EYLÜL-EKİM-KASIM 2006 ANNE VE BEBEKLERİ

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 13:48:20

« önceki - sonraki »

jbdun

22 Ağustos , 2008, 13:25:51 #11655 Son düzenlenme: 24 Ağustos , 2008, 01:21:42 jbdun
el arabasında uyuduktan sonra babası yatak yapmış kuzuma, 2saat uyumuş hanım sandalyenin üstünde :k06: o kadar kamyonun sirenin sesinde uyanmamış ya, demek ki hakkaten çok yorulmuş :k06: :nazar:

aslio

kıyamam ben ya... Ne de tatlı uyumuş..Jbduncum epeyce yorucu geçmişe benziyor.El arabasında uyuklamaya başlamış gözüküyor Ecrin :D  :nazar: öpüyorum onuu..

jbdun

sorma aslıcım çok yorulmuş zaten dediğin gibi el arabasında da gözler gidiyo :D
ece deniz nasıl oldu?iştahı yerine geldi mi?

ayşen

slm hanımlar...

jbdun ne güzel resmler onlar, biraz şantiye tozu yutsun bizim mesleğe alalım onu da :D eşin ne iş yapıyor bu arada? yatağını çok beğendim bu arada :k06: ilginç bu çocuklar, tuna paşa evde ekstradan bi ses olsun dınk dikilir ayağa, ama sokakta her türlü gürültünün içinde uyur da uyur. hatta, geçen sene beşiktaşın kupa maçına gitmiştik, orda o kadar gürültünün içinde fosur fosur uyudu. olan bana oldu tabi, maç izleyemedim 2. yarı  :laughing7:

şerife hayırlı olsun canım yeni evniz,kolay gelsin. taşınmak çok yorucu gerçekten, 3 ay oldu bizim de işte 1 ayda anca yerleştik tunayla :) dakika durmuyor ki, nyse ki evi hiç yabancılamadı...

daha önce yazmamıştım sanırım, meltem emine geçmiş olsun ikinize de.

goncacım eylüşe de çok geçmiş olsun. biz de geçen hafta ateşlendik işte ishal+kusmayla birlikte. tuna da aynen çok halsizdi, burda itfaiye var yakında, itfaiye arabasına hergün babasıyla ggidip biniyorlar mutlaka, çokkkk seviyor. o günelrde onu bile istemedi. makarnaya bayılır, onu bile yediremedim. daha bir sürü şey.  o halsizliğini durgunlugunu görünce içi parçalanıyo insanın. allah hepimizin yavrularına sağlık versin....

TARKAN&AYŞEN  28.06.2003
EGE TUNA          03.10.2006

jbdun

ayşencim ne güzel artık inşallah sıksık gelirsin buraya ;) zaten ben de eşime onu dedim, ecrinin hangi mesleği seçeceği belli oldu :k06: eşim inşaat teknikeri, şu anda beton firmasında laboratuar şefi, beton analizi,kalite kontrolü gibi şeylere bakıyor.
sizin beşiktaş maçı maceranızı hatırlıyorum canım, buraya da yazmıştın :laughing7:
sizi nasıl gidiyor wc eğitimi? var mı bi gelişme?

aslio

jbduncum iştah olayımız tatile göre biraz daha iyi.. Tatil dönüşü tarttık Eceyi 9800 :y25:4 aydır hiç kilo almamış. Şimdi İngiltereden kuzenim vitamin göndermiş ona başladık azıcık etkisi oldu gibi...

jbdun

daha iyi olmasına sevindim canım, vitaminin etkisini göstermesi de iyi. İnşallah ece denizin iştahı iyi olur da siz de rahatlarsınız canım, yoksa gerçekten zor iştahsız çocuk. Ecrin de ateşlenmişti ya didimde, 3gün çektik iştahsızlığı ve seni çok iyi anladım. Bişeyler yesin diye çeşit çeşit yapıyoduk ama yok, tüm günü sadece emmeyle geçirdiği oldu, çok zordu :-[

ayşen

bi daha taşınıp da netimizin baglanmasını beklemezsek hep burdayım  :ehi: yakınmış eşinle mesleklerimiz. uzmanlıı baya farklı tabi :)

wc eğitiminde bi gelişme yok şmidilik. aynen külot kirletmeye devam kakayla. çişi öğrendi iyice, tutuyor söylüyor ama kakaya gelince yok  :dontknow:

aslıcım ben d e çok iyi anlıyorum seni, aylardır yerinde sayıyo tuna kilo konusunda. sıcaklarla birlikte olan iştah da gitti. vitaminleri de deniyorum, ama kar etmiyor. bizimki de 11 de sabitledi. kemikler çıkacak yakında :( vitaminin adı ne? sen biraz kullan da işe yararsa ben de deniyim bulabilirsem.

TARKAN&AYŞEN  28.06.2003

jbdun

Alıntı yapılan: ayşen - 22 Ağustos , 2008, 14:25:07
bi daha taşınıp da netimizin baglanmasını beklemezsek hep burdayım  :ehi: yakınmış eşinle mesleklerimiz. uzmanlıı baya farklı tabi :)

wc eğitiminde bi gelişme yok şmidilik. aynen külot kirletmeye devam kakayla. çişi öğrendi iyice, tutuyor söylüyor ama kakaya gelince yok  :dontknow:

evet canım senin de inşaat sektöründe olduğunu biliyorum.
Neyse çişi öğrenmiş tamamıyla, kendini ne zaman hazır hissederse o zaman da kakayı söylemeye başlar ;)

ayşen

umuyorum jbduncum, bu susuzlukta baya zor oluyor, sbah 11 e kadar su yok ve biizimki ilk kakasını 9 gibi yapıyor, kovadan taslarla yıkıyorum artık, durmuyor da sıpa :)

TARKAN&AYŞEN  28.06.2003

jbdun

hergün mü oluyor su kesintisi ayşen? öyleyse zor tabi, bi kere bahsetmiştin pamukla temizledim diye :honk:

ayşen

eevt canım her gün sabah 11 ile akşam 9 arası suyumuz var, sonra kesik. allahtan gündüz veryorlar da bu sıcakta çile çekmiyoruz daha beter. barajlarda su seviyesi iyice düşmüş. ne olacak bu işin sonu bilmiyorum... allah çocuklarımızı korusun  :amin:

TARKAN&AYŞEN  28.06.2003

ponçik

22 Ağustos , 2008, 17:55:40 #11667 Son düzenlenme: 22 Ağustos , 2008, 17:57:59 g10ca
 :y25: EYLÜL BUGÜN YİNE HİÇBİRŞEY YEMEMİŞ
SADECE SÜT İÇİYORMUŞ BİRKAÇ KEZ DE SU İÇMİŞ O KADAR  :crybaby2:
TEK TESELLİM ATEŞİ YOK
ŞİMDİ EVE GİDERKEN VİMİN C DİYE BİR VİTAMİN ALACAĞIM
GELİŞMELERİ YAZARIM ,
ALLAHIM NE OLUR SAĞLIK SORUNU OLANLARA ACİLEN ŞİFA VER YARABBİM  :amin:

ASLI SİZ HANGİ VİTAMİNİ KULLANIYORSUNUZ

JBDUN RESİMLER ÇOK GÜZEL MAAŞALLAH KUZUYA , BENCE YARIN RESİMLERİ KALDIR DA NAZAR DEĞMESİN KUŞUMA

ŞERİFE YENİ EVİNİZ HAYIRLI OLSUN GÜLE GÜLE OTURUN .BERATIN GÖZÜ İÇİN ÇOK GEÇMİŞ OLSUN, DOKTORA GİTMİŞLER Mİ , İLAÇ MI VERMİŞ , YAVRUM YAAA EN HASSAS DERİ, NASIL GERİLMİŞTİR,  :sad1:

MELTEM ARKADAŞLARIN YAZDIĞI GİBİ GEÇİCİ BİR DURUMDUR , BİZDE DE OLUYOR, HEP BABACI HEP BABACI, SÜT YAPAYIM DİYORUM BABAM YAPSIN DİYOR
GEL KUCAGIMA DİYORUM BABA BENİ AL DİYOR VS.
BİR DE ŞU SAĞLIK SORUNLARI SİNİRSEL OLARAK SENİ GERİYORDUR
EN KISA ZAMANDA TOPARLANMANI VE SAĞLIKLI SONUÇLARINI BİZE BİLDİRMENİ DİLERİM

ÖZLEM HOŞGELDİNİZ TEMİZ HAVA , KÖY HAVASI BANA DA ŞUAN NE İYİ GELİRDİ , NEYSE SEN BİZİM YERİMİZE CİĞERLERİNE ÇEKMİŞSİNDİR
SELİMİ KISA SÜRELİ BİR YUVAYA VERME İMKANIN VARMI , MESELA YARIM GÜN HAFTADA 2 GÜNDE OLSA ONA ÇOK FAYDASI OLUR, TABİ SANA DA

AYŞEN SAĞOL BİRAZ İÇİMİ RAHATLATTIN , AMA İŞTE O ÖYLE SÜZÜM SÜZÜM SÜZÜLÜNCE İÇİM ACIYOR
DOKTOR EĞER KİLO KAYBI OLURSA SERUM TAKILIR DEDİ
UMARIM GEREK DUYULMAZ

BEN ŞİMDİLİK ÇIKIYORUM , HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM , İYİ Kİ BURDASINIZ
YAVRULARINIZA İYİ BAKIN OLUR MU  :)

jbdun

Alıntı yapılan: ayşen - 22 Ağustos , 2008, 15:50:38
eevt canım her gün sabah 11 ile akşam 9 arası suyumuz var, sonra kesik. allahtan gündüz veryorlar da bu sıcakta çile çekmiyoruz daha beter. barajlarda su seviyesi iyice düşmüş. ne olacak bu işin sonu bilmiyorum... allah çocuklarımızı korusun  :amin:

allahtan gündüz veriyorşar dediğin gibi ayşencim, ne olacak böyle susuzluk, nereye kadar, hiç iç açıcı gitmiyor durumlar... :y25:
Allah sonumuzu hayretsin :amin:

jbdun

goncacım ateşi olmasın da iştah yerine gelir merak etme. Biz de öyleydik didimde ateşlendiğinde 3-4gün hiçbişey yemedi sürekli emdi :sad1: ama şimdi allaha şükür iştahımız eskisi gibi, eminim eylüşüm de öyle olacak, sen içini ferah tut arkadaşım :opucuk: :love9:
tamam canım yarın kaldırırım resimleri ;)