamarat değilmişsin ha arkadaşım :-ooo valla çok güzel olmuş pastası eylüşümün, ellerine sağlık canım :flowers: eylüşüm nasıl oldu, çok geçmiş olsun tekrardan :opucuk: 2yıl önceki halinle hiç alakan yok arkadaşım, o kadar zayıfsın ki şu ann :nazar:  o zaman da hamiş hamiş çok güzelsin :nazar: :opucuk:
şeydacım valla iyice alışmışsındır tabi ki 2ay olmuştur dimi? ooo baksana iş görüşmeleri falan, niyeti biraz bozmuşa benziyosun ;) ama ne biliyim, vatandaşlık hakları,  temizlik , insan hayatını önemseme gibi daha biçok şeyi düşündüğümde, trye dönmemenizin daha iyi olacağını düşünüyorum, ama tabi b, de buradaki akrabalar var... Hakkınızda hayırlısı neyse o olsun diyelim canım :amin:
karini iyi unutmamışsın, ecrinin diş buğdayında görmüştün dimi? hem melis alaraya hem de sana çok geçmiş olsun canım, inşallah en kısa zamanda atlatırsınız :amin:
gülaycım selam canım hoşgeldin :-*
gözdecim senden ve hiradan uzun uzun detaylar beklioruzzzz ;)
şerifecim iş konusunda üzüldüm canım ama hayırlısı olsun :amin: komşunuzun da allah yardımcısı olsun :amin:

Emine

21 Eylül , 2008, 12:50:33 #11887 Son düzenlenme: 21 Eylül , 2008, 12:53:42 Emine
Şerifecim teşekkür ederiz  :opucuk:

Goncacım teşekkür ederiz  :opucuk:  Ne güzel Eylüle apartmanda yeni arkadaşlar geliyor işte Allah sağlıklı doğmalarını nasip etsin.Eylülüm çok güzel olmuş maşallah  :nazar: elbisesi de süper.Pasta için de ellerine sağlık çok güzel görünüyor tadı da öyledir eminim.Hamarat hatun  ;)

Pınarcım Nehirin doğum günü kutlu olsun  :flowers:   :love9: :flowers:

Gözdecim teşekkür ederiz merakla bekliyoruz haberlerinizi  ;)

Jbduncum teşekkür ederiz senin kadar güzel çiçekler ve pasta için  :-* Allah anneannene sağlıklı uzun ömürler versin inşallah  :amin:

ponçik

Jbdun teşekkürler pasta ve çiçek için ,  :flowers: çok düşüncelisin
pasta gerçekten çok lezzetli olmuş herkes çok begendi  :suclu: yakında olsyadık size de yapardım, ama bir gün yapıp size de yediririm inşallah
anneannen için Allah şifa versin,hayırlı günler göstersin inşallah,nefes darlıgı zordur, inşallah econun d.gününde birlikte olursunuz
2 yıl önce 22 kilo fazlam vardı şimdiki halimden  :ehi:

Emine teşekkür ederim arkadaşım , elbisesinni geçen yıl kardeşim Hollandadan getirmişti , 1 kere giymişti, kısmet tekrar dogumgününde giymekmiş

dogumgünü kutlamamız güzel geçti sadece herkes gittikten sonra hastalıgımız depreşti, burn tıkalı, öksürük gırla  :y25: vw bütütn gece uyumadık  :sad1:
sabahtan beride bitki çayı,meyve suyu ,süt içti birde buzdolabının açıp açıp pastanın cikolatalarını yiyor  :cildir: :cildir: :cildir:
bende gidip bulaşık makinesini boşaltıp 3.postayı çalıştırayım  :suclu: akşam 12 kişiydik de  ;D

jbdun

emine ve gonca  :opucuk:
demek geçmedi eylüşümün öksürüğü :sad1: ıhlamur nasıl içiyo mu? pastayı size de yaparım demişsin yaaaaa, hani desem 26eylül-5ekim tarihleri arasında istanbulda olacağızzzz, yapar mısın acabaaa :k06: çünkü ecrinin doğumgününde annemlerin gelmesi zor :sad1:

ponçik

Alıntı yapılan: jbdun - 21 Eylül , 2008, 15:20:03
pastayı size de yaparım demişsin yaaaaa, hani desem 26eylül-5ekim tarihleri arasında istanbulda olacağızzzz, yapar mısın acabaaa :k06: çünkü ecrinin doğumgününde annemlerin gelmesi zor :sad1:

hmmm bayram haftası  ::) dur bakalım ayarlarız belki birşeyler , ben haber veririm sana  :opucuk:

ıhlamur içmiyor maalesef , sevmedi , bende milupanın karışık bitki çayından veriyorum, bol bol da ılık su
dün gece de göğsüne ve sırtıan vicks sürdüm rahat etti uyudu(k)  :sleepy1:  ;D
eşimde Ankara , Kayseri,Konya ... seyahate gitti , hayırlısıyla gider gelir inşallah
arabayla iki kişi gittiler ama hem yağışlı hava, hemde uzun yol
haftasonu dönecekler kısmetse  :amin:

office

şu saatlerde böceğim  3 saatlikti  :love3: gerçekten ne çabuk geçti zaman :flowers: allahım sağlıklı, mutlu uzun bir ömür nasip etsin miniğime  :love9:

bugün çok yoğunum gelmeye çalışıcam :hieyt:
Hadsize haddini bildirmek, fukaraya don giydirmek gibidir!!

aslı

Nehir ve Ercan doğum gününüz kutlu olsun ....

Sağlıklı, mutlu ve güzel günleri anne ve babanızla geçirmeniz dileğiyle..

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

jbdun

iyi akşamlar kızlar,
goncacım hiç zahmet etme canım arkadaşım, yemiş kadar oldum :opucuk: vicks işe yaradı demek, inşallah bugün daha iyi olmuştur eylüşüm :amin:
ranacım ercanın 2.yaşgünü kutlu olsun :-*