EYLÜL-EKİM-KASIM 2006 ANNE VE BEBEKLERİ

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 13:48:20

« önceki - sonraki »

Tebessüm :)

dilek ve jbdun, aslı demir yüklemesi dememişki, d vitamini demiş, nerden çıkardınız :icon_scratch:

dilek hııııı, demek ondan 90adım.doğrudur ne diyim, ben de başalıym bari evin içinde :k06:

esrayeliz bence de uykuda emzir canım,ne kadar emse kardır.

jbdun

ayşegül haklısın ya uykum var ondan mı acaba :icon_scratch: :suclu:
zaten ben birazdan yatar,adalet hadi iyisin bak yatıcam,sen de rahat rahat söylenne kelimeleri söylersin :tongue3:

adalet

ASK OLSUN JBDUN BEN OLMASAM OYUN DIBE BATAR SIZE IYLIK YARANAMIYOR BUNDAN SONRA OYNAMICAM BANA NA :toothy10:

jbdun

hadi hadi dayanamazsın yine oynarsın sen :laughing7:

Tebessüm :)

kardeşim  oyun muhabbetini buraya taşımayın :caca:

esra(azra)

mama veriyorum arkadaşlar ama her 40dk da bir 50cc veriyorum içiyor ama birden verince almadı arada mama yerine emziriyorumda sabaha inşallah düzelir ama bu gece böyle kök söktürecek sanırım :y25:

jbdun

adalet

Alıntı yapılan: ayşegül - 17 Mart , 2007, 22:18:39
kardeşim  oyun muhabbetini buraya taşımayın :caca:

TAMAM BE AYSEGUL NE KIZIYON YA :k06:

aslio

ayşegül dediğin gibi d vitamini fazlalığından bahsetmiştim....
jbdun biraz geç olacak ama geçmiş olsun sanada.
EsraYeliz bende 4 sene öncesine kadar çakmakta oturuyordum şu anda annemler hala orada oturuyor.Komşuymuşuz seninle.

jbdun

Almiş'inAnniş'i

jbdun kızınla pozunuz çok güzeeeeeelllllllllllllll  :love3:  :hello2:

Zara82

bende söyle bi "eee" diyeyim dedim....Jbdun cook tatli cikmisiniz ana kiz KOCAMAN bir  :nazar: size..

Azra hanimada gecmis olsun, esra sen moralini yüksek tutmaya calis, bugünlerde gececek Allahin izniyle..

Emine, Ceylin hanimin da listesi hayirli olsun....güle güle kilo alsin...

Bende dün bir arkadasa gittim , o da öglenleri corba yap ver dedi...sonra ögle uykusuna alistir dedi....ikindileyin meyvee püreleri ni ver dedi...

Benimkide bu sabah emdi ....sonra ögleden sonra elma püresi verdim (ama hazirlardan) cok sevdi.....aksam 9 dada kasik mamasi veriyorum MIlupanin ...bayiliyor ona yalana yalana yiyor...birazdan yine emzirecem iste böyle......bende önümüzdeki hafta yogurt vereyim diyorum...bakalim...

Filiz

jbdun cum çok geçmiş olsun ben hırsızdan çok korkuyorum inşallah başıma böyle bir olay gelmez Allah korusun ama ben  parada malda değilim aman aman ben görmeyeyimde isterse evi götürsün.. Alarm falan taktırsanıza en azından korkarlar.. Bu arada ikinizde çok şekersiniz ecrin in gözleri mavi mi banamı öyle geldi :))

şafakrazi bende bilmiyorum migrosa baktım ama bulamadım :) hakkaten nerden bulcaz bu cam rendeyi yahu..

Esrayeliz çok geçmiş olsun canım.. sorun hakkında maalesef hiçbir fikrim yok.. ama hastalığından dolayı huysuzlaşmış olabilir geçer gibi geliyor..

Almiş'inAnniş'i

Zara82

valla ben cam rende kullanamiyacagim gibi gözüküyor bizim buralarda hic öyle seyler yok türkiyeye de 8. ayda geliyorum  :sad1: