EYLÜL-EKİM-KASIM 2006 ANNE VE BEBEKLERİ

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 13:48:20

« önceki - sonraki »

aslı

herkese merhabalar,

Herkese hayırlı haftalar diliyorum...

Goncacım İzmir'e gelirsen muhakkakki görüşmek isterim. Hatta sen İst. gelip bir buluşma bile ayarlarsın  :toothy10: . Dünyanın en tatlı bonuslarına Eylüşüme ve kuzucuğuma kocaman  :opucuk:  . Bu arada buluşma fotoları  :icon_thumright:

Gülay hoşgeldin.

ponçik

selam kızlar
canım pek yazmak istemiyor  :'(
annem birkaç gündür rahatsız
doktor yumurtalıklarda iltihap oldugunu söylemiş , ultrason çektirmesini istemiş
bu arada iltihap için antibiyotik vermiş
önce antibyotik ağır geldi , işyerinde epey bir istifra etmiş
sonra eve gelip istifra etmiş , çok afedersiniz kalas patronunu aramış beni acile götürürmüsünüz diye
(o arada bende işten çıkmak için hazırlanıyorum bari vakit kaybı olmasın diye amcam (!)  götürür dedim)
adam annemi acilde bırakmış işe geri dönmüş  :violent1:
neyseki ben yetiştim , mide bulantısı için hemen iğne yaptılar , eve gittik bir nane limon kaynattım iyi geldi
neyse sadede geleyim
bugun ultrasonda miyomlar ve iki tane kist görülmüş
50 yaşında hâlâ adet görmen miyomlardan dolayı yoksa menapoza girmen gerekirdi demiş doktor
şimdi rahimden parça alıp patolojiye göndereceklermiş  :'(
inşallah kötü birşey yoktur, gerçi içim rahat ama ne bileyim genede canım sıkıldı biraz
sonra yine yazarım şimdilik bu kadar  :-\

zhr38

Alıntı yapılan: ""Gonca"" - 14 Temmuz , 2008, 18:37:43
selam kızlar
canım pek yazmak istemiyor  :'(
annem birkaç gündür rahatsız
doktor yumurtalıklarda iltihap oldugunu söylemiş , ultrason çektirmesini istemiş
bu arada iltihap için antibiyotik vermiş
önce antibyotik ağır geldi , işyerinde epey bir istifra etmiş
sonra eve gelip istifra etmiş , çok afedersiniz kalas patronunu aramış beni acile götürürmüsünüz diye
(o arada bende işten çıkmak için hazırlanıyorum bari vakit kaybı olmasın diye amcam (!)  götürür dedim)
adam annemi acilde bırakmış işe geri dönmüş  :violent1:
neyseki ben yetiştim , mide bulantısı için hemen iğne yaptılar , eve gittik bir nane limon kaynattım iyi geldi
neyse sadede geleyim
bugun ultrasonda miyomlar ve iki tane kist görülmüş
50 yaşında hâlâ adet görmen miyomlardan dolayı yoksa menapoza girmen gerekirdi demiş doktor
şimdi rahimden parça alıp patolojiye göndereceklermiş  :'(
inşallah kötü birşey yoktur, gerçi içim rahat ama ne bileyim genede canım sıkıldı biraz
sonra yine yazarım şimdilik bu kadar  :-\

gecmiş olsun gonca üzüldüm annen için  :'(

iyi haberlerini bekliyoruzz....

Fatma-Ezgi Anna

Selam..sonunda geldim  :D
hepiniz iyisinizdir umarim..uzun zamandir sizleri takip edemiyorum..pc yi actigim bile yok inanin..hele su son hafta iyice agirlastim..zor hareket ediyorumvalla..esim yardim ediyo elinden geldigince ama oda is güc nereye kadar ..ama kizimda yardim ediyo azcok  :D masllah cok hamarat kizim var arkadaslar ,umarim Sezgi Lena da ablasi gibi beni  hic üzmez..tabi arada huysuzlugu tutuyo tabi cadimin...yemegini kendi yiyo..zaten yasina girmeden yemeye baslamisti kendi..banyo hastasi ..su delisi,her saat küvete girse mutluluktan cildirir sanirim,bide banada yikatnmiyo kendi sampuanlaniyo,vücudunu yikiyo ayaginin altini bile kendi yikiyo bilmis kizim  :k06:

kardesini kiskanmiyo zaten hic birseye kiskancligi yok masallah,umarim dogumdan sonrada kiskanmaz isallah..gelip karnimi oksuyo öpüyo bebis diyo tik tik yapip Sezgi Lena da ona karsilik veriyo tabi Ezgi Anna korkuyo böyle olunca ama anlatiyorum bebis sana merhaba diyo diyorum  :laughing7:

Yeni ev bulduk sonunda ..uzun zamandir aradik ama sonunda icimize sinen bir ev bulduk..genis,kocaman bir teras ve terasin devami kocaman bir bahce..yazin kücük bir park yapicaz bahceye oynasin kizlarim.en önemlisi de  bahcemizin bitisigi anaokulunun bahcesi  :toothy10: bahceden bahceye  verir alirim ezgi annayi  :k06: ama 1 eylülde tasinicaz simdi tadilatta ev,yani ben dogum yapmis oluyorum o zaman..kayinvaldemde kalicam ben ve esim yanliz yapicak herseyi..canim benim yardim edemiycem ona bu yüzden cok üzülüyorum  :'(

oyun grubuna yazdirmistik ama gönderemedik erteledik malesef,parka bile götüremiyorum kizimi,cocuk doktorumuzada ,asilarinida olamiyo hep benim yüzümden  :crybaby2: ben cocuk hastaliklarindan hic birini gecirmedim kabakulak dsinda kardeslerimde öyle,birde ezgi annaya hamileyken bogmaca olmustum arkadasin oglundan gecmisti ve bu güzden ezgi annada bogmaca olup yogun bakimda yatmisti hatirlarsaniz...bu yüzeden doktor bana kan testi yapti ve kan testinde de hic bir hastaligi gecirmedigim ortaya cikti hatta asiya bile raslanmadi ( aslinda okulda asi yapmislardi bize ama..benim zamanimda okula asicilar gelir bize asi yaparlardi..nerde simdiki cocuklar gibi bebekken ayinda asilar vurulmak ) neyse iste bu yüzden doktorumuz benim hastalik kapma riskime oldugu icin cocuklardan uzak durmami söyledi tabi ezgi annaninda...asilarida yarim kaldi zaten  gec baslamisti asilarina bogmacadan ve su cicginden dolayi..doktor kizamik asisini yaparsa kiazamik dökme ihtimalinin oldugunu eger kizamik döykersede benim icin hayati tehlike olacagi icin yapmayacagini söyledi...yai benim yüzümden kizim arkadaslariyla dogru dürüs oyanayamiyo :( cocuklu arkadaslarimda bana gelemiyo ya karantinada  gbiyim anliycaniz  :'(

Size birsey sormak istiyorum aslinda bunun icin ayri bir baslik mi acsam bilemedim ama bana yardimci olursaniz cok sevinirim..simdi biz baska cocuk düsünmüyoruz ,rabbim kizlarima saglik sihat versinde...benim saglik sorunum biliyosunuz,birde iki tane yeter diyoruz...simdi benim kadin doktorum en kesin cözümün sezeryan sirasinda kordonlari baglatmak oldugunu söyledi...hastaneye gidince ordaki prof.doktorlada konusucaz bu konuyu ama cevrenizde kordonlarini baglatan bi tanidiginiz varmi..herhangi bi saglik sorunuyla karsilatilar miyada ilede tekrar actirma durumu oluyo mu..burda bi ablada baglatmis ve bana dedigi siskinlik yaptigi..herkeste ayni mi oluyo acaba??? bana yardimci olursaniz sevinirim

Goncacigim annene cook gecmis olsun,umarim en kisa zamanda sagligina kavusur canim benim

hepinizi cook öpüyoruz kizlarim ve ben  :opucuk: isallah zaman buldukca ve sagligim elverdikce sIk sIk  sizlerle olmak istiyorum

sevgiler...

Fatma-Ezgi Anna

15 Temmuz , 2008, 02:09:10 #11404 Son düzenlenme: 15 Temmuz , 2008, 02:58:28 Fatma-Ezgi Anna

üc kisilik resmimiz  :D

CAmdaki resimlere, isimlere  vebayraklara dikkatinizi cekerim..babamizin  güzel düsüncelerinden biri daha  :opucuk:

kizim önceden cisini kakasini söylüyodu ve hosuna gidiyodu klozete oturmak ma simdi bir türlü oturmak istemiyo ve söylemiy artik..kakasinida gizlice saklanip yapiyo bende tuvalaet egitimine ara verdim,napim  :dontknow:

dogum günleri gecti ama sizler dogum günü pastasi resimleri koydugunuzda bende habugün koyayim ha yarin hep kalmisti ve icimde bir uhde kaldi,nasip bügüneymis..bu pastanin en önemli özelligi herseyini kocamin kendi elleriyle yapmis olmasidir  :opucuk: marifetli kacacigim bir masllah benden sana  :nazar:  :laughing7:

aslio

Günaydınn........

Goncacım geçmiş olsun canım.. Annene acil şifalar diliyorum..Bak içinde rahatmış patolojilerde iyi çıkar inş.

Fatmacım öncelikle hem sana hemde güzel kızına :nazar: Ezgicim kocaman olmuş bu arada yeni bebişin isminide çok beğendim ablasıyla çok uyumlu.. bu arada bir  :nazar: da yaptığı işler için ...

ponçik

15 Temmuz , 2008, 10:21:32 #11406 Son düzenlenme: 15 Temmuz , 2008, 10:23:58 ""Gonca""
Gülay merhaba hoşgeldin , arada sırada yazsanda bizi habersiz bırakmadığın için  :opucuk:
demek tatil planınız olmadı  :sad1: herşeyde bir hayır vardır, ben hep öyle derim
:k06:
belki Canere kardeş gelir bu arada , hani bulantılar aşermeler filan olursa tatilinden bişey anlamazsın zaten  :D ben de anında yazdım dimi  :toothy10:
çok iyi senaryo üretirim  :ehi:

Aslılar  :D resimleri beğenmenize sevindim
Aslıo geçmiş olsun dileğin için teşekkürler , bakalım önümüzdeki hafta annem izne çıkacaktı, o arada tahlil vs.. yaptıracagız inşallah

Aslıcım tabiki İzmire gelirsem bi aksilik olmazsa görüşürüz inşallah hepinizi çok merak ediyorum, sonra Ceylin,Yağız , Defne  :opucuk: hepsini çok merak ediyorum
inşallah gelirim de görüşebiliriz

Fatma önce hoşgeldin , resimler çok güzel Ezgiye maaşallah hem fotolar için, hemde yaptıkları için , aşı ve hastalıktan koruma durumlarınız gerçekten çok ciddi bir durum , ben Ezginin hastanede yattığını unutmuşum  :'( senin açından da durum kritik olunca ooooof  :sad1: kendini suçlama sakın , sonuçta sende bunları isteyerek yapmıyorsun ki , olaylar böyle gelişince ne yapacaksın ki ....
yeni eviniz hayırlı olsun , inşallah iyi günlerde oturursunuz, eşine benden de bir maaşallah  :nazar: Allah bozmasın mutluluğunuzu   :nazar:
geçmiş olsun dileğin için de teşekkür ederim
sorduğun soruya gelince : benim validede Almanyadayken bağlatmış , hiçbir sorun yaşamamış , çok rahat etmiş
geçen gün bende bir ablayla bunları konuşurken (bende bağlatmayı düşünüyordum çünkü) sakın haaaa dedi
onun kayınvalidesinin kızı trafik kazasında ölmüş 17 yaşında (Allahım kimseye evlat acısı yaşatmasın  :amin: )  ve kızının ölümünden sonra uzun süre kendine gelememiş,sürekli bayılıyormuş birşey yiyemiyormuş , hastanede serumlar filan ... meğer o zaman hamileymiş kadın  :icon_pale: Allah'ın takdiri işte ...
birini alırkenmeğer öbürünü vermiş ....ve sonra doğan kızı da ablasının kopyasıymış ...onun sevgisiyle öbürünün acısını hafifletmiş....
neyse yani o abla bana dediki ne olursa olsun bağlatma
yani tabiki kadere karşı gelinmez ama bazen kaderimizi kendimiz yazıyoruz  :dontknow:
o yüzden kararın kesinse doktor da zaten olumlu , olumsuz sonuçları söyleyecektir  :opucuk:

Alıntı yapılan: zhr38 - 14 Temmuz , 2008, 18:43:00gecmiş olsun gonca üzüldüm annen için  :'(

iyi haberlerini bekliyoruzz....

sağol canım iyi dileklerin için  :amin:

ÖZLEEEEEEM DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN ARKADASIM
:occasion16: :occasion16: :occasion16:
SELIM GONZALES VE ESINLE BIR ÖMÜR BOYU
SAGLIKLI, HUZURLU , MUTLU BIR HAYATINIZ OLSUN
HERSEY GÖNLÜNCE OLSUN
:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

ponçik

15 Temmuz , 2008, 10:36:54 #11407 Son düzenlenme: 15 Temmuz , 2008, 10:38:27 ""Gonca""
Bize gelince ;

artık benim kızımın kulaklarında da miniş miniş küpeleri var  :D
kulaklarını deldirirken çok ağladı ama sonra durup durup , çıkmayan küpe taktııııık diye aynanın karşısından çekilmedi ...
ben çekip çıkarır diye çok korkmuştum ama 1 aydır denemeler yapıyordum , önceden "banada küpe"  dediğinde klipsli küpeleri takıyordum "acıdı çıkaaar" diye bağırıyordu , sonra, taktıgımda sesini çıkarmayınca "kızımın kulakları acımıyormuş çıkmayan küpe takalım " dedim . önce makyaj kalemlerimle küpe gibi renkli şekiller yaptım , aynada gösterdim bak çıkmayan küpe diye ... çok hoşuna gitti
sonra birkaç gün ablaya gidelim kızımın kulaklarına tık diye çıkmayan küpe taksın dedim. kendiside aklına geldikçe çıkmayan küpe taksın abla dedikçe baktım bu iş olacak  :laughing7:
velhasıl biraz ağladı ama şimdi halinden memnun, eşimde "onun kulaklarını deldirirsen bende 3.deliği senin kulağına açarım diyordu "  :toothy10: benim kulağımda çift küpe deliği var da  :D
Allahtan o da kızmadı "yakışmış kerataya " dedi  :hello2:
birara küpeli resim eklerim

pazar günü oje operasyonumuz vardı
anneme gitmiştik , birara baktım sesi çıkmıyor bizimkinin, odaya bi gittim hızlı hızlı birşeyler yapıyor, yanına bir gittimki ojenin fırçasını aceleyle önce parmağına sürüp sonra şişeye batırıyor, sonra yine parmağına  :toothy10:
ama görmeniz lazımdı , hangi arada bizi oje sürerken görmüşte aynısını yapıyor, birde suçlu ya...hemen işini bitirmeye çalışıyor, bütün parmaklar batmış , tabi koltukta batmış  :ehi:
bakalım bizi daha neler bekliyor  ;D

aslı

merhabalar güzel bebeklerin güzel anneleri,

Goncacım anneciğine çok geçmiş olsun. Umarım sonuçlar iyi çıkar. Eylüşüm öyle neler yapmış  :toothy10: ben onun oje süren parmaklarını yerim . Küpelerini güle güle kullansın bonccuğum. . Ne güzel cesaret edip deldirmişsiniz. Ben daha cesaret edemem benim kız sıkıntılı saç olmadığı için toka takamıyoruz bari şapka takayım diyorum onu bile taktırmıyor. Koluna bilezik falan hayatta istemiyor.

Fatmacım Ezgi Anna çok tatlı olmuş güzel annenin güzel kızı o. Üçünüze de  :nazar: Yeni eviniz hayırlı olsun. Kordonlarını bağlatınca bir daha açılmıyor diye biliyorum eğer yablış bilmiyorsam. Korunmak için başka bir yol seç zamanın insanın hayatında neleri değiştireceğini bilemeyiz goncanın dediği gibi. belki sonra bir tane daha bebeğin olsun istersin.

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

ÖZLEMCİM DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN

SELİMİNLE EŞİNLE DAHA NİCE SENELERE

desree (Özlem)

Aslı uzun zamandır yoktun hoş geldin Defne de sende iyimişiniz Allah dert vermesin, Tuvalet eğitimi için bencede acele etme zorlamada ben bi yerde okumuştum wc eğitimi 2 hafta denenmeli olmuyosa ertelenmeli diye olmazsa öyle yaparsın arayla 2 haftalık denemeler yaparsın eninde sonuda söyleyecek zaten ben Ağustos gibi deneyeceğim olmazsa erteleyeceğim dr u erken 2,5 yaş gibi başla dedi., d.günü kutlaman için teşekkür ederim :flowers:
Gülay sizde iyiymişsiniz şükür demek koşuşturmaca devam ediyor, Caner de büyüdü sıpa ya maşallah :nazar:
Fatma hamilelik çok yakışmış Allah tamamına erdirsin, Fotolarınız çok güzel Ezgi Anna da büyümüş tam abla olmuş :-[ :nazar:, ayrıca eşine de bravo ne güzel yardımcı oluyor sana ne güzel işler yapıyor Allah mutluluğunuzu daim etsin inş., benim arkadaşım da ikinci doğumunda kordonlarını bağlattı memnun bir sorunu yok, dr bebek sahibi olmak isterse tüp bebek yöntemiyle olabileceğini söylemiş onunda iki oğlu var bende tepki göstermiştim aa niye bide kızın olurdu ilerde belki diye ama tabi o zaman Selim yoktu ;D şimdi anlayabiliyorum
Gonca cım demek Eylüşüm küpelendi ben o küpeli boncuğumu yirim en kısa zamanda küpeli foto isterem, annen için geçmiş olsun inş. patoloji sonuçları iyi çıkar canım :amin:, ayrıca d.günü kutlamaların için teşekkür ederim :flowers:
Bize gelince günlerimiz koşuşturmaca içinde geçiyor Selim in bitmek tükenmek bilmeyen sendromları ile uğraşıyorum işte (2 yaş sendromu), benim hiç ateşlenmeyen oğlum dün gece 39 lara yükseldi ateşi biraz düşürdüm sabah dr a gittik bademcikleri iltihaplanmış 4 gün iğne olacak bu günlerin sonunda ateşi düşerse oral antibiyotiğe başlicaz 3 saatte bir dolven ve calpol vericez, şu an ateşi 38,5 larda seyrediyo elimde derece başında bekliyorum iştahımız hiç yok mızmızlığımız had safhada inş. bir an önce iyileşir şikayet ediyodum bu günlerde hırçınlığından yine Allahım beni evladımla sınamasın bi an önce iyileşsin tosurdağım :amin:, babamızda işe gitmedi onu öyle görünce yardımcı oluyor sağolsun

Allahım;değiştirebileceklerim için güç,değiştiremeyeceklerim için sabır, her ikisi arasındaki farkı anlamam için akıl ver

ponçik

Aslı o sıkıntılar bizde de var maalesef hadi diyorum saçlar kısa bari toka takalım da her gören aaaa erkek mi , kız mı demesin  :laughing7:
şapka desen sadece "bak kızım güneş var " dediğimiz için takıyor
bilezik filan da süslü kokanalığından takıyor  :toothy10: :ehi:
küpe olayını da işte anlattıgım gibi uzun uğraşlardan sonra halledebildim ama çok şeker oldu
darısı Defne'mize inşallah
geçmiş olsun dileğin için de teşekkür ederim  :opucuk:

Özlem çok geçmiş olsun canım , o boğaz hastalıklarının ateşi çok fena oluyor , Allah acil şifalar versin canım, inşallah biran önce iyileşir
ben hep diyordum küçükcük çocuklara antibiyotiği veriyorlar diye ama insanın başına gelince yeterki yavrum iyileşsin diyor ...
eşinde işe gitmemiş, senin için de iyi olmuştur ama tabi yavrunun iyi olması şuan tek düşüncendir seni çok iyi anlıyorum   :opucuk:
yeni yaşını pek de hoş karşılamamışsın ama inşallah yavrun iyileşince güzelce bir kutlama yaparsınız eşinle  :aferin:
geçmiş olsun dileğin için de teşekkürler  :opucuk:

şerife Berat

merhabalar

gonca eylulun oje süren parmaklarını ıssırmak istiyorummmm.sen kızmak istesen bile kızamıyosundur eminim eylülün büyümüşte küçülmüş halleri karşısında.annem için de çok çok geçmiş olsun canım umarım sonuçlar iyi çıkar.

özlemcim nice mutlu yıllara sevdiklerinle beraber olman dileğiyle .selim içinde geçmiş olsun , ateş için birde sirkeli suyu deneyin güzelim.ateşten çok korkuyorum bende , ama boğaz iltihaplanmaları mutlaka ateş yapıyor.

fatmacım ezgi annenın resimlerini uzun zamandır görmemiştim seni ve ezgıyı avatardakı resımlerınızle hatırlıyordum,iyi oldu resımlerı eklemen ikinizde hatta üçünüzde çok şeker çıkmışsınız.bebegınızın ismide ezgi annaya çok uygun ve güzel.sağ salim rabbim elinize kavuştursun.tam olarak kac aylık hamıleydın?

emıne 2. çocuk çalışmaları nasıl gıdıyor guzelım?hıc sesin soluğun çıkmıyor forumu ihmal ediyorsun  :cussing:

meltem senide özledim canım nerelerdesin ? umarım herşey yolundadır   :-*

jbudun tatıl guzel gecıyor galıba foruma bıle ugramıyorsun bacım artık  :suclu:

şimdilik aklıma gelenler bunlar

office

kızlar selam
valla o kadar ara açıyorum ki artık yazarken bile utanıyorum sizden :-[
döveceksünüz benüüü :'(
ama inanın o kadar karışık günler geçirdim ki anlatamam. tam kardeşimin evleneceği hafta anjin oldum doktor bulaşıcı olabilir salgın dedi ercanı annemlere yolladım o karışıklıkta bir de ercan karıştırdı sağolsun ortalığı. ben elimi birşeye süremedim hasta yattım günlerce. daha başımıza tam düğün arefesi neler geldi ama hiç anlatıp canınızı sıkmıyam hatıradıkça ateş basıyor zaten :sad1:
bu arada formumuza girip okuyorum ama cevap yazamıyorum. maşallah miniklerimiz büyümüş kocaman olmuşlar allah nazarlardan saklasın. ikinci bebişler hayırlı olsun allah hayırlısıyla kucağınıza ldırsin inşallah:) valla ercan yemek uyku açısından biraz sorunlu büyüdü o yüzden ikinci de öyle olur diye korkuyorum hiç cesaretim yok. siz ne düşünüyorsunuz? tabi en başta hayırlısı ama acep 2. için erken mi yoksa ilerde ercan açısından alışmak daha mı zor olur bilemiyorum.
neyse çok uzattım ama çok özlemişim sizleri baculaaar :flowers: :flowers: :k06: :opucuk:
Hadsize haddini bildirmek, fukaraya don giydirmek gibidir!!

ponçik

selaaaaaaam

Şerife teşekkürler canım  :opucuk:
aynen dediğin gibi tam kızacağım anda bir gülücük atıyor bende başlıyorum gülmeye  :ehi:
eeeee sizden ne haber  :k06:

Rana hoşgeldin , geçmiş yaşadıklarınız mutlaka mühim şeyler olmalı ki bu kadar canın sıkılmış
eğer anlatmak istersen biz dinleriz (yani okuruz  :D )
biliyorsun biz burda bir aile gibiyiz, hatta gibisi fazla aileyiz
her paylaşıma açığız
Ercan neler yapıyor WC eğitimine başladınız mı
2.çocuk düşünüyorsan doktorlar genelde 3 yaş diyorlar ama düşünüyorsan bence Ercanın daha fazla büyümesini bekleme derim  :love9:
öpüldünüz  :opucuk:

bizde yeni bir gelişme yok
Eylül her sabah uyandığında süt istiyor , hatta yapmayınca ağlıyor
ben de bu sabah "bak kızım 2 tane süt var , biri uyku sütü biri keyif sütü" dedim
bu arada uyku sütü 250 cc , keyif sütü 50 cc oluyor  :D
azıcık süt yaptım , hemen yatağımızda 10 dk.lık bir keyif yapıp uyandık  :k06:
sonra ben işe gitmek için hazırlanayım dedim, benimki yakama yapıştı, bırakmıyor, kucağımdan inmiyor
bu minik cadılar gün geçtikçe daha mı çok anneci olmaya başladı anlamıyorum  :dontknow:
anneye gitceeeeem, oyun oynayalım diye bağırıyooor  :k02: :k02:
o böyle yapınca daha bi çok bağlanıyorum aşkıma  :love9:  :love9:  :love9:

ponçik

:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo
kimseler gelmemiş  :(
arkadaşlar dün Melteme mesaj gönderdim ama ulaşmadı
arasam acaba şimdi Cenevrede saat kaçtır  :dontknow:
niye foruma girmiyor merak etmeye başladım   :'(
Ayşegüüüüüüüül sen nerdesin  :caca: