EYLÜL-EKİM-KASIM 2006 ANNE VE BEBEKLERİ

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 13:48:20

« önceki - sonraki »

Emine

25 Haziran , 2008, 15:08:50 #11355 Son düzenlenme: 25 Haziran , 2008, 15:30:46 Emine
Sıla ve Zehra hoşgeldiniz
Şerifecim Ücret hafta içi 1 kişi 75 ytl idi .Ceylin için odaya ücretsiz ek yatak koydular.Çok rahat ettik.Ücret pahalı gelirse 2 günlüğüne de olsa değer bence.Normalde havuz önerilmiyor mesela çocuklar için mikrop kapar diye buranın havuzunun suyu içilebiyor aslan ağzından su akıyor oradan su içiliyor o su havuzu dolduruyor bir yandan o su boşalıyor.Suyun sıcaklığı çok güzel.Berata da çok çok geçmiş olsun çok üzüldüm. Allah acil şifalar versin.fotoları ekliyorum videoları vs daha fazla bilgiyi www.oylatkaplica.com dan alabilirsin
Aslıcım tatilin tadını çıkar dinlenip eğlenirsiniz umarım.
Goncacım Doruk'a geçmiş olsun zor anlar yaşamışsınız.Eylülle senin tatilde eğlenmenize sevindim.2. çocuk için de hayırlısı neyse öyle olsun şekerim.Spa olayına girmedim havuzdaki jakujiye girene kadar spayı düşünüyordum ama önce sauna sonra jakuzi öyle iyi geldi ki boşuna para bayılmayayım dedim  :)

Kaldığımız Yeni Çağlayan Otel

Ceylin otelin önünde

Bizim odanın balkonundan babası çekti Ceylin ve ben köprüden geçiyoruz

Ceylin balkonda

Ceylin hamamda

Çocuk havuzunun yanında dinlenirken

Ben balkonda  :tongue3:

Ailecek yürüyüşte

Ceylin çocuklarla oynarken

babamız orman yürüyüşünde

Ceylin balkonda

Oteldeki oyun salonunda

Otelin ormandan çektiğimiz fotosu

Ceylin kiraz topluyor

Gidişte Karacabeyde at ve köpek çiftliklerini gezdik Bursaya kadar gitmişken Uludağa gitmemek olmazdı o fotoları da başka müsait bir zamanda eklerim hepinizi öpüyorum  :-*

ponçik

25 Haziran , 2008, 17:29:24 #11356 Son düzenlenme: 26 Haziran , 2008, 09:02:23 ""Gonca""
Emine çok güzel zaman geçirmişsiniz resimlerde gayet  açık ve net görülüyor
şuanda orada olmak temiz havayı solumak isterdim gerçektende
inşallah yine gidersiniz
ücreti yüksekmiş ama verdikleri hizmete ve doğanın güzelliğine bakılırsa
dediğin gibi 2 günde olsa kaçmak için düşünülebilecek bir mekan

Ceylinin hamam resmini görünce merak ettim , nasıl durdu onca bunaltıcı sıcakta
ben bile kendimi çok fena hissediyorum

bu arada Marmariste bi hamam maceramız var. bi müsait zamanda onu da yazarım  :k06:

ponçik

Emine

Goncacım günaydın.Ceylin havuza pek girmek istemedi ama hamama bayıldı sıcaktan hiç rahatsız olmadı 45 dakikadan fazla kalmamaya gayret ettik bişey olur diye ama her çıkışımızda gitmeyeceğim diye ağladı zorla çıkardık dışarı bu benim 2. hamama gidişim önceki gidişimde baygınlık geçirmiştim sıcaktan tansiyonum düşmüştü.Burada da saunada 10 dakika kal bari diye ısrar ettiler 3 dakikadan fazla dayanamadım :) Günde 2 kez hamama gittik Ceylinin ısrarlarıyla orada bizi sıradan yıkadı suyla oynamaya bayılıyor zaten tam onluk bi yerdi

ponçik

valla 45 dk.bile durduysa Ceyline bravo  :hello2:
bende senin gibi çok durunca fenalaşıyorum da o yüzden tedirginim Eylülü götürüp götürmemek konusunda , eğer sakıncalı değilse o da girsin cildi tazelensin kelebeğimin  :-[
ben evde kese yapsamda hamam gibi olmuyor tabi ki , çok rahatlıyor insan

biz tatilde turistik hamama gittik , 4 kadın göbek taşında yatmış kesecileri beklerken içeri esmer kara kaş kara gözlü peştemallı 4 tane yağız delikanlı gelmesin mi  :ehi:
meğer kese yapanlar erkekmiş  :honk: 2 tanesi keseci, 2 tanesi de köpükle masaj yapıyor , acayip iyi geldi ama arada bizim hatunlarla gözgöze gelip gülmemek için zor tuttuk kendimizi  :D  eve dönünce eşime dedimki :
çok iyi geldi, cildim resmen nefes aldı, adamlar ne güzel keselemiş  :-ooo eşim aynen böyle oldu  :-ooo neeeeeee adamlar mı   :toothy10:
tabi dedim ne zannettin, orası turistik hamam  ;D
velhasıl değişik bir tecrübe oldu  :hıhı:

ponçik

GUNAYDIN HANIMLAR
:hello2:  :hello2:  :hello2:  :hello2:  :hello2:
SAYFAMIZIN GERİLERDE KALMAMASI İÇİN
HER SABAH OLDUĞU GİBİ
:D GÜLÜCÜKLERLE  :D
SİZE GÜNAYDIN DEMEYE DEVAM EDİYORUM

ponçik

27 Haziran , 2008, 09:31:39 #11361 Son düzenlenme: 27 Haziran , 2008, 09:50:55 ""Gonca""
BİR HAFTADIR EYLÜLÜN GÖZLERİ KAŞINIYOR VE ÇOK KIZARIYOR, ELLERİNİ GÖZÜNDEN ALAMIYORUM
BİR DE KAŞININCA NASIL TATLI KAŞINIR BİLİRSİNİZ
GECELERİ BİLE KAŞINIYOR DİYE UYANIR OLMUŞTU
SALI AKŞAM GÖZ DOKTORUNA GÖTÜRDÜK, AMELİYATINI YAPAN DOKTOR YOKTU BAŞKA  BİR (BAYAN)DOKTOR VARDI. ÇOK AFEDERSİNİZ BİR UKALA Kİ SORMAYIN
ZATEN YAVRUM GÖZ HASTANESİNİ GÖRÜNCE YAŞADIKLARINI HATIRLADI HERALDE Kİ AĞLAMAYA BAŞLADI,
SONRA BEYAZ ÖNLÜKLÜ DOKTORU GÖRÜNCE ÇIĞLIK KIYAMET KOPTU TABİ  :y25:
HASTANEDEN ÇIKINCA BABAMIZ "Kızım büyüyünce doktor olsun diye baskı yapacağım " dedi  :k06: "niye" diye sorduğumda "ne yaptı ki ışıkla bir gözüne baktı parayı aldı" demesin mi  :toothy10: HAKİKATEN HERŞEY TİCARET OLMUŞ , DURUMU OLAN VAR OLMAYAN VAR
ALLAH CÜMLEMİZİN YARDIMCISI OLSUN
GÖZÜMÜZDE İLTİHAPLANMA OLMUŞ,İKİ TANE DAMLA VERDİ AMA
BİR TÜRLÜ GEÇMİYOR , ELLERİ HEP GÖZÜNDE , İNŞALLAH BİRAN ÖNCE DÜZELİR,
GÜZEL GÖZLÜ KIZIMIN GÜZELİM GÖZLERİNE NAZAR DEĞDİ GALİBA  :sad1:

BABAMIZ BUGÜN KIRŞEHİRDE Bİ AKSİLİK OLMAZSA YARIN AKŞAM DÖNECEK, ALLAH KİMSEYİ SEVDİKLERİNDEN AYIRMASIN, AYRI OLANLARI DA TEZ ZAMANDA KAVUŞTURSUN İNŞALLAH  :amin:

KIZLAR Bİ ARKADAŞIM 1 YILDIR ÇOCUK ÖZLEMİ ÇEKİYOR , 2 GÜN ÖNCE TEST POZİTİF ÇIKMIŞ , ÇOK SEVİNDİK AMA DÜN KANAMASI OLMUŞ  :( DOKTORA GİTMİŞ DAHA 4 HAFTALIK OLDUĞU İÇİN KESE FİLAN GÖRMEMİŞ, BİR-İKİ GÜN İÇİNDE TEKRAR GEL AMA YATARAK DİNLEN DÜŞÜK OLABİLİR DEMİŞ  :sad1:
ÇOK ÜZÜLDÜM YAAAA , DUA EDİN DE İNŞALLAH ÖYLE TERS BİR DURUM YOKTUR ...
İNŞALLAH MİNİK MELEĞİ İÇİNDEDİR  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

aslio

Eminecim güzel bir tatil olmuş resimlerden anladığımız kadarıyla..Oylat bize yakın sayılır ama henüz gidemedik bu resimlerden sonra gitmek şart oldu :D

Goncacım geçmiş olsun minik prensese. Doktor korkusunda haklı bence yaşadıklarından sonra..Arkadaşının bebeğide inş sıkı sıkı tutunur anneciğine...

Kızlar bişey sormak istiyorum ne zamandır Ecenin bacağında morartılar görüyorum ama devamlı hep bi tarafları morarıyor artık tedirgin olmaya başladım iki gün önce işyerinde arkadaşımızın bir tanıdığı fal baktı kızın kanla ilgili bir hastalık geçirecek tedavi olacaksınız falan deyince acayip etkilendim normalde inanmam asla böyle şeylere ama içim içimi kemiriyor bu morartılar sizlerdede oluyormu düşmedenmi kaynaklanıyordur ne dersiniz

ponçik

27 Haziran , 2008, 18:42:05 #11363 Son düzenlenme: 28 Haziran , 2008, 10:02:14 ""Gonca""
Alıntı yapılan: aslio - 27 Haziran , 2008, 14:30:40
Kızlar bişey sormak istiyorum ne zamandır Ecenin bacağında morartılar görüyorum ama devamlı hep bi tarafları morarıyor artık tedirgin olmaya başladım iki gün önce işyerinde arkadaşımızın bir tanıdığı fal baktı kızın kanla ilgili bir hastalık geçirecek tedavi olacaksınız falan deyince acayip etkilendim normalde inanmam asla böyle şeylere ama içim içimi kemiriyor bu morartılar sizlerdede oluyormu düşmedenmi kaynaklanıyordur ne dersiniz

Aslıcım seni korkutmak istemem ama kontrol ettirseniz iyi olur , benim annemin baktığı bir çocuk vardı, annem haftasonu çocugun çok koşup biyerlerini vurduğunu düşünürdü
,
çocuğun anneside haftaiçi bakıcıda düşüp biyerlerini vurduğunu düşünürmüş
ve birbirlerini incitmemek için uzun bir süre böyle devam etmiş , en sonun kadıncagız anneme bunlar ne diye sorup doktora götürünce gerçektende kan ile ilgili bir hastalık olduğu görülmüş
Allahım kimseye (şu mübarek cuma günü  :amin: ) dermansız dert vermesin
bence doktorunuzla irtiba geçmelisiniz canım içini ferah tut , önemli birşey yoktur merak etme  :opucuk:

bu arada fala da fazla kafanı takma, bişeyi ne kadar çok düşünürsen o kadar çok gerçekleşir , o yüzden olumlu ve iyi şeyler düşünmeye çalış canım

ponçik

ponçik

ponçik

Alıntı yapılan: ""Gonca"" - 27 Haziran , 2008, 09:31:39

KIZLAR Bİ ARKADAŞIM 1 YILDIR ÇOCUK ÖZLEMİ ÇEKİYOR , 2 GÜN ÖNCE TEST POZİTİF ÇIKMIŞ , ÇOK SEVİNDİK AMA DÜN KANAMASI OLMUŞ  :( DOKTORA GİTMİŞ DAHA 4 HAFTALIK OLDUĞU İÇİN KESE FİLAN GÖRMEMİŞ, BİR-İKİ GÜN İÇİNDE TEKRAR GEL AMA YATARAK DİNLEN DÜŞÜK OLABİLİR DEMİŞ  :sad1:
ÇOK ÜZÜLDÜM YAAAA , DUA EDİN DE İNŞALLAH ÖYLE TERS BİR DURUM YOKTUR ...
İNŞALLAH MİNİK MELEĞİ İÇİNDEDİR  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Arkadaşım bebeğini kaybetmiş  :(  :(  :(
tek tesellim kalp atışlarını duymamamış olması, varlığını tekmelerini içinde hissetmemiş olması
eğer bu duygulardan sonra düşseydi şuan ki hali daha kötü olurdu  :'(
inşallah tekrar olur bebekleri  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Tebessüm :)

Goncacım çok üzüldüm :crybaby2: Bu durumun tesellisi zordur eminim ama dediğin nedenler belki biraz olsun dindirir arkadaşının acısını,Allah sabır versin ve hayırlı bir vakitte hayırlı bir evlatları olsun inşaAllah.. Eylüşümün gözleri nasıl oldu?  Kıyamam o güzel gözlere,nazar değiyor hep :'( Tatilinizin güzel geçmesine sevindim, bol bol enerji depolamışsındır sen şimdi  :opucuk:

Aslıcım Yağızın bacağının dizden aşağı kısmında oluyor morluklar, ben fazlaca düşmesine bağlıyorum morlukları, eminim Eceninkiler de öyledir, yine de dr unuz görse iyi olur tabi. Ben kan hastalıklarından veya kanszılıkltan olan morlukların vücudun diğer bölgelerinde de olduğunu sanıyorum, dediğim gibi bizimkiler düşme kalkma olaylarından oluyor sanırım.

Eminecim tatiliniz güzel geçmiş, sevindim. Otelin manzarası çok güzel, insan nasıl da yenilenir öyle bir ortamda. Ceyline de maşaAllah kocaman olmuş :nazar:

ponçik

Alıntı yapılan: Tebessüm :) - 30 Haziran , 2008, 15:28:48
Goncacım çok üzüldüm :crybaby2: Bu durumun tesellisi zordur eminim ama dediğin nedenler belki biraz olsun dindirir arkadaşının acısını,Allah sabır versin ve hayırlı bir vakitte hayırlı bir evlatları olsun inşaAllah..
amin Ayşegülcüğüm

eeeeee sizden ne haber  :caca:

jbdun

kızlar iyi akşamlar,
allaha şükür bugün tatilimiz başladı artık 2ay hürüm :hieyt: cuma akşamından didimde olduğumuz için uğrayamadım maalesef, güzel geçti herşey. Perşembe günü son karmamız için gittik dra ve herşeyimiz iyi  :nazar: :nazar: :nazar: istanbula da az kaldı ctesi yolcuyuz allahın izniyle :amin:

aslıcım ece denizi bence de bir dra götürmende fayda var, yani eğer bi tek diz altı bölgesindeyse düşmelerden vurmalardan olabilir tabi ama vücudun diğer bölgelerinde de ani morluklar oluyorsa gitmenizi tavsiye ederim. Çünkü benim bi arkadaşımın kızında ITP hastalığı var, kandaki trombositlerin düşmesinden dolayı meydana gelen bir hastalık. Ve ani morluklar oluşuyor vücudunun çeşitli yerlerinde. İnşallah düşmelerden çarpmalardan oluşan morluklardır canım :opucuk:

goncacım arkadaşına çok üzüldüm canım :sad1:  inşallah en kısa ve hayırlı zamanda allah nasip eder sağlıklı bir melek arkadaşına da :amin:
eylüşüme de çok geçmiş olsun, kıyamam boncuğuma, nazar boncuğunu hiç eksik etmiyorsun dimi üstünden mavişimin :director:

eminecim fotoğraflar harika :icon_thumright: belli ki dinlendirici bir tatil geçirmişsiniz ;) ceylin çok tatlı maaşallah  :nazar: ve bu da güzel annesine :nazar: