EYLÜL-EKİM-KASIM 2006 ANNE VE BEBEKLERİ

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 13:48:20

« önceki - sonraki »

efsane

RABBİM ANALI BABALI BÜTSÜN İNŞALLAH ADIYLA YAŞASIN :amin: :amin:DARISI BAŞIMIZA :amin: :amin: :amin:

şerife Berat

canım gözde çok sevindim bu sene kız yılı sanırım kımı duyduysam kızları olacak allah analı babalı buyutsun hayırlı ve saglıklı evlat olsun ınsallah  :amin: hira ve mina çok guzel ısımler hem mübarek yerler

jbudun resımlerınız cok guzel kızlara massallah  :nazar: :nazar: :nazar:

jbdun

iyi geceler,

aslıcım diğer resimleri de gönderdim umarım almışsındır, oldukça uzun sürdü ;D
goncacım sağol canım :opucuk: bence de daha epey bi zaman var, şimdiden kafam karışmasın :ehi: hele gecenin şu vaktinde :suclu: :-*
gözdecim sağol canım ve tebrikler, allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah mina bebeği :amin:
şerifecim sağol canım ;)

şerife Berat

arkadaşlarım hepimizin berat kandili mübarek olsun,güzel dualarınızın içine bizleride dahil etmeyi unutmayın.Rabbim herşeyin hayırlısını versin amin :amin:

2 yıl önce oğlum da berat kandılının sabahına yanı bugune gozlerını açmıştı  :love9:

jbdun

kandiliniz mübarek olsun arkadaşlar...

Lily Wonka

Ben de herkesin kandilini en içten dualarımla kutluyorum..:flowers:

Şerifeciğim, oğlumuzun çok anlamlı, çok güzel bir ismi var gerçekten.. Kurtuluşa erenlerden olsun güzel yavrum inşaAllah..:love7:

Lily Wonka

Bebiş tebrikleri için de ayrıca teşekkür ederim güzel dileklerini esirgemeyen herkese..:opucuk: :love9:

ponçik

Gözde  Allah gönlüne göre vermiş , inşallah hayırlısıyla sağlıkla Mina kızınızı kucağınıza alırsınız, Hira'ya söyledinmi Mina kardeş vs..diye   :-[ ismini söylüyor mu  :aferin:

Jbdun sen o vakit geldiğinde haber ver de bi daha hesaplayalım en iyisi  :laughing7:

Şerife Beratın doğum günü daha doğrusu bizim sayfamızın bebeklerinin 2.yaş günleri geliyor ne güzel  :hello2: çok hayırlı bir günde doğum yapmışsın canım , Allah yavrularımızı bizlere bağışlasın inşallah

Lalecim bu gece tüm bebek hasreti çekenler için de dua edeceğim  :amin:

HAYIRLI KANDILLER

RABBIM DUALARIMIZI TOVBELERIMIZI KABUL ETSIN
GUNAHLARIMIZI AFFETSIN  :amin:

Tebessüm :)

KANDİLİMİZ MÜBAREK OLSUN ARKADAŞLAR

Gözdecim hayırlı olsun Hiramın kız kardeşi oluyormuş :hello2: Çok sevindim adınıza, Hira ya en uyan benim de düşündüğüm isim Minaydı, hayırlı evlat olsun inşaAllah :opucuk:

Şerifecim ben de çok severim Berat ismini, çok güzel bir vakitte doğmuş oğluş, ne güzel..

Jbdun senin resimler de küçük çıkmış ben göremiyoruuum :crybaby2:  Bu küçük büyük mevzusundan ben de ekleyemedim bir türlü. :-\

Gözde keşke Hiranın resmini buraya da ekleseydin.. :-\

sevda

SEVGİLİİİ ARKADAŞLARRR KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUNN SEVGİLERLEE....

Lily Wonka

16 Ağustos , 2008, 17:22:42 #11591 Son düzenlenme: 16 Ağustos , 2008, 22:39:52 Lily Wonka
Alıntı yapılan: Tebessüm :) - 16 Ağustos , 2008, 15:54:52
Gözde keşke Hiranın resmini buraya da ekleseydin.. :-\

Denemediğimi mi zannediyorsun Ayşegülcüğüm?! O fotoğrafı paintte bebek.com için -tek bir denemeyle- küçültüp eklenebilir ebata getirdim ve tereyağından kıl çeker gibi sayfaya ekledim. Aynı işlemi aynı fotoğraf için (oraya ekledikten hemen sonra!) burada da uygulamama rağmen sebebini anlayamadığım bir şekilde başaramadım.. Belki inanmayacaksın ama tam 40 dakikamı tek bir fotoğrafı ekleyebilmek için harcadım, ki eğer ekleyebilmiş olsaydım 1 saat de olsa harcadığım zaman, zerre kadar koymazdı. Bilakis başardım diye sevindirik olurdum.. Ama sonuç hüsran olunca (arka arkaya 7 kez küçültme işlemi! sayısız kez başarısız gönderme denemesi!) tahmin edersin ne hissettiğimi..:cildir: Ben daha önce photoshop kullanarak küçültüyordum fotoları, paintte bu işin daha pratik olduğunu öğrenince orada denemeye karar verdim, hakikaten de öyleymiş.. Ayrıca mesela burada "izin verilen en büyük eklenti boyutu: 284 KB" diyor mesaj kutucuğunun hemen altındaki eklenti kısmında, bizim fotoğrafın 7. denemedeki boyutu 85 KB idi, düşün!.. Ortada bir sorun olduğu kesin, ancak benimle ilgili olmadığı da bir o kadar kesin. Ha diğer bir nokta da, açıklamak zorunda mıyım bilmiyorum ama, benim o siteye biz cümbür cemaat buraya taşındığımızdan beri ilk kez resmini ekleyişimdir bu Hira'nın, çok ısrar edildiği için.. Ama herşey bir yana, bunun bilinçli bir tercih olduğunu düşünmüş olman beni gerçekten üzdü.. Çünkü ben "Hira ile ilgili herşeyi" en çok burada paylaşmaktan keyif alıyorum, 2 aylıktan beri bu sayfanın bebeği olduğu için....

Lily Wonka

Gonca'm ve Ayşegül'üm, bebişle ilgili tebrikleriniz ve güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim.. Darısı en hayırlı zamanda sizin de başınıza inşaAllah..

Goncacığım, Hira'ya Mina dedirtiyorduk daha önce de, prova mahiyetinde..;) :D Çok sevimli söylüyor cadı.. Ama tabii dün akşamdan beri karnımda büyüyen "kardeşin" onun gibi kız olduğunu ve adının da Mina olduğunu falan çok daha kesin bir dille anlatmaya başladık, ki ben kısa bi süre içinde kanıksayacağını düşünüyorum kuzumun..::)

guguş

Ah Gözdecim :'( Sen bilmiyorsun sanırım, sitenin resim kontenjanı dolmuş, şu adresten eklenebiliyor resimler http://imageshack.us/  Ben bilinçli olarak buraya eklememiş olduğunu düşünmedim de, kıskandım diyelim :suclu: Ben Hiramı ne kadar özledim bilmiyor musun :crybaby2: Diğer sitede çok net göremedim, öğlen güneşi direkt pcnin olduğu yere vuruyor çünkü, ama gördüğüm kadarıyla bayıldım bayıldım,Allah özenmiş de yaratmış maşaAllah :nazar: Koca yanaklarından bir kere öpüver onu benim için olur mu? Öpüyorum ikinizi de :opucuk: