EYLÜL-EKİM-KASIM 2006 ANNE VE BEBEKLERİ

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 13:48:20

« önceki - sonraki »

ponçik

Aksamki diyalogumuz

- anne
-efendim tatlim
-sen yesili cok seviyorsun yaa anneler gununde sana
Yesil birsey alacagim
- sen bana sarilip öpsen de yeter guzel kizim
-anneee soyledim ya yesil birsey
Kurbaga alacagim sana   :toothy10:

Umarim bahsettigi sey bir oyuncaktir  :k06:

anita

07 Mayıs , 2011, 23:31:29 #13441 Son düzenlenme: 09 Mayıs , 2011, 13:27:58 g10ca
BÜTÜN ANNELERİN "ANNELER GÜNÜ"NÜ EN İÇTEN DİLEKLERİMLE KUTLUYORUM.
:wav: :wav: :flowers: :flowers: :flowers:

ponçik

5 Yıldır anne olmak harika bir duygu  :love9:  Allah daha nice sağlıklı yıllar göstersin bütün ANNELERE  :flowers:

ponçik

Kızlar Gülay'dan haberi olan , görüşen var mı?
Çok uzun zamandır uğramadı  :dontknow:

ponçik

1 Haziran da okul kayıtları başlıyor  :hello2: çok heyecanlıyım kızım anasıfına başlayacak artık o da "büyüklerin" okuluna gidecek , forma giyecek  :love9:

sizler de durum nedir arkadaşlar , okul kararınızı verdiniz mi  ::)

haziranın son haftası minik kuzumun yıl sonu gösterisi olacak , ondan sonra da 1 hafta tatile çıkacağız  :sunny:
İzmir ve Aydın  :laughing7: yolumuz size de düşebilir bilginiz olsun  :flowers:

ponçik

ön kayıt işlemimizi yaptırdık , şimdi esas kayıt için müdür beyden haber bekliyoruz  :hıhı:

:director: sizler nasılsınız ses soluk yok kimseden  :caca:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ponçik

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ponçik

Yazmayayım birileri gelene kadar diyorum ama , yine dayanamayacagım  :laughing7:

ama uzun uzun yazmayacağım sadece bir şey soracağım

çocuklarınız için hangi marka güneş kremini kullanıyorsunuz
sadece yüz koruyucu krem olarak hangi markayı önerirsiniz

öptüm hepinizi  :hello:

ponçik

Ben bugün kontrole gittim , kürtajdan sonra henüz bebek çalışmalarına başlamadık ama genel bir kontrol yaptırayım istedim , biraz da akıntım vardı
sağ overde 27mm. 22mm çapında kistim varmış
2 adet dönemi sonrası tekrar kontrole çağırdı , adet dönemime yakın sağ tarafımda ağrı oluyoru demek ki bu yüzdenmiş , inşallah tekrar gidene kadar küçülüp kaybolurlar  :amin:

Emine

Goncacım çok geçmiş olsun. Çok görülen bir durum kısa sürede kaybolurlar inşallah.  :amin: Ceylin aynı okuluna devam edecek. Yaz tatili arası verecek sadece. Bu cuma günü onların da yıl sonu gösterileri var. Okulundan memnunuz ama Yamanlar Koleji de ilgimi çeken bir okuldu. Sınavla alıyorlarmış. Ceylin sınava girdi kazandı kayıt yaptırabilirsiniz dediler ama yıllık ücreti 7500 TL imiş 9 ay eğitim için. Servisle birlikte aylık 1000 TL ye gelecek ortalama. Ücret bizi aştığı için aynı okuluna devam etmesine karar verdik. Jimnastik kulübünde de yarışmaları oldu madalya kazandı Ceylin, yaz tatilinde jimnastiğe de ara veriyoruz kardeşiyle vakit geçirip oyun oynasın dinlensin biraz. Danimarkadan teyzemler geldi onlarla geziyoruz şu aralar yorgunum epey. Anneannemin annesini ve babasını kaybettik 3 ay arayla .7 sinde Kuran okunuyordu geçen gece Mirayın ayağına sehpa düştü saatlerce acildeydik kırıldı diye korktuk. Morarma var ama kırık yokmuş çok şükür. Ceylinde geçen gün kusma ishal başladı tahlillerde birşey çıkmadı iğne oldu geçti o da. Bu hafta okul bitiyor sonra kayınvalidemlerin yazlığına vs gideriz .. 2 çocuk bayağı yoruyor insanı . Miray özellikle inatçı keçi . Hiç ablasına çekmemiş :) Öpüyorum hepinizi  :-*

ponçik

Başınız sağolsun canım  :'( 
ne güzel ama torununun torunu görmek herkese nasip olmaz
Allah mekanlarını cennet eylesin

Miray ve Ceylin'e çok çok geçmiş olsun , düşe kalka büyüyorlar işte , Alalh dermansız dert vermesin
Ceylin e ayrıca maaşallah diyorum , madalyalar filan  :icon_thumright: aferin kuzuma

dediğin gibi servis vs..ile özel okulların yıllık ücreti epey tuzlu oluyor , imkanımız olsa bizde bu sene de okuluna devam etsin isterdik ama şartlar şimdilik devlet okulundan yana  :laughing7: tabi süper lotodan 20milyon çıkmazsa  :toothy10:

Emine

:k06: Keşke çıksa ..
Teşekkür ederiz canımcımm :opucuk:
Bizde körler sağırlar birbirini ağırlar olduk gelen giden yok  :laughing7:

ponçik

Alıntı yapılan: Emine - 21 Haziran , 2011, 19:46:33
:k06: Keşke çıksa ..
Teşekkür ederiz canımcımm :opucuk:
Bizde körler sağırlar birbirini ağırlar olduk gelen giden yok  :laughing7:

aynen öyle valla  :tongue3:
eeee Eminecim daha daha nasılsın  :toothy10:

bu cumartesi kısmetse Marmarise gidiyoruz ordan Bodruma , dönüşte İzmirde bir gece kalacağız ama pazar  sabah erkenden yola çıkacağımız için sanırım görüşemeyeceğiz , belki de siz Ayvalıkta olursunuz  :dontknow: