EYLÜL-EKİM-KASIM 2006 ANNE VE BEBEKLERİ

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 13:48:20

« önceki - sonraki »

ponçik

Minnoş kızımı 1 haftalığına babaannesiyle yazlığa gönderdik  :y25: daha şimdiden özledim , odası çok sessiz , ev çok sessiz, eşimle bir garip olduk bu kadar sessiz bir eve alışkın değiliz, ilk kez bu kadar uzun ayrı kalacağız,
biran önce haftasonu gelse de kavuşsak  :love8: Allahım kimseyi yavrusundan ayırmasın, hiçbir yavruyu da ana-babasız bırakmasın  :amin:

Emine

Allah kavuştursun Goncacım  :opucuk:
Çocuğuna kardeş yapıp ta ileride pişman olana ben rastlamadım ama tek çocuk büyütüp kardeş yapmadığı için pişman olan çok. Her açıdan kardeş iyidir. Sen şu an çok üzgün olduğun için böyle düşünüyorsun. Allah çocuklarımıza muhtaç etmesin ama elden ayaktan düşünce ileride yatalak falan olursak bir çocuğun üzerine kalmak ona büyük bir yük olabilir eşi ters biri olursa o da üzülür 2 kardeş olursa hiç değilse bölüşmüş olurlar. Dediğim gibi Allah o hallere düşürmesin kimseyi ama hayat bu. Ben kardeşim olmasa ne yapardım bilemiyorum. Aynı şehirdeyiz haftada 2-3 gün görüşürüz. Her gün sesimizi duymadan yapamayız. Birbirimizin her işine koşarız. Hem kardeşim hem en iyi dostum. Hayatta ne yaparsam yapayım başıma ne gelirse gelsin bilirim ki yanımda hep olacak. Çocuklarım da inşallah ileri de bu kadar iyi dost olurlar aynı zamanda. Şimdi bile evde Ceylin yalnızken sıkılırdı şimdi daha eğlenceli zaman geçiriyor kardeşiyle. İleri de Allah korusun bi hastalık falan olsa ilk kardeşi var mı diye soruyorlar herhangi bir nakil için. Allah kimseye yaşatmasın. Sen de zamanı gelince isteyeceksin bence kendin için değilse bile Eylül için. Hayırlısı neyse o olsun canım  :-*

ponçik

Sağol arkadaşım desteğin için  :opucuk: hep hakkımızda hayırlısı olması için dua ediyorum

ponçik

Babası bugün kızımı almaya gitti  :hieyt: akşama inşallah kavuşacağız  :hello2:

ponçik

22 Temmuz , 2011, 15:44:19 #13489 Son düzenlenme: 25 Temmuz , 2011, 09:38:42 g10ca
tatlışım ve annesi  :nazar:

bu resim 24 saat içinde kendi kendini imha edecektir  :laughing7:

silindi

Balböceği

oy masallah  :nazar: :nazar: :nazar: gozlerine bayildim boncuk boncuk bakiyor :love9:

Rabbim sana bagislasin  :amin:

ponçik

Allah razı olsun, cümlemizinkini inşallah  :amin:

özellikle çirkin resmini koydum  ;D

Demet_dk

GONCA İLK KEZ GÖRÜYORUM SİZİ
MASALLAH ÇOK TATLI Bİ KIZIN VAR  :nazar:
SENİNDE YÜZÜNÜ GÖRSEYDİK  :k06:

Balböceği

ponçik

22 Temmuz , 2011, 15:56:43 #13494 Son düzenlenme: 22 Temmuz , 2011, 16:01:50 g10ca

olmaz büyü bozulur  :ehi:

teşekkürler Demet

Balböceği

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

masallah kizin cok güzel  :nazar: :nazar: :nazar: gözlerine bayildim  :-*  Allah bagislasin  :amin: :amin: :amin: Allah bitanede bu boncuk gözlüye benzer kardes nasip etsin  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :binkybaby:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

flowers

maşaLLah pRenSeSe Çok tatLı.. ßonCuk ßonCuk ßakıOr  :love7:
aLLah Onu Size ßağıŞlasın  :amin:

Demet_dk

RİCA EDERİM  :laughing7:

KIZINA BENZİYOMUSUN BARİ  :k06:

ponçik

çok teşekkürler Allah cümlemizinkini bizlere bağışlasın
gülüm Allah isteyip de olmayanlara versin inşallah  ;) ben almayayım şimdilik

Demet bi bakayım pc.ye resmim var mı