EYLÜL-EKİM-KASIM 2006 ANNE VE BEBEKLERİ

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 13:48:20

« önceki - sonraki »

jbdun

offffff çatlıyam kızlar,
ecrİN klavyeyle oynadı, "fn" tuşuna basmadan yazamıyorum
"fn" tuşuna basmazsam da kısayol rakamları çıkıyo
yani şimdi yazmak bana tam bi işkence

varsa bunun nasıl düzeltileeğini bilen hemen söylesinnnnnnn lütffeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

guguş

jbdun

sorma sevilaycım yaa
inan yazacak çok şeyim var ama böyle yazamadığım için bugünlük çevrimdışıyım :k06:

Emine

Notebooğun casper mi Jbdun FN ye basılıyken insert tuşuna bas düzelir.
Yazdıklarınızı okuyacağım inşallah Ceylin izin verirse :)

guguş

Alıntı yapılan: jbdun - 08 Eylül , 2008, 23:08:00
sorma sevilaycım yaa
inan yazacak çok şeyim var ama böyle yazamadığım için bugünlük çevrimdışıyım :k06:

:ehi: :ehi: :ehi:

Organik_Seker

Emine'cim resim neden eklenmio sorunmu var

Nazar duası
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ

jbdun

asus canım

oyyyyyyyyyyyyy  :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

yupppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii olduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

eminecimmmm çok sağol canımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :opucuk: :flowers:

Emine

Emine

Organik şeker serverda tahminimizden çok yer kapladı resimler şimdilik www.imageshack.us tan yükleniyor

jbdun

eminecim siz nasılsınız bu arada?
kardeşin nasıl oldu?

Organik_Seker

Alıntı yapılan: Emine - 08 Eylül , 2008, 23:33:58
Organik şeker serverda tahminimizden çok yer kapladı resimler şimdilik www.imageshack.us tan yükleniyor

Peki :)

Nazar duası
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ

Emine

08 Eylül , 2008, 23:42:35 #11787 Son düzenlenme: 08 Eylül , 2008, 23:46:16 Emine
Kardeşim iyi çok şükür.Ceylin de iyi.Ceylinin doğum günü perşembe az önce gidip pasta siparişi verdik Ceylinle.Sindrella pasta aşağıdakinden.  :D

Bu arada Beratın doğum günüydü 6 sı sanırım .Şerifecim oğluşunun doğum günü kutlu olsun Allah askerliğini damatlığını da göstersin  :opucuk:

aslı

Jbduncum bir klavye canarın var galiba  :D

Emine'cim kardeşinin iyi olmasına sevindim. Ohh pasta siparişinizi de vermişsiniz.

jbdun

hepinizin iyi olmanıza çok sevindim eminecim, pastanız da çok güzel
şerifecim ali beratın doğumgünü kutlu olsun canım :flowers: doğru ya sen hazırlık sormuştun, neler yaptın, nasıl geçti parti?
aslıcım evet hergün bişey yapıyo cadı genelde düzeltiyorum ama bu olmadı :k06: