EYLÜL-EKİM-KASIM 2006 ANNE VE BEBEKLERİ

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 13:48:20

« önceki - sonraki »

adalet

daha ne yapacaksiniz 40sn lik sure bile sizi kabul etmiyor yavas biraz arkanizda sizi kovaliyanmi var
ben varim demi :toothy10:

jbdun

:ehi:
kızlar ben çıkıyom,eşim geliyomuş sofrayı hazırlıycam,görüşürük
:wave:

Almiş'inAnniş'i

hoşcakal jbdun kocanı görünce bizi unutma  :(

Tebessüm :)

ben geldiiim.biz bugün halaya gittik bildiğiniz üzere ve oğlum sağolsun gittiğimize gideceğimize bin  pişman etti, bir huysuzluk bir huysuzluk ne emdi ne beş dakka ağlaması kesildi, ailecek mahvolduk.gerçekten delirmek üzereyim. :cildir: bu çocuk gün geçtikçe daha iyi olacağına hepten azıtıyor daha beter.napıcam bilmiyorum.meltem dediğin gibi bu huysuzluk 40 ı dolsun geçer dediler, geçmedi, 2 aylık olsun geçer dediler, geçmedi, koliktir 3 aylık olsun geçer dediler,geçmedi, 4 aylık olsun rahatlarsın dediler, geçmedi, şimdi 6 aylık olsun geçer diyorlar, yazarken bile yoruldum, tahammül edecek gücüm kalmadı.napıcam ben ya.solucan gibi kaldı emmeye emmeye.özlemin dediği gibi resmen cenk ediyoruz, bi gün bi tarafı elimde kalacak kendimi kaybedicem ondan korkuyorum.dua edin bana nolur ya. ağlamamak için kendimi zor tutyorum

jbdun

ben yine geldim razi ama heran gidebilirim ;D
ayşegül hoşgeldin diycektim ama pek hoşgelmemişsin yağız napmış öyle ya aşkolsun ona. Canım sen tanıdığım kadarıyla güçlü birisin,bak eşin evdedir o ilgilensin sen biraz kafanı dağıtmaya çalış.Sen sadece anne sütü mü veriyodun ayşegül?Kilo kaybetti mi ki yağızcım?
Belki de gittiği yeri yadırgamıştır ???

sadece anne sütü vermeye çelışıyorum jbduncum ama hep sorun hep sorun. çok bunaldım.gittiğimiz yeri yadırgadığından değil, dün evde de öyleydi, ondan önce de. düzelceğine daha beter oluyo. bi yanadan da diyorum iyi oldu bugün, halamız, bu çocuk huysuz değil, siz abartıyosunuz deyip duruyodu, gördü bugün nasılmış, sen nasıl baş ediyosun bunla diyo.yaaaaaa dedim içimden, gördün işte uslu çocuğu.

jbdun

ayşegülcüm bi de iyi tarafından bak,halanız da hak vermiş sana ;)
ayşegülcüm elbet ki düzelecek ama sadece zamanı belli değil.Hatta düzeldiğinde diyceksiniz önceden ne kadar huysuzdu,bize neler çektirdi :) sen her zaman düzeleceği günleri düşün,o daha minicik annesi,bize muhtaçlar her ne kadar huysuz da olsalar :love9:

haklısın jbdun, teşekkür ederim canım arkadaşım.

jbdun

rica ederim canım :opucuk:  bu sanaydı
:opucuk: bu da minik yağıza ;)

adalet

Alıntı yapılan: ayşegül - 10 Mart , 2007, 20:52:49
ben geldiiim.biz bugün halaya gittik bildiğiniz üzere ve oğlum sağolsun gittiğimize gideceğimize bin  pişman etti, bir huysuzluk bir huysuzluk ne emdi ne beş dakka ağlaması kesildi, ailecek mahvolduk.gerçekten delirmek üzereyim. :cildir: bu çocuk gün geçtikçe daha iyi olacağına hepten azıtıyor daha beter.napıcam bilmiyorum.meltem dediğin gibi bu huysuzluk 40 ı dolsun geçer dediler, geçmedi, 2 aylık olsun geçer dediler, geçmedi, koliktir 3 aylık olsun geçer dediler,geçmedi, 4 aylık olsun rahatlarsın dediler, geçmedi, şimdi 6 aylık olsun geçer diyorlar, yazarken bile yoruldum, tahammül edecek gücüm kalmadı.napıcam ben ya.solucan gibi kaldı emmeye emmeye.özlemin dediği gibi resmen cenk ediyoruz, bi gün bi tarafı elimde kalacak kendimi kaybedicem ondan korkuyorum.dua edin bana nolur ya. ağlamamak için kendimi zor tutyorum
allah kolaylik versin dort yasina girerse gecer ay benimki pek moral olmadi ne yapayim oglum cok simarikti vallah cogu zaman oturup agliyordum dort yasina girince cok deyisti masallah cokta akili oldu insallah seninki cabuk duzelir huysuz cocuk cok zor Allah butun annelere sabir versin

adalet naptın sen ya, böyle giderse 4 yaşına kadar ben 400sefer deliririm. gelirsiniz artık manisaya arkadaşınızı ziyerete.(manisada varmış deli hastanesi.)

jbdun

ayşegül o adaletin deneyimi,her çocuk farklı hemen moralini bozma bakıyım ;)
inşallah geliriz ama hastaneye değil,uslu yağızı ziyarete :aferin:
adaletcim amin "Allah bütün annelere sabır versin"

jbdun

işte benim miniğim :love9:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

adalet

evet butun cocuklar bir deyil canim ben kendi yaramaz oglumu ornek verdim
yani yaramaz cocuklar sonra cok akili oluyorlar diye soyledim
insallah senin oglusun cabuk duzelir