EYLÜL-EKİM-KASIM 2006 ANNE VE BEBEKLERİ

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 13:48:20

« önceki - sonraki »

Ardaömür(Arzu)

Ayşegül sakın üzülme ek gıdaya başlıyacağız diye ben de büyük oğluma 4 aylıkken başlamıştım şimdiden 1.72 boyu kilosu 50 yani taş gibi delikanlı oldu.Ayrıca çok şanslıyız yaza gireceğiz yakında bebeklerimiz meyve ve sebze yönünden  iyi olacak her şey taze daha az hormonlu  :y25:

Meltemce

Günaydın Ayşegül'cüm hoşgeldin.
Ben de çok uykusuzum. Bütün gece dilan hanım sokurdandı durdu.
Yatağı kurdum. Çok basitmiş. 5 dakikada kuruluyor. Hem de öyle güç gerektiren bir şey de yok. Senin dediğin gibi denedik. Yine olmadı. Herhalde dedim ben bizim yatak arızalı. Gittim K.yakaya adam orada gösterdi bana nasıl yapılacağını. O kadar kolaymış ki. Şemsiye gibi açılıveriyor.
Biz de 4 gün sonra doktora gideceğiz. Ek gıdalara başlayacak mı bakalım bizimki. Rejim vermesinde doktor.  :toothy10: Çünkü ayda 2 kilo alıyor.
Haklısın  canım ben yine işe geliyorum kafam dağılıyor burada. Bir de biz odada 8 kişiyiz hepsi de o kadar esprili ki arkadaşların kırılıyoruz gülmekten akşama kadar. Ama anneme acıyorum. Kadın sürekli onunla. Eve gittiğimde annemin saçları havada oluyor  :ehi:

Tebessüm :)

uyusun da büyüsün dilan hanım yeni yatağında.

arzu haklısın ben de seviniyorum yazın herşey bol taze ve nisbeten hırmonsuz...maşallah oğluna :nazar:

razi o resimde 8 aylık hamileydim canım

Ardaömür(Arzu)

Resim güzelmiş ayrıca ilahi razi kızın hamile olduğu aslında gayet açık

Almiş'inAnniş'i

arzu senin 1.72 boyunda çocuğun mu var ben mi yanlış anladım?  :icon_scratch:

Alıntı yapılan: ardaömür(Arzu) - 12 Mart , 2007, 11:48:30
Ayşegül sakın üzülme ek gıdaya başlıyacağız diye ben de büyük oğluma 4 aylıkken başlamıştım şimdiden 1.72 boyu kilosu 50 yani taş gibi delikanlı oldu.Ayrıca çok şanslıyız yaza gireceğiz yakında bebeklerimiz meyve ve sebze yönünden  iyi olacak her şey taze daha az hormonlu  :y25:

Almiş'inAnniş'i

ayşegülcüm  :opucuk: hayatım korkuyom napim. sanki bu koca göbek hiç gitmicekmiş gibi geliyo bana  :y25:

Alıntı yapılan: ayşegül - 12 Mart , 2007, 11:54:03
uyusun da büyüsün dilan hanım yeni yatağında.

arzu haklısın ben de seviniyorum yazın herşey bol taze ve nisbeten hırmonsuz...maşallah oğluna :nazar:

razi o resimde 8 aylık hamileydim canım

Ardaömür(Arzu)

Evet raziciğim doğru anladın gerçi ben bile inanamıyorum bu kadar büyük oğlumun olduğuna bana nerdeyse yetişti.Bide biraz genç gösteriyorum kimseye inandıramıyorum doğum doktorum bile ilk sezeryan dikişimi görünce inandı. Genç evlenenlerdenim 21 yaşında benim kocayı görür görmez aldım kararı evlenecem diye hislerim yanıltmamış iyiki evlenmişim kocişle.

Almiş'inAnniş'i

arzu sen 35 yaşında mısın?  :honk:

valla bu yakışır sana  :nazar: hiç göstermiyorsun maşaallah

Ardaömür(Arzu)

Eh bu arada göbekte kalıyo birazcık ama yavaş yavaş gidecek oda
Evet güzelim yaş otuzbeş yolun yarısı

jbdun

ben de sözde ütü masasını getirdim ütüye başlıycam diye, ama annem ve babam (kayın ikisi de) geldiler ve benim ütüler kaldı. Yeni gittiler ve ben de ecrini uyuttum inşallah az sonra başlıycam :sad1:

arzu maaşallah valla hiç göstermiyosun :nazar:
evet ya o göbek ben de var daha :suclu:

ayşegül aşınız hayırlı olsun canım,nasıl yağız aşıdan sonra?bence gidin outletlere acaip bi ucuzluk var,biz kendimize bişey almadık çünkü borçlarımız var biraz o yüzden kızımıza aldık :love9: bu arada resmin güzel çıkmış canım ;)

Ardaömür(Arzu)

Kızlar ben burada bir bayanla anlaştım haftada birgün geliyor 2 saat evi silip süpürüyor derleyip topluyor Bazen ütüm çok olduğundada çağırıyorum ekstra. İşim çok kolaylaştı 3 aydır çok rahatım 10 ytl veriyorum sizde bir bakın etrafınıza isterseniz hem onun para ihtiyacı karşılanıyor hem ben çok rahat ediyorum.Ayda bir kerede tam gün geliyor ozamanda 45 veriyorum.Ev işi olmayınca Ardaya daha fazla vakit ayırabiliyorum.Yardımcı kesinlikle iyi oluyor tavsiye ederim.

jbdun

ne güzel arzu ben en son temizliğe doğumdan önce almıştım kadın. Ben belki yaza girerken alırım bi daha :dontknow:

Almiş'inAnniş'i

10 ytl çok iyi bir fiyat arzu süper yani! burda öyle bişi bulmak mümkün değil. gerçi benim ihtiyascım da yok. kocacım sağolsun ;)

Ardaömür(Arzu)

Bu arada Emine siteyi kurdu bize şimdi kendi nerelerde

jbdun

sen baya şanslısın razi yahu :tongue3: ne güzel,hamiş diye mi böyle yoksa normalde de yapar mı kocan?
evet arzu ben de onu sıksık düşünüyorum,emine pek sık girmiyo belki de yine geziyodur ;)