EYLÜL-EKİM-KASIM 2006 ANNE VE BEBEKLERİ

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 13:48:20

« önceki - sonraki »

Emine

Selam kızlar..Benimki bas bas bağırıyor ama bağırsın biraz valla kollarımda derman kalmadı sabahtan beri.6 da kalktım ütü yaptım bugün çamaşır yıkadım makinanın hortumunu klozetin içine koyuyorum normalde çamaşır yıkarken unutmuşum banyoyu su bastı onu temizlicem bi bakayım dedim ne var ne yok sizde.offffffff offf  :cildir:
razicim bende bir ağrı olmadı öyle bacakta hamileyken.sonlara doğru sadece karnıma sancılar giriyordu bacağıma kramp bile girmedi hiç.Geçmiş olsun canım
Meltemcim merak etme annesinin yerini kimse tutamaz.Uslu durmayıp ağlasa daha mı iyi ne güzel güzel vakit geçiriyor sen yokken yoksa aklın evde kalırdı daha kötü olurdu.Takma kafana canım
Eylül,Melis,Selim ve Canere de maşallahh  :nazar: Genel olarak normale göre tombiş hepimizin bebekleri galiba
Berilcim eşine de geçmiş olsun.
Özlemcim yedirdiğin şeylerin hepsi birden ağır gelmiş olabilirmi acaba.tek tek denedim demişsin ya öğünler çok dolu dolu.Sen yine doktora danış istersen ilerlemeden sorun.
Filizcim haklısın valla Jbduna madalya taktık ama ne yapsak yetmezzz  :D
Hadi iyi hafta sonları ben kaçayım şu banyoyu temizleyeyim çamaşırları sereyim off offff  :wave:

jbdun

Alıntı yapılan: Emine - 10 Mart , 2007, 15:21:42
Filizcim haklısın valla Jbduna madalya taktık ama ne yapsak yetmezzz  :D
:toothy10: :k06:

sana kolay gelsin canım,ceylini öpüyorum :-*

desree (Özlem)

Alıntı yapılan: ayşegül - 10 Mart , 2007, 11:39:59
ya kızlar bir bebeğin günde kaç kere kaka yapması normal oluyo??bi dr 8-10 kere yapınca önemsenmeli demişti de.yağız dün 5-6 kere yaptı.çok da huysuzdu, bugün de devam ediyo, napsam acaba??dün babası mama almış, gazlı bebekler için bebelac ac diye bişey. imkanı yok yemedi. :cildir:emmede de problem çıkarıyo, of bu çocuk beni delirtcek ya.kucağıma alıyorum kasımkasım kasılıyo.bıktım mücadele etmekten. ulan sıpa senin etin ne budun ne sen benle nasıl cebelleşiyosun diyorum, öööyle bakıyo :k06:

:cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
Ayşegül güldürdün beni demek cebelleşiyor he :k06: Selim de öyle sen bizim emme fasıllarımızı görsen sanırsın cenk ediyoruz :violent1: velet öyle bir sıkıyor ki oramı buramı cırmıklıyor :binkybaby: Annem her emmesinde sizin savaş başlıyor diyor şu kaka yapma olayına gelince Selim 2 aylıkken öyleydi hemen hemen her bezine yapıyordu ben o kadar takmıştım ki her gelen misafire bezini gösterip bu ishal mi diye soruyordum :suclu:, sonra dr bana şöyle dedi "ateşi varsa huzursuzsa ishal olabilir onun dışında anne sütü alan bebeklerde normal zaman zaman böyle olması" ki seninki sadece anne sütü alıyor ateşi oluyor mu? huzursuzluk desen o var zaten istersen sende dr u arayıp bi sor inşallah düzelir canım

Allahım;değiştirebileceklerim için güç,değiştiremeyeceklerim için sabır, her ikisi arasındaki farkı anlamam için akıl ver

berilce

dun kizimin atesi firladi,sabaha kadar ilacla indirmeye calistim...esim ameliyat olucak,ailelere soylemiyoruz,ikimizd eburda 10 sene yaslandik,simdi kimsesiz napicaz biz ya  :(  ameliyat olucagina mi uzuleyim, zor ameliyat olduguna mi,melis kucagimda hatanede esim icin kosturucama mi yanayim  :crybaby2: :(

aslio

Berilce çok geçmiş olsun.Bugün nasıl kızın umarım daha iyidir. Eşinede acil şifalar diliyorum.

aslio

jbdun geçen sen soruyordun yanılmıyorsam Huggies deneme paketi geldi bana bugün...

Almiş'inAnniş'i

selam kızlar bizim sayfa bomboş, kimsecikler yok iki gündür... komşuculuğa geldim bende...

berilce çok geçmiş olsun allah kolaylık versin  :sad1:

jbdun

berilcim geçmiş olsun, melis nasıl şimdi?eşine de geçmiş olsun canım,inşallh kolaylıklaolur geçer. orada tek başınıza olmanız zor tabi ama neden ailelere söylemiyorsunuz?belki destek olmak için gelen olur?hem senin için de iyi olur.

denedin mi aslı?evet canım ben sormuştum,bana gelmedi bguün de.

hoşgeldin razicim,neredeler ki?sen k.anana gitmedin mi bugün?

Almiş'inAnniş'i

NAGİŞ GEZMEDE ASLIHAN ANNESİNDE ADALET OĞLUYLA UĞRAŞIYO. BEN K.VALİDEYE GİTMİŞTİM AMA SAĞOLSUN DÜŞÜNCELİ KOCAM EVE MİSAFİR DAVET ETTİĞİNİ VE EVE GEÇMEM GEREKTİĞİNİ SÖYLEYİNCE APAR TOPAR DÖNMEK ZORUNDA KALDIM.  :violent1:

jbdun

ben de yemeği koydum ve kısı yatırdım anca geldim :D
:k06:  ee sen hazırlıklarını yaptın mı da bilgisayar başına geçtin?

Almiş'inAnniş'i

adalet

razi sen burda ne ariyon kis bir daha sormadan seni buralarda bir goreyim bak ben sana ne yaparim :toothy10:

jbdun kiz sizin sayfada kimse yok gel bize takil  :love3:

Almiş'inAnniş'i

asıl bizim sayfada kimse yoktu bende misafirliğe geldim  :-[

jbdun

en iyisini apmışsın razi :ehi:
adalet ben her yere yetişirim :k06:

Almiş'inAnniş'i

bende yetişicem de şu 40sn lik süre olmasa   :BangHead: